מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

רטיבות ברצפה, בקירות ובתקרה היא עניין מורכב שמצריך הרבה מעבר לטיפול קוסמטי. לא רק שחובה לאתר את הנזק שקיים מתחת לפני השטח, אלא שנדרש לתקן אותו בהקדם, שכן הוא מקור הבעיה, והתעלמות מכך עלולה לגרום לנזק רב בממדים שאף אחד לא רוצה לדמיין.

כדאי מאוד להזמין איש מקצוע שידע להעריך את גודל הנזק שנוצר למבנה ושידע להציע פתרונות מהירים, יעילים ובטוחים לטפל בכל המפגעים הנלווים.

האמת היא שזה לא פשוט. רבים נאלצים להיות מטורטרים בין האינסטלטור לקבלן השיפוצים, ולבסוף מוצאים עצמם עם הרולר ביד וקיר שממשיך להתנפח ולהינזק.

וזה עוד במקרה הטוב, כיוון שבמקרים חמורים יותר רטיבות עלולה להיגרם ממים כלואים מתחת למרצפות או מהצפה, שתמיד מגיעה בהפתעה וברגעים הכי לא נוחים, פעמים רבות גם כשכלל לא נמצאים בבית.

מה עושים במקרה של הצפה?

2 שיחות טלפון חשובות וזריזות, האחת לחברת הביטוח שמבטחת את המבנה והשנייה למוקד טולבוקס, זה המספר >>> 03-6862278.

איך צוותי העבודה המקצועיים של מוקד טולבוקס יכולים לעזור לכם?

עכשיו אנחנו רוצים להרגיע אתכם, כי האמת היא שיש לנו את כל הכלים, הידע, הניסיון וההסמכות כדי לעזור לכם כעת מבלי שתצטרכו לטרטר את עצמכם בין אנשי מקצוע ולהתחיל לחשב עלויות של חומרים לשיפוץ.

חברת טולבוקס מתמחה במספר תחומים, שמעניקים לכם יחד את סל השירותים המושלם לטיפול ברטיבות בפרט ובנזקי מים בכלל:

 1. איתור התקלה והמיקום שלה – חברת טולבוקס מתמחה בכל הקשור לאינסטלציה. כחברת בת של חברת "עטון אינסטלציה" וכחברת אחות של חברת "אפיקי מרום" אנחנו מגיעים עם ידע, כלים וטכנולוגיות מהמתקדמות והחדשניות בתחום, שמתמחות באיתור נזילות ומפגעים בצנרת המים ובצנרת הביוב ובתיקונם בדרך הטובה, הבטוחה והיעילה ביותר. דרך אגב, אנו מתחייבים לאתר את התקלות במקום, אתם לא תצטרכו לחכות לא שבועיים ולא יומיים, כי מומחים באינסטלציה מתחייבים לפני הכל לאתר את התקלה, לאתר את המיקום המדויק שלה, ולאתר אותה כאן ועכשיו!
 2. שאיבה של הצפות או מים כלואים – במקרים של הצפות אנו מגיעים עם ציוד מיוחד לשאיבת המים. אם ההצפה נוצרה מצנרת הביוב אנו מגיעים עם ניידת הביובית שלנו שמנקה גם את הלכלוך והזוהמה.
 3. ייבוש וטיפול ברטיבות – משטופלה הבעיה אנו מתחייבים לדאוג לייבש את הרטיבות לחלוטין על מנת למנוע נזקים נוספים והצטברות של עובש, שמסוכנת לבריאותם של דרי המבנה.
 4. שיפוץ ותיקון הנזק למבנה – חברת טולבוקס מתמחה גם בעבודות בנייה ושיפוצים, ולכן כל נזק שנגרם כתוצאה מההצפה או מהרטיבות שנוצרה, כולל מים כלואים, סימני עובש, קירות נפוחים ועוד מטופל על ידינו בנשימה אחת עם ייבוש הרצפה, הקירות והתקרה. היתרון הגדול שלנו הוא בכך שאנו חוסכים לכם תיאום בין כמה אנשי מקצוע, מביאים לכם הצעת מחיר לכל התיקונים שנחוצים לכם ומסיימים את העבודה במהירות ובמקצועיות, והכל בקריאה אחת דרך המוקד שלנו.
 5. עבודות משלימות – בטולבוקס צוותים נוספים, שמתמחים בעבודות חשמל או בטיפול בדוודים ומערכות סולריות, כך שמובטח לכם כיסוי מלא לכל בעיה שנלווית לרטיבות. בין אם זו בעיה קטנה או גדולה, אנו מתחייבים להשתמש בכל האמצעים שעומדים לרשותנו, כדי להבטיח לכם חזרה מהירה לשגרה ואחריות על העבודה לאורך שנים רבות.
 6. תיעוד הקריאה, הממצאים ואופן הטיפול בבעיה – למוקד טולבוקס שירות ייחודי ובלעדי, שמבטיח שכל קריאה שלכם מתועדת יחד עם דו"ח שאנו מגישים עם ממצאים, תמונות ופירוט נרחב של כל הנעשה במבנה. צריכים להשתמש בממצאים לצרכים משפטיים? הבדיקה שלנו משמשת כראיה חוקית לכל דבר ועניין, ויכולה לעזור לכם להתנהל מול חברות הביטוח.
 7. הסמכה ורישיונות עבודה – כל השירותים שאנו מציעים לכם ניתנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי רישיון מטעם משרד העבודה, כך שאתם מבטיחים לעצמכם שפניתם לאנשים שמתמחים בעבודתם.

ניידת אחת עם צוות מומחים מיומן בדרך אליכם!

איך זה עובד?

 1. פנייה למוקד טולבוקס מתועדת ומוזנת במערכת
 2. אחת מניידות טולבוקס שמפוזרות בפריסה ארצית בדרך אליכם
 3. הצוות של טולבוקס מבצע בדיקה ואבחון ומציג דו"ח ממצאים יחד עם פתרונות לליקויים שזוהו
 4. צוות המומחים מבצע שאיבה, ניקוי, ייבוש, תיקון ליקויי אינסטלציה, חשמל ומבנה ומזין עדכון במערכת טולבוקס
 5. הפנייה נסגרת ונשמרת במערכת.

גם סימני רטיבות קטנטנים דורשים טיפול מיידי!

העלמת עין מרטיבות קטנה ברצפה או בקירות הבית לא תעלים את הבעיה, וסביר להניח שזה בסך הכל עניין של זמן עד שהנזק החמור באמת יצוץ. ברוב המקרים התעלמות מבעיות רטיבות מובילה לנזק למבנה, אבל במקרים חמורים יותר היא מסכנת את דיירי הבית, שכן אי אפשר לדעת מתי הצינורות לא יעמדו בעומס. כמו כן, מים שמחלחלים מזיקים למבנה, מפוררים את הקירות ופוגעים בשכבות האיטום והבידוד.

זיהיתם רטיבות? גיליתם סימני עובש? הרצפה כל הזמן רטובה? גם נקודה קטנה דורשת התייחסות מלאה.

 

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
אחזקה

עבודות אחזקה, אחזקת מבנים, תחזוקה שוטפת

מוקד טולבוקס – מעטפת שירותים לעסקים שמשוגרת אליך בזמן אמת – מהיר, יעיל ומקצועי עסקים זקוקים לשירותי אחזקה שונים, ומרבית בעלי העסקים אינם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן