איתור ותיקון נזילות

נזילות בצנרת המים או בצנרת הביוב, קטנות ככל שיהיו, עלולות להפוך די מהר לבעיות מאוד גדולות ולגרור צרות נוספות, ולכן חשוב לאתר אותן ולטפל בהן מוקדם ככל האפשר.

ניידות השירות של טולבוקס זמינות בפריסה ארצית ומגיעות עד אליכם, כדי שלא תצטרכו להמתין לאיש מקצוע בזמן ששעון המים שלכם דופק.

איך תדעו שיש לכם נזילה בבית?

הנה כמה מהסימנים שאמורים לעורר בכם את החשד לכך שקיימת נזילה, ולסמן לכם להזמין את ניידת השירות של המקצוענים של טולבוקס:

  1. חשבון המים שלכם התנפח מבלי שתהיה לכך סיבה מוצדקת, בדרך כלל מדובר בהבדל של מאות שקלים מהממוצע החודשי שאתם רגילים לקבל.
  2. אתם מזהים סימני רטיבות או סימני עובש בקירות או בחיבורים שבין הקירות לתקרה.
  3. אתם מזהים בקירות סימני קילוף או נפיחות.
  4. אתם מזהים שינוי בצבע של הרובה ברצפה או בקירות.
  5. אתם שומעים קולות של טפטופים בקירות.

אל תתמהמהו, כי כל עוד המים ממשיכים לדלוף מהצינורות, הנזק עלול לעלות לכם ביוקר, ואפילו לסכן את דיירי הבית!

הזנחה של נזילות בצנרת המים והביוב והתעלמות מתקלות עלולות לגרום לבעיות חמורות עוד יותר, החל מנזק למבנה ועד לסיכון של דיירי הבית. אפילו נזילות קלות ביותר עלולות לחלחל לקירות, לגרום להם להתפורר, לפגוע באיטום שלהם ואף להוביל להצפות, שבסופו של דבר גורמות לנזק למבנה, לתכולתו, לדרי המבנה ולחיות המחמד שמתגוררות בו.

רטיבות בקירות מתאפיינת לרוב בקילופי צבע התנפחות הטיח וסדקים המופיעים על הקיר עם סימני פטריית עובש וגם ריח .זהו מצב מסוכן לדיירי הבית ולחיות הבית מכיוון שעובש שמתפתח על הקירות יכול להזיק לדרכי הנשימה .ולגרום למחלות לא רצויות

 

אתם יכולים לסמוך על המומחים של טולבוקס!

יש לנו סיבות טובות להתגאות במקצועיות שלנו. עם ניסיון רב שנים ואלפי לקוחות מרוצים אנו גאים להיות חלק מקבוצת חברות שמתמחה בתחום האינסטלציה, ומעניקה שירותים למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

מוקד טולבוקס הוא חברת בת של חברת עטון אינסטלציה וחברת האחות של אפיקי מרום, שמתמחות גם הן בענף האינסטלציה. יתרונה של טולבוקס בניצול משאבים, כלים וטכנולוגיות שאין לאף חברה או איש מקצוע בתחום.

פרט לכך, חברתנו מתמחה גם בתחומים נוספים, ביניהם תחום הבנייה, השיפוצים והחשמל, כך שתחת קורת גג אחת אנו מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו מעטפת שירות משלימה ומושלמת.

חברתנו פועלת על פי כל התקנים המחמירים ביותר בישראל ולכל נציג מטעמנו יש רישיון והסמכה מטעם משרד העבודה, כדי להבטיח ללקוחותינו, שהם תמיד בידיים בטוחות.

המוקד שלנו מבטיח לכל לקוח טיפול אישי, שקיפות והוגנות לכל אורך הדרך.

מוקד טולבוקס נותן שירות ייחודי ובלעדי בישראל. עם כל פנייה של לקוח לחברתנו נפתחת פנייה, שמזוהה על פי מספר פנייה. הפניות השונות מתועדות במערכת מוקד טולבוקס, ומתעדכנות בכל שלב מרגע הפנייה ועד לסיון הטיפול בלקוח.

כאשר ניידת השירות של טולבוקס מגיעה לבית הלקוח, נציג מטעמנו מחויב לאתר את התקלה במקום. כשהוא מצויד בכל הציוד הכי מתקדם וחדשני, הוא מסוגל הן לאתר והן לתקן כל בעיה בו במקום, כדי להבטיח חזרה לפעילות שגרתית בהקדם.

צוותי העבודה של טולבוקס מחויבים להעניק לכל לקוח דו"ח איתור נזילות, שחושף את הממצאים שאותרו במהלך הבדיקה, מגדיר את מיקום הבעיה והאם מקורה בצנרת המים או בצנרת הביוב, מפרט את הכלים והטכנולוגיות באמצעותן אותרו התקלות, מפרט את הפתרונות המעשיים לאותן התקלות, את תהליך העבודה שנדרש והצעת מחיר משוערת.

דו"ח איתור הנזילות מתעדכן במערכת המוקד של טולבוקס, כולל תמונות שצולמו במהלך הבדיקה, ורק עם סיום הטיפול בלקוח נסגרת פנייתו. גם הדו"ח וגם התמונות שמצולמות על ידי טולבוקס קבילים מבחינה משפטית ועומדים לרשות לקוחותינו בעת הצורך.

על ידי תיעוד הפניות השונות אנו מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו שירות ייחודי שמעניק להם גם ביטוח על עבודות שביצענו אצלם בעבר, גם המשכיות בטיפול וגם שקיפות מלאה.

תיקון נזילות

צוותי העבודה של חברת טולבוקס מתמחים בתיקון נזילות הן בשיטות קונבנציונליות והן בשיטות מתקדמות וחדשניות.

זה המקום לנפץ את המיתוס – השיטות הקונבנציונליות לא תמיד טובות פחות!

בשנים האחרונות נכנסו שיטות חדשניות לאיתור ותיקון נזילות, שמאפשרות באמצעות מצלמות זעירות לתעד את צינורות המים והביוב, לצלם אותן באיכות גבוהה ולתקן תקלות בטכנולוגיות אל – הרס.

טכנולוגיות אל – הרס נשמעות מאוד אקזוטיות, והן אכן יעילות ומדהימות, כיוון שהן מאפשרות לנו להגיע לאזורים מאוד מרוחקים או עמוקים בצנרת, אליהם אין לנו נגישות, או לבצע תיקונים ללא חפירה ושבירה, במיוחד כשמדובר בבתי יוקרה, בהם הלקוחות מעוניינים להימנע מהרס ככל שניתן.

נהוג לחשוב שהשיטות הקונבנציונליות לתיקון צנרת מים או ביוב מאוד מלכלכות ומרעישות, אורכות זמן רב ומצריכות שיפוצים נוספים, ולכן גם יקרות יותר, אך אין זה נכון, כיוון שאיתור מדויק של התקלה מאפשר לנו לטפל בה באופן נקודתי, וכך נחסכים הרבה לכלוך, רעש, זמן והוצאות כספיות מיותרות.

ההתחייבות שלנו – איתור נזילות מדוייק לתיקון מהיר, מקצועי ויעיל!

זיהיתם נזילה? חוששים שהצינור דולף? צוות מוקד טולבוקס זמין לסייע לכם, לקבל את פנייתכם ולהפנות אליכם את הניידת הקרובה ביותר לביתכם.

חייגו 03-6862278.

פרסומים באתר

טולבוקס

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »
תיקונים לבית
טולבוקס

תיקונים לבית

החשיבות של תחזוקת הבית ותיקונים לבית על ידי אנשי מקצוע האחריות על תחזוקת הנכס בדרך כלל נופלת על בעליו. בין אם אתם מתגוררים בנכס שבבעלותכם,

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן