מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

בעלי מקצוע מומלצים – לבחור נכון

בחיפוש אחר בעלי מקצוע מומלצים אנשים נוטים לבחור מהר מדי במישהו שהמליץ עליו מכר או קרוב משפחה, ולא מעט קורה, שנוחלים אכזבה. אף על פי שהאנשים הקרובים לכם לא ירצו להמליץ לכם על איש מקצוע שאינו אמין או מקצועי מספיק, ובטח שלא ירצו לקחת אחריות על המלצה כוזבת, הבעיה בהמלצה ממישהו קרוב נעוצה בעובדה, שעל סמך ההיכרות שלכם עם הממליץ אתם סבורים שההמלצה שלו טובה עבורכם, אך בפועל, גם כשמבקשים המלצה מאח או חבר, חשוב לעשות תחקיר על איש המקצוע או על החברה שנותנת את השירותים המקצועיים ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות.

ובכל זאת, בין אם מדובר בעבודות שיפוץ, אינסטלציה, חשמל או כל תחום אחר, בהעדר המלצות עדיין קשה לכם לבחור את איש המקצוע המתאים לבצע עבורכם עבודות שונות. אז מה חשוב לבדוק כשמבקשים הפניה אל בעלי מקצוע מומלצים? המומחים שלנו אספו עבורכם את השאלות שהכי חשוב לשאול וטיפים לבחירת אנשי מקצוע מומלצים, כדי שתהיו סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות.

האם הם נושאים בתעודות מקצועיות וברישיון משרד העבודה לעסוק בתחום זה?

עם היצע אדיר של אנשי מקצוע במגוון תחומים, אין שום סיבה להתפשר על פחות מהטובים ביותר. השוק מוצף בנותני שירות שקוראים לעצמם מקצוענים, פותחים צינורות, שוברים קירות ומחליפים ארונות חשמל מבלי שיש בידם תעודה מקצועית שמסמיכה אותם לעשות זאת.

המומחים בתחומם לא יוותרו על תעודה מקצועית, וסביר להניח שגם אם יש להם ניסיון רב שנים וידע נרחב, אם הם לא מחזיקים בתעודה מקצועית ואינם מורשים מטעם משרד העבודה לעסוק בתחומם, הם לא טובים מספיק עבורכם.

בדומה לעורך דין ששייך ללשכת עורכי הדין ולרופא שחייב להחזיק בתעודת הסמכה, כך גם אינסטלטור, חשמלאי או קבלן בנייה חייבים להחזיק בתעודה מקצועית, שמוכיחה את השכלתם בתחום. הפרמטרים האלו חיוניים ביותר, מכיוון שהם מעידים על כך, שאנשי המקצוע שאתם מזמינים עמדו בכל הדרישות ובמבחנים מקצועיים. בשכירת שירותים מאנשים נושאי תעודה אתם מצמצמים את הסיכוי לתאונות או לנפילה למעשי נוכלות ויכולים להיות רגועים.

איזה ביטוחים הם מעניקים ללקוחותיהם?

פרט לעבודה איכותית, כל איש מקצוע מחויב להחזיק בביטוח מפני תאונות או נזקים שעלולים לקרות מסיבות שונות. לדוגמה, אם שכרתם איש מקצוע לשפץ עבורכם את לובי הבניין, עליכם לוודא שהביטוח הקבלני שלו מכסה נזקים למבנה או לאנשים כתוצאה מהחלקה או פגיעה בצינורות המים וכדו’. ביטוח מקצועי מכסה פגיעות הן למבנה והן לאנשים שבסביבת העבודה.

זול יותר הוא בהכרח לא טוב יותר!!!

הפרמטר של המחיר משחק לעתים קרובות תפקיד עיקרי, אך מאחר ואתם לא משקיעים את כספכם במלתחה לארון הבגדים שבמרבית המקרים מחירה לא מעיד על טיבה, כשמדובר בעבודות אחזקה, שיפוצים וכדו’ המחיר הגבוה עשוי להעיד דווקא על איכות העבודה ומקצועיותה של החברה שנותנת את השירותים שאתם מבקשים.

פרט לכך, עבודות מסוג זה דורשות השקעה כספית, וחיסכון מפאת חיפוש אחר איש המקצוע הזול יותר עלול לגרור הוצאות נוספות, לעיתים אף גבוהות יותר מגובה עלות העבודה שבוצעה במקור.

החשד האמתי מתעורר כשמקבלים הצעת מחיר זולה באופן משמעותי ביחס למחירון השוק. אף על פי שההזדמנות עלולה לפתות אתכם לחטוף אותה, היא נועדה להוות עבורכם נורת אזהרה ולסמן לכם לאתר אחר איש מקצוע אחר.

מחיר זול מעיד פעמים רבות על עבודה עם חומרי גלם זולים ואיכותיים פחות או על איש מקצוע שלחוץ לקבל עבודה, עד שאינו מחשב את העלויות שנחוצות לו עבורה בצורה נכונה. במרבית המקרים הוא יבצע עבודה לא איכותית או שייעלם לכם מבלי להשלים את העבודה. שני המקרים האלו עלולים להשאיר אתכם במצב עגום, ללא פתרון לבעיה, ללא הכסף שהשקעתם ובמקרה הגרוע יותר – עם בעיה חמורה יותר מזו שבגינה פניתם אל איש המקצוע מלכתחילה.

גם כשמקבלים המלצה עורכים בדיקה

אל תהיו פסיביים. גם כשאתם מקבלים המלצה ממישהו שאתם ממש סומכים עליו, ויודעים שיש לו ניסיון עשיר עם מגוון אנשי מקצוע, תמיד וודאו, שאיש המקצוע שקיבלתם עליו המלצה מתמחה בנושא שאתם מבקשים לקבל עבורו מענה באופן ספציפי.

בנוסף, ערכו תחקיר אודות איש המקצוע שעליו קיבלתם המלצה. כנסו לאתר האינטרנט שלו, בקרו בפרופילים העסקיים שלו ברשתות החברתיות, קראו המלצות נוספות אודות השירותים שהוא מעניק, ורק אחרי שאתם סבורים שהוא מי שיכול לעזור לכם, פנו לקבלת יעוץ ושירותים.

 

פעמים רבות זה דווקא עובד לטובה. אתם פונים אל חבר או בן משפחה, הוא ממליץ לכם על אנשי מקצוע טובים, ואתם נהנים משירותים מקצועיים ואפילו הופכים להיות חברים.

במוקד טולבוקס מתקבלות פניות רבות מלקוחות שקיבלו המלצות. אנחנו מתחייבים תמיד על סטנדרט השירות הטוב ביותר ומתחייבים על מקצועיות, אמינות ושקיפות לאורך כל התהליך. מרגע קבלת הפנייה אנו מקפידים לתת מענה סבלני ואדיב לכל שאלה והתלבטות, כי ברור לנו שהמקצועיות שלנו היא תעודת האחריות שלכם.

תמיד כאן לשירותכם.

 

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

עבודות בינוי ואחזקה טולבוקס
תיקונים לבית

תיקונים לבית

החשיבות של תחזוקת הבית ותיקונים לבית על ידי אנשי מקצוע האחריות על תחזוקת הנכס בדרך כלל נופלת על בעליו. בין אם אתם מתגוררים בנכס שבבעלותכם,

קרא עוד »
בעלי מקצוע מוקד טולבוקס נווה עופרים tool-box.co.il
בעלי מקצוע

בעלי מקצוע מומלצים – לבחור נכון

בחיפוש אחר בעלי מקצוע מומלצים אנשים נוטים לבחור מהר מדי במישהו שהמליץ עליו מכר או קרוב משפחה, ולא מעט קורה, שנוחלים אכזבה. אף על פי

קרא עוד »
נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
הנגשה

התקנת מעלית לבית

החיים עלולים להפתיע אתכם מכיוונים לא צפויים. למרבה הצער, אנשים רבים נאלצים לשנות את כל אורחות חייהם עקב תאונה או מחלה שפקדה אותם, וכל מה

קרא עוד »
מעלית נגישות נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
הנגשה

הנגשת בית לנכה או בעל מוגבלות

בית נגיש שמותאם לצרכים של בעל מוגבלות שמתגורר בו נועד להפוך את הסביבה הטבעית שלו לבטוחה ונוחה ככל האפשר, ובכך למנוע סכנות, להפחית את הסיכוי

קרא עוד »
הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
בעלי מקצוע

בעלי מקצוע מומלצים

איתור אנשי מקצוע הפך ממש קל ומהיר הודות לרשת האינטרנט, שבלחיצת כפתור מציגה מבחר מומחים בכל תחום, אבל אליה וקוץ בה, מכיוון שבעידן שבו כל

קרא עוד »
איתור-ותיקון-נזילות---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
איתור נזילות

אינסטלציה, איתור ותיקון נזילות

אינסטלציה, איתור ותיקון נזילות בכל הקשור לאינסטלציה ולתשתיות מים וביוב, אסור לזלזל בחשיבותו של אבחון מדויק. אם תסתפקו באולי או על יד, כנראה שתשלמו על

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד

TOOL-BOX – Time go get things done !