מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

החלפת צנרת או בנייה של מערכות חדשות בדרכים קונבנציונליות או חידוש בטכנולוגיות אל – הרס.

מתי נכון לבחור בכל אחת מהשיטות?

טכנולוגיות אל – הרס הן השיטות המתקדמות והחדישות ביותר שיש כיום לצורך חידוש צנרת, תיקון וטיפול בצנרת המים והביוב בבית או במשרד. לטכנולוגיות הללו מספר יתרונות בולטים:

  1. טכנולוגיות אל – הרס מאפשרות להגיע לחלקים מאוד רחוקים או שאינם נגישים בצנרת המים והביוב
  2. טכנולוגיות אל – הרס חוסכות את החפירה והשבירה של המרצפות או של הקיר, וכך חוסכות זמן עבודה, לכלוך, רעש וטרחה
  3. טכנולוגיות אל – הרס יעילות במיוחד לחידוש צנרת הביוב הראשית או לחידוש מערכת הניקוז
  4. טכנולוגיות אל – הרס יעילות בבתי יוקרה, שכן הן מאפשרות לשמור על חיפויים וריצופים מיוחדים ויוקרתיים ולהחליף את הצנרת מבלי לפגוע בהם כלל

כיצד זה מתבצע?

טכנולוגיות אל – הרס משלבות מספר אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, שמאפשרים לנו להגיע אל מקור הבעיה בקלות, לזהות אותה ולטפל בה.

בעזרת מצלמות ייחודיות, שמולבשות על גבי ציוד חדשני ומתקדם אנו חודרים אל צנרת המים או צנרת הביוב ומקבלים רזולוציה מדהימה, שמאפשרת לאבחן גם חורים זעירים וסדקים בשלב התחלתי, ולזהות כל כשל, קטן ככל שיהיה.

עם זווית ראייה של 360 מעלות החלפת צנרת הופכת להיות מאוד קלה ופשוטה, והליך העבודה נקי ואסתטי.

אנשי המקצוע שלנו בקיאים ומיומנים בכל 4 שיטות אל – הרס המתקדמות ביותר שקיימות כיום לתיקון או לחידוש צנרת:

  1. חידוש צנרת באמצעות הטלאה – זיהוי של סדקים מקומיים ומפגעים זעירים בצנרת מאפשר לגשת אליהם ללא שבירה וחפירה ולבצע הטלאה מקומית בעזרת חומרים שהוכחו כעמידים בפני חומצות, כימיקלים וטמפרטורות משתנות. חידוש צנרת בשיטת ההטלאה מתאים למקומות בהם זוהו עיוותים בצנרת או לצמתים.
  2. חידוש צנרת באמצעות שירוול – שיטת השירוול מתאימה במיוחד במקרים שבהם קשה להגיע אל המוקד שדורש החלפת צנרת במיקומים רחוקים או בעומק האדמה. בשיטה זו מוחדר שרוול מכווץ, אותו מנפחים ומצמידים לשולי הצינור הקיים. הלחץ הפנימי והחומרים ממנו עשוי השרוול מבטיחים איטום מלא של הצינור ומונעים זליגה של מים באופן מלא.
  3. קוויק לוק – השיטה מזכירה מעט את שיטת ההטלאה, אך נעזרת בגליל נירוסטה, שנושא גומייה ייעודית אל המקום שדורש תיקון וחידוש. על ידי הרחבת הגליל מצמידים את הגומיה לדפנות הצינור, מפעילים לחץ פנימי ומבטיחים איטום מושלם.
  4. דיפון אלסטי – השיטה המתקדמת ביותר לחידוש צנרת בשיטות אל – הרס, שמתגאה ברמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר, מאפשרת טיפול נקודתי או טיפול מסיבי לכל אורך הצנרת ונחשבת לשיטה מהפכנית ביותר. במסגרת השיטה מוחדר פולימר נוזלי, שיוצר דיפון אלסטי עמיד וגמיש שעוביו כ – 4 מ"מ, והוא נועד לעטוף את פנים הצנרת כולה בצורה חלקה. השיטה מבטיחה עמידות בפני קורוזיה ושחיקה, לחץ גבוה, חומרי ניקוי, כימיקלים וטמפרטורות קיצוניות. השיטה יעילה במיוחד לצנרת הביוב, שכן החומרים אנטיבקטריאליים ומבטיחים היצמדות מינימלית של פסולת וחומרים שונים.

שיטות קונבנציונליות להחלפת צנרת

נהוג לחשוב שטכנולוגיות אל – הרס לחידוש ולבנייה של צנרת חדשה נועדו להחליף את השיטות הקונבנציונליות, אך זה לא מדויק, ובמקרים רבים נבחר להשתמש דווקא בהן מכמה סיבות:

  1. הטכנולוגיות המסורתיות מאפשרות להוציא את הצנרת הקיימת ולהתקין במקומה צנרת חדשה לחלוטין. במקרים בהם הצנרת ישנה ופגומה במוקדים רבים זו עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר, שתתן לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות מאוד.
  2. השיטות הקונבנציונליות לעתים עשויות להיות זולות יותר, מה שהופך אותן לבחירה הקלה והמועדפת עבור מי שמבקש לחסוך בעלויות.

החלפה וחידוש צנרת בדרך המהירה והיעילה ביותר

השיטות השונות להחלפת או לחידוש הצנרת, הן המסורתיות והן המתקדמות ביותר, מבטיחות טיפול מהיר, יעיל ונקי. הבחירה בשיטה זו או אחרת נובעת מהשיקולים שציינו לעיל, ואם איש מקצוע כזה או אחר יגרום לכם לחשוב שהשיטות המסורתיות בהכרח אורכות יותר זמן ועלולות לגרור שיפוץ מסיבי אחריהן, הוא עלול להטעות אתכם, כיוון שכל חידוש, החלפה או תיקון של צנרת חייב להיעשות רק לאחר אבחון מדויק של כל הליקויים, ולשם כך אין צורך לשבור, להרוס ולפרק את הבית או לפגוע באיכות החיים של הדיירים ושכניהם.

על ידי אבחון מדויק של כל הכשלים בצנרת, בין אם מדובר בשחיקה וצנרת חלודה, בחדירת שורשים או בעיוות של הצנרת, ניתן לזהות את המיקומים המדויקים שדורשים טיפול וחידוש, למנוע הרס מיותר ולחסוך באופן משמעותי בעלויות ובזמן העבודה.

יחד עם זאת, חשוב להבין, שבסופו של דבר, הבחירה בשיטה המתאימה לחידוש או להחלפת הצנרת יוכרע לאחר שיקולי עלות מול תועלת, ולכן אין זה נכון לומר באופן חד משמעי ששיטה אחת טובה על פני האחרת.

מוקד טולבוקס מתחייב על אנשי מקצוע מוסמכים שנמדדים בתוצאות!

חברת טולבוקס מתמחה באבחון ואיתור תקלות. אנו לא ניגשים לשום עבודה לפני שזיהינו את הכשלים באופן מדויק והגשנו ללקוח דו"ח ממצאים, שבו מפורטים כל דרכי הפעולה הנחוצים לפתרונם ואומדן העלויות שצפוי להיות.

אנו מתחייבים לתת לכל פנייה את המענה המהיר ביותר ושירות מקצועי, שכולל אחריות מלאה ל – 5 שנים.

לשירותכם צוות מיומן ומקצועי שפועל בפריסה ארצית וזמין להגיע עד אליכם כדי לתת לכם שירות מהיר ומקצועי מאנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים ביותר להחלפת צנרת, חידוש צנרת או בנייה של מערכות צנרת חדשות בתוספות בנייה בבית או במשרד.

לפתיחת קריאה והזמנת ניידת שירות חייגו 03-6862278

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
אחזקה

עבודות אחזקה, אחזקת מבנים, תחזוקה שוטפת

מוקד טולבוקס – מעטפת שירותים לעסקים שמשוגרת אליך בזמן אמת – מהיר, יעיל ומקצועי עסקים זקוקים לשירותי אחזקה שונים, ומרבית בעלי העסקים אינם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן