דוודים ומערכות סולאריות

דודי שמש, דודי חשמל ומערכות סולריות דורשים תחזוקה מינימלית שעשויה להאריך את השימוש בהם לאורך זמן רב. חוסר תחזוקה, בלאי של חלקים או תקלות שונות עלולים להוביל לכך שתמצאו את עצמכם במקרה הקל ללא מים חמים ביום חורף קר, ובמקרה הגרוע עם פיצוץ בדוד שהוביל להצפת מים בדיוק שנייה לפני שאתם יוצאים לפגישה חשובה.

חברת טולבוקס מתמחה בטיפול בדוודים ובמערכות סולריות ומציעה מגוון שירותים החל מתיקון ליקויים ועד להחלפה והתקנה מחודשת של מערכות.

תיקון של דודי שמש

דודי שמש מאפשרים לכם ליהנות ממים חמים בעת הרחצה או שטיפת הכלים. על ידי בדיקה וטיפול תקופתי, שמתבצע מידי שנה, אתם יכולים להיות רגועים ולהבטיח שכל סתימה קטנה או תקלה יאותרו מבעוד מועד וייפתרו לפני שייגרם נזק גדול יותר.

אם אתם לא מקבלים זרם של מים חמים או לחלופין, מקבלים זרימה של מים חמים בלבד, סביר להניח שיש לכם תקלה בדוד השמש. במרבית המקרים תקלה מסוג זה אינה ניתנת לפתרון, והיא דורשת החלפה של הדוד, אך במקרים אחרים החלפה של גופי החימום, של הקולטים או של מאיצי החום בדוד שהתקלקלו עקב הצטברות של אבנית או בלאי טבעי של החומר עשויים לפתור את הבעיה.

חשוב לדעת, שנזילה בקולטים מחייבת את איתור מקור הנזילה. כמו כן, תלונה על מים קרים עלולה לנבוע עקב אי התאמה בין תפוקת הקולטים לנפח הדוד. כלומר, כשנפח הדוד גדול הוא דורש קולטים עם תפוקת חום גבוהה. במקרים מסוימים נדרשת הוספה של קולטים, ואילו באחרים מומלץ להחליף את הקולטים הקיימים.

תיקון של דודי חשמל

במרבית הדירות בישראל מותקנים דודי שמש, אך עבור מי שמתגורר באזור שאין בו די שמש מומלץ להתקין בביתו דוד חשמל.

חשוב לדעת שהתקנת דוד חשמל בסמוך לברזים עשויה לחסוך בצריכת המים והחשמל, ושמומלץ להתקין את הדוד בצורה אנכית, כך שהמים שבדוד נשארים חמים לפרק זמן ארוך יותר ופעולת הדוד מנוצלת טוב יותר. כמו כן, התקנת שרוול האצה תקצר את פרק הזמן שלוקח לדוד לחמם את המים ותחסוך בעלויות החשמל.

תקלות שונות בדוד החשמל עלולות לנבוע עקב אי התאמה בין צריכת החשמל של הדוד וההספק החשמלי בדירה, נזילות מים מהחיבורים או הגנה לא מספקת על חיבורי החשמל. התקלות הללו עלולות להוביל לאסון וחשוב לאתר ולפתור אותן בהקדם.

מה עושים כשהדוד הוא לא מקור הבעיה?

אף על פי שלעתים החלפה או תיקון של חלק בדוד עשויים לפתור את הבעיה, במקרים רבים, כשהתקלות לא נובעות מהדוד, סביר להניח שמקור הבעיה באחת ממערכות החשמל או האינסטלציה במבנה.

אחת התקלות הנפוצות הן בדוד השמש והן בדוד החשמל היא נזילה, שמקורה באיטום לקוי או פגום או פגיעה בחיבור שבין הצנרת לדוד. את התקלה הזו ניתן לאתר על ידי זיהוי דליפה מגג המבנה או על ידי חשבון מים מנופח באופן חריג, שמעידים על נזילה. אם מדובר בדוד חשמלי, זיהוי הנזילה יהיה מהיר יותר, כיוון שהוא מותקן בתוך הבית והיא תהיה גלויה לעין.

תקלה נוספת שנפוץ לראות בדודי שמש או בדודי חשמל היא קצר חשמלי שנגרם כתוצאה מהדלקת הדוד. פעמים רבות מקור התקלה בפגם או בשחיקה של גוף החימום של הדוד.

חברת טולבוקס מביאה לכם ערך מוסף

אנשי המקצוע של טולבוקס מתמחים בתיקון תקלות בדוודים ובמערכות סולריות. הודות להתמחות הצוותים שלנו הן בתחום זה ובנוסף בתחומי האינסטלציה והחשמל, אנו מסוגלים לתת לכם מענה מקיף ויעיל לכל בעיה, אבחון מדויק, פתרון יעיל ואיכותי ושירות ייחודי.

בנוסף, אנו מבצעים עבודות איטום לגגות במגוון שיטות ומסוגלים לתת שירות משלים לכל תקלה שתצוץ, כך שבמקום להתגלגל בין כמה אנשי מקצוע, תקבלו מענה מושלם ומעטפת שירותים שמספקת לכם את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת.

למה אתם לא צריכים לעשות את זה לבד?

חברת טולבוקס לוקחת אחריות מלאה על כל עבודה שהיא מבצעת. טיפול בדוודים ובתקלות השונות שציינו כוללים סיכון רב. עבודה על גגות בגובה רם ומעורבות של מערכות שונות, שכוללות גופי חימום, מים וחשמל עלולות לסכן אתכם מאוד, וכל טעות קטנה עלולה לעלות לכם ביוקר, ובשביל זה אנחנו כאן!

  • צוות המקצוענים שלנו נושא בתעודות מורשות ובאישור משרד העבודה לבצע עבודות מסוג זה, כדי שאתם תישארו בטוחים.
  • אנו מנוסים בעבודה בכל תנאי שטח ומוכנים לקבל מכם קריאה בכל עת.
  • הניידות שלנו בפריסה ארצית מוכנות להגיע אליכם במהרה כדי לתת מענה מידי לכל פניה.
  • אנו מתחייבים לסטנדרט שירות גבוה ביותר, יחס אישי ושביעות רצון הלקוחות שלנו.
  • אנו מקפידים על שימוש בחלפים ובחלקים שתואמים לסוגי הדודים השונים.
  • אנו מעניקים אחריות לכל עבודת תחזוקה ותיקון שנבצע.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278.

 

פרסומים באתר

ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
אינסטלציה

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »
Construction Plastic Pipes
אינסטלציה

החלפת צנרת

החלפת צנרת או בנייה של מערכות חדשות בדרכים קונבנציונליות או חידוש בטכנולוגיות אל – הרס. מתי נכון לבחור בכל אחת מהשיטות? טכנולוגיות אל – הרס

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן