הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש ומסבה נזק רב, היא מסוכנת מאוד ועלולה לחשוף אתכם לסכנות תברואתיות ולפגוע מאוד באיכות החיים שלכם.

שירותי הביובית של מוקד טולבוקס – לבתים פרטיים, בנייני מגורים ובנייני משרדים

שירותי ביובית משמשים הן לפתיחת סתימות בצנרת הביוב והן לשטיפת קווי צנרת, אך לא בכל המקרים הם יהיו הבחירה הנכונה עבורכם.

במוקד טולבוקס מתקבלות קריאות שונות שמקבלות מענה אנושי. באמצעות שאלות שהמוקדניות במוקד מציגות בפני הלקוח אנו מבינים איזו ניידת שירות לשלוח לכל לקוח. בין אם אתם זקוקים לשירותי ביובית או לא, חשוב שנגיע עם הציוד המתאים כדי להבטיח טיפול מהיר ויעיל באמצעות הכלים המתאימים, וכך נחסוך לכם זמן, עוגמת נפש והוצאות מיותרות.

שירותי ביובית לטיפול בהצפות

הצפה של מי ביוב היא לא דבר שניתן לפספס. למעשה, אתם עשויים לזהות אותה עוד לפני שתיכנסו בפתח הדלת. היא פשוט מריחה נורא!!!

האינסטינקט יורה לכם לגרוף את המים החוצה, אבל אנחנו מציעים לכם לעשות 2 פעולות דחופות קודם לכן – להתקשר למוקד שלנו כדי לפתוח קריאה שתשלח אליכם את אחת מהניידות שלנו שפרוסות ברחבי הארץ בהקדם האפשרי ולהתקשר לחברת הביטוח.

אז בכל הקשור לביטוח מבנה ותכולה אנחנו פחות מתמחים, אבל בניקוז ההצפה, ייבוש הרצפה והקירות וטיפול בכל הנזקים שעלולים לצוץ בעקבות ההצפה אנחנו יכולים לעזור, והמון!

שירותי ביובית – טיפול SOS בעת הצפה

שאיבת ההצפה היא העזרה הראשונה ההכרחית שיש לתת ובהקדם האפשרי, והיא מתבצעת באמצעות ביובית, שהיא משאית מיוחדת, שעל גביה מותקנת מערכת שאיבה עוצמתית, שביכולתה לשאוב באמצעות ואקום כמות גדולה מאוד של מי שופכין, שומן ופסולת. הביובית עובדת באופן דו סטרי, ובאותה מידה שהיא מסוגלת לשאוב בעוצמה, היא מבצעת גם שטיפה עוצמתית על ידי שחרור מים חמים בלחץ גבוה, וכך מאפשרת ניקוי יסודי של כל הצנרת והסרת פסולת, שומן ולכלוך נוספים שנותרו בתוכה.

הביובית מסוגלת להגיע אל מקומות מאוד רחוקים ועמוקים בצנרת הביוב עד 160 מטר.

חשוב לדעת, שהפעלת ביובית מצריכה אישורים מיוחדים ורישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, שמאשר שלאיש המקצוע שמפעיל את הביובית יש הן את הידע המתאים והן את ההכשרה לעסוק בתחום זה באופן מקצועי, ושהוא מבטיח עבודה יעילה ובטוחה.

מה עכשיו?

היינו מאוד שמחים לספר לכם שבשאיבת ההצפה נפתרה הבעיה, אך לרוע המזל, זו בדיוק הנקודה שבה נחשפים כל הנזקים המשניים, ולעתים הם חמורים מאוד.

אך לפני שניגשים לאתר את כל הנזקים חשוב לדאוג לייבוש מלא של הקירות, הרצפה, שקעי החשמל וכו'. זהו שלב קריטי, מכיוון שכל לחות שתישאר עלולה לצבור עובש ובקטריות ולחשוף את המבנה, את תכולתו ואת הדרים בו לסכנות שונות. לחות שלא תטופל באופן מושלם תגרום לקירות להתנפח, לצבור עובש ולחשוף את דיירי המבנה לבעיות בריאותיות, שמתבטאות במערכת העור ובמערכת הנשימה. כמו כן, מערכת חשמל שתישאר לחה, ואפילו מעט, עלולה לסכן את חיי האדם במבנה.

משיובשו המבנה וכל תכולתו, ניתן לפנות לשלב הבא, שלב הפינוי, החיטוי והתיקון. כעת ניתן לבחון את כל מערכת החשמל והאינסטלציה ואת מצבו של המבנה (הקירות, הרצפה, התקרה וכו') ולהעריך את מצבם.

צוותי טולבוקס מטפלים גם בנזקים המשניים של הצפת הביוב

היתרון הגדול של צוותי החירום שלנו הוא, שהם מורכבים מאנשי מקצוע שונים, שמסוגלים לתת מענה גם לנזקים המשניים להצפת הביוב, שלא אחת, אף חמורים ממנה.

חברת טולבוקס, שמתמחה בתיקוני חשמל, אינסטלציה ושיפוצים מעניקה לכם מעטפת שירותים מקיפה ומקלה עליכם, כדי שלא תצטרכו להתגלגל בין אנשי מקצוע שונים, להתנהל בין מספר גורמים ולקבל הצעות מחיר שונות. אנו מטפלים לכם בכל הנחוץ כדי שתחזרו לשגרה במהירות האפשרית ומבטיחים להחזיר לכם את המבנה משוקם, מחודש ובטוח לשימוש ולמגורים.

לא רק במצבי קיצון – באילו מקרים נוספים מומלץ להיעזר בשירותי ביובית מבית טולבוקס?

הצפה של מי הביוב היא רק אחד התרחישים בהם מומלץ להיעזר בשירותי הביובית שלנו, אך השירות הנו יעיל ומומלץ מאוד גם כחלק מתחזוקה נאותה של צנרת הביוב, כיוון שבאמצעות שטיפת קווי הביוב ניתן להסיר שומנים ופסולת שהצטברו על גבי הצינורות ומונעים את זרימת המים בצורה חלקה. כמו כן, במקרים של סתימת שורשים שטיפת קווי הביוב עם ביובית תבטיח של הפסולת מתרוקנת מהצנרת.

שטיפה של קווי הביוב בעזרת ביובית מומלצת אחת לשנתיים.

באילו דרכים נוספות ניתן לשמור על צנרת הביוב?

  1. מומלץ להימנע לחלוטין מהשלכת פסולת ובעיקר מגבונים לחים באסלות ובחורי הניקוז הן בכיורים, הן באמבטיה ובאסלות והן ברצפה. במרבית המקרים סתימה של צנרת הביוב נוצרת עקב השלכת מגבונים, שפשוט סותמים את הצנרת לחלוטין.
  2. רבים נוהגים לשפוך את השמן שאתו הם מטגנים מזון לכיור, אך זו סיבה מאוד נפוצה להצטברות שומנים על דפנות הצינורות, שמובילה לפגיעה בזרימה חלקה של מים ולאורך זמן סותמת את הצינור. מומלץ להשליך את השמן לבקבוק ולזרוק לפח.
  3. שימוש במסננות בחורי הניקוז באמבטיה ימנע משערות ולכלוכים לרדת אל צנרת הביוב, וכך ימנע סתימות בעתיד.

חברת טולבוקס מתמחה בשירותי ביובית ונעזרת בביוביות שונות, שנועדו לטפל בקווי ביוב בשכונות מגורים, בבתים פרטיים, בבניינים ובחניונים תת קרקעיים. באפשרותנו לפעול בכל תנאי שטח ולטפל בהצפה בכל מקום, כולל בפיר מעלית או במרתף.

* שירותי הביובית של מוקד טולבוקס למגזר העסקי מציעים שאיבה של בורות שומן, וכוללים אישור הזמנה עבור פינוי והובלה לאתר מורשה.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278

 

 

 

 

 

פרסומים באתר

דוד שמש וסולארי
דודים ומערכות סולאריות

דוודים ומערכות סולאריות

דודי שמש, דודי חשמל ומערכות סולריות דורשים תחזוקה מינימלית שעשויה להאריך את השימוש בהם לאורך זמן רב. חוסר תחזוקה, בלאי של חלקים או תקלות שונות

קרא עוד »
תיקונים בבית - אחריות תקופת בדק
שנת בדק

תקופת בדק ושנת בדק

ברכישת דירה חדשה מהקבלן מקבל בעל הנכס אחריות על טיב ואיכות העבודה מתוקף חוק מכר הדירות, שקובע כי חובת הקבלן לתת אחריות זו מבלי להתנותה

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן