שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

דודי שמש, דודי חשמל ומערכות סולריות דורשים תחזוקה מינימלית שעשויה להאריך את השימוש בהם לאורך זמן רב. חוסר תחזוקה, בלאי של חלקים או תקלות שונות עלולים להוביל לכך שתמצאו את עצמכם במקרה הקל ללא מים חמים ביום חורף קר, ובמקרה הגרוע עם פיצוץ בדוד שהוביל להצפת מים בדיוק שנייה לפני שאתם יוצאים לפגישה חשובה.

חברת טולבוקס מתמחה בטיפול בדוודים ובמערכות סולריות ומציעה מגוון שירותים החל מתיקון ליקויים ועד להחלפה והתקנה מחודשת של מערכות.

תיקון של דודי שמש

דודי שמש מאפשרים לכם ליהנות ממים חמים בעת הרחצה או שטיפת הכלים. על ידי בדיקה וטיפול תקופתי, שמתבצע מידי שנה, אתם יכולים להיות רגועים ולהבטיח שכל סתימה קטנה או תקלה יאותרו מבעוד מועד וייפתרו לפני שייגרם נזק גדול יותר.

אם אתם לא מקבלים זרם של מים חמים או לחלופין, מקבלים זרימה של מים חמים בלבד, סביר להניח שיש לכם תקלה בדוד השמש. במרבית המקרים תקלה מסוג זה אינה ניתנת לפתרון, והיא דורשת החלפה של הדוד, אך במקרים אחרים החלפה של גופי החימום, של הקולטים או של מאיצי החום בדוד שהתקלקלו עקב הצטברות של אבנית או בלאי טבעי של החומר עשויים לפתור את הבעיה.

חשוב לדעת, שנזילה בקולטים מחייבת את איתור מקור הנזילה. כמו כן, תלונה על מים קרים עלולה לנבוע עקב אי התאמה בין תפוקת הקולטים לנפח הדוד. כלומר, כשנפח הדוד גדול הוא דורש קולטים עם תפוקת חום גבוהה. במקרים מסוימים נדרשת הוספה של קולטים, ואילו באחרים מומלץ להחליף את הקולטים הקיימים.

תיקון של דודי חשמל

במרבית הדירות בישראל מותקנים דודי שמש, אך עבור מי שמתגורר באזור שאין בו די שמש מומלץ להתקין בביתו דוד חשמל.

חשוב לדעת שהתקנת דוד חשמל בסמוך לברזים עשויה לחסוך בצריכת המים והחשמל, ושמומלץ להתקין את הדוד בצורה אנכית, כך שהמים שבדוד נשארים חמים לפרק זמן ארוך יותר ופעולת הדוד מנוצלת טוב יותר. כמו כן, התקנת שרוול האצה תקצר את פרק הזמן שלוקח לדוד לחמם את המים ותחסוך בעלויות החשמל.

תקלות שונות בדוד החשמל עלולות לנבוע עקב אי התאמה בין צריכת החשמל של הדוד וההספק החשמלי בדירה, נזילות מים מהחיבורים או הגנה לא מספקת על חיבורי החשמל. התקלות הללו עלולות להוביל לאסון וחשוב לאתר ולפתור אותן בהקדם.

מה עושים כשהדוד הוא לא מקור הבעיה?

אף על פי שלעתים החלפה או תיקון של חלק בדוד עשויים לפתור את הבעיה, במקרים רבים, כשהתקלות לא נובעות מהדוד, סביר להניח שמקור הבעיה באחת ממערכות החשמל או האינסטלציה במבנה.

אחת התקלות הנפוצות הן בדוד השמש והן בדוד החשמל היא נזילה, שמקורה באיטום לקוי או פגום או פגיעה בחיבור שבין הצנרת לדוד. את התקלה הזו ניתן לאתר על ידי זיהוי דליפה מגג המבנה או על ידי חשבון מים מנופח באופן חריג, שמעידים על נזילה. אם מדובר בדוד חשמלי, זיהוי הנזילה יהיה מהיר יותר, כיוון שהוא מותקן בתוך הבית והיא תהיה גלויה לעין.

תקלה נוספת שנפוץ לראות בדודי שמש או בדודי חשמל היא קצר חשמלי שנגרם כתוצאה מהדלקת הדוד. פעמים רבות מקור התקלה בפגם או בשחיקה של גוף החימום של הדוד.

חברת טולבוקס מביאה לכם ערך מוסף

אנשי המקצוע של טולבוקס מתמחים בתיקון תקלות בדוודים ובמערכות סולריות. הודות להתמחות הצוותים שלנו הן בתחום זה ובנוסף בתחומי האינסטלציה והחשמל, אנו מסוגלים לתת לכם מענה מקיף ויעיל לכל בעיה, אבחון מדויק, פתרון יעיל ואיכותי ושירות ייחודי.

בנוסף, אנו מבצעים עבודות איטום לגגות במגוון שיטות ומסוגלים לתת שירות משלים לכל תקלה שתצוץ, כך שבמקום להתגלגל בין כמה אנשי מקצוע, תקבלו מענה מושלם ומעטפת שירותים שמספקת לכם את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת.

למה אתם לא צריכים לעשות את זה לבד?

חברת טולבוקס לוקחת אחריות מלאה על כל עבודה שהיא מבצעת. טיפול בדוודים ובתקלות השונות שציינו כוללים סיכון רב. עבודה על גגות בגובה רם ומעורבות של מערכות שונות, שכוללות גופי חימום, מים וחשמל עלולות לסכן אתכם מאוד, וכל טעות קטנה עלולה לעלות לכם ביוקר, ובשביל זה אנחנו כאן!

  • צוות המקצוענים שלנו נושא בתעודות מורשות ובאישור משרד העבודה לבצע עבודות מסוג זה, כדי שאתם תישארו בטוחים.
  • אנו מנוסים בעבודה בכל תנאי שטח ומוכנים לקבל מכם קריאה בכל עת.
  • הניידות שלנו בפריסה ארצית מוכנות להגיע אליכם במהרה כדי לתת מענה מידי לכל פניה.
  • אנו מתחייבים לסטנדרט שירות גבוה ביותר, יחס אישי ושביעות רצון הלקוחות שלנו.
  • אנו מקפידים על שימוש בחלפים ובחלקים שתואמים לסוגי הדודים השונים.
  • אנו מעניקים אחריות לכל עבודת תחזוקה ותיקון שנבצע.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278.

 

טולבוקס – שיפוצים ואחזקה| שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

צבע

צבע הוא אלמנט חשוב בעיצוב הבית בעזרת הצבע ניתן ליצור אלמנטים מיוחדים בקירות ליצור אוירה .זרימה לאפיין אזורים או סתם יצירתיות . בחירת גוון הצבע

קרא עוד »

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »

טיפול ברטיבות

איתור ותיקון רטיבות  רטיבות בקיר או בתקרה הן תופעה שבדך כלל מתרחשת ברוב הבתים לפעמים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או פיצוץ בצינור  איך תדעו

קרא עוד »

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ הבית מתי כדאי לבצע שיפוץ חלקי ומתי שיפוץ נרחב? כיצד לבחור את הקבלן המבצע? מדוע הצעת המחיר

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן