אינסטלציה, איתור ותיקון נזילות

בכל הקשור לאינסטלציה ולתשתיות מים וביוב, אסור לזלזל בחשיבותו של אבחון מדויק. אם תסתפקו באולי או על יד, כנראה שתשלמו על זה מחיר יקר, ולכן אם זיהיתם כתמי עובש ורטיבות, אם חשבון המים שלכם עלה באופן משמעותי או שאתם חושדים מכל סיבה שהיא, שיש נזילה בצנרת, הדבר החשוב מכל הוא לאתר את מקור הבעיה באופן מדויק, ויפה שעה אחת קודם.

לנזילות מים יכולות להיות סיבות רבות ומגוונות החל מצנרת שחוקה ובלאי טבעי ועד לחיבורים לקויים. תהיה הסיבה אשר תהיה, ללא טיפול נכון ומדויק, שיגיע ישירות אל מקום המפגע, ויפתור אותה באופן יעיל ומקצועי, הבעיה לא תיפתר, ואף תחמיר. מה שעלול לגרור הוצאות כספיות מיותרות, ואפילו גבוהות למדי, נזק למבנה ואף סכנה לשוכנים בו.

על מנת לאתר את מקור הנזילה ביעילות ובדיוק מרבי חברת טולבוקס נעזרת במגוון טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, שמעניקות לנו אינדיקציות מדויקות ואבחנות חד משמעיות באשר למיקום התקלה, גודל הבעיה והסיבות שבגינן היא נוצרה מלכתחילה.

השיטות שלנו לאיתור נזילות מים

איתור נזילות באמצעות גז – זו אחת השיטות היעילות, המהירות והחסכוניות ביותר. השיטה יעילה מאוד באיתור נזילות הן בבתים פרטיים ומשרדים והן בשטחים פתוחים, מכיוון שהיא אינה מצריכה מאתנו לשבור קירות או להרים מרצפות. כמו כן, איתור נזילות באמצעות גז יעיל גם באיתור נזילות בצנרת המים הקרים וגם כשנחוץ לנו לחדור דרך קירות כפולים או כשנבצר מאתנו להגיע אל מקומות מסוימים בצנרת עם המצלמה התרמית מפאת חוסר נגישות. באמצעות שיטה זו ניתן לאתר גם את הדליפות הזעירות ביותר, ואפילו אם הם ממוקמות בצינורות תת קרקעיים. השיטה פועלת הודות לחיישן, שרגיש לריחו של הגז, מצליח לפענח את מיקום הדליפה באופן מדויק, ובכך מאפשר לנו לטפל באופן ממוקד בבעיה. הגז בו אנו משתמשים עשוי מתערובת של חנקן 95% ומימן 5%, הוא אינו רעיל ואינו נפיץ, ידידותי לסביבה ואינו מסוכן כלל, לא לבני אדם ולא לחיות המחמד.

איתור נזילות באמצעות קורלטור – הקורלטור הוא מחשב, שמאובזר ב – 2 אלקטרודות, ומאתר נזילות מים באמצעות גלי הקול. האלקטרודות שבהן מצויד המכשיר מתחברות לצינור שאנו רוצים לבדוק משני הקצוות שלו, ומאפשרות למכשיר לפענח את הרעשים לאורך הצינור. איש מקצוע מיומן ידע לאבחן הבדלים ברעשים, שנובעים מהבדלים בזרימה ובלחץ המים. השיטה יעילה במיוחד לאיתור נזילות, תקלות ומפגעים בשטחים פתוחים. הקורלטור נחשב למכשיר אמין ומדויק, ולכן מסייע לנו באיתור ותיקון נזילות באופן ממוקד ופשוט מבלי לשבור ולהרוס.

איתור נזילות באמצעות סיב אופטי – השיטה יעילה לאיתור וזיהוי נזילות ותקלות שונות כמעט בכל מבנה ואף בשטחים חיצוניים ובצנרות ביוב תת קרקעיות. היא נחשבת לאחת השיטות המתקדמות והיעילות ביותר, כיוון שהיא מדייקת בתוצאותיה ומאפשרת לנו יחד עם איתור הבעיה לתקן את התקלה בשיטות אל – הרס מתקדמות, ובכך מעניקה מענה מהיר ויעיל. באמצעות הסיב האופטי אנו מאתרים את הבעיה וגם מטפלים בה, והיא מאפשרת לנו לזהות כשלים נוספים כמו שקיעת בריכות, חסימת שורשים ועוד. חשוב לדעת, שהשיטה דורשת מיומנות מיוחדת ולכן אבחון וטיפול יעילים, מדויקים ומקצועיים ניתנים על ידי איש מקצוע, שלמד ומכיר את השיטה היטב והתנסה בה רבות.

מוקד טולבוקס- נווה עופרים , מקפידים  להיות תמיד בחוד החנית של ענף האינסטלציה. סטנדרט השירות שלנו והמקצועיות שחרטנו על דגלנו מבטיחים לכם עבודה בטוחה ואיכותית, פתרונות מהירים ומקצועיים, שקיפות ועמידות לאורך שנים רבות.

אם יש לכם חשש ולו הקטן ביותר לנזילות או לתקלות אינסטלציה, אנו כאן בשבילכם, כדי לאתר ולתקן את הבעיה בדרך המהירה והיעילה ביותר!

פרסומים באתר

מחיצות-גבס-לבית טולבוקס נווה עופרים
שיפוצים ומחיצות

שיפוצים ומחיצות

משפצים את הדירה? מכינים את הנכס למגורים? רוצים לעצב מחדש את החללים ברחבי הבית? צוות בעלי המקצוע של טולבוקס מעניק שירות קומפלט לשיפוץ והשבחת נכס,

קרא עוד »
שיפוצים ומחיצות

מימון לשיפוץ הדירה

הגיע הרגע והחלטתם שאתם רוצים לשפץ את הבית. שיפוץ דירה זה רגע משמעותי בחיי משפחה והוא כרוך במחשבה רבה והתרגשות עצומה, לצד ההבנה כי מדובר

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן