מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

הצנרת שלכם הצמיחה שורשים? אתם ממש לא מדמיינים, הבעיה הזו הרבה יותר נפוצה ממה שנהוג לחשוב. אם הצנרת שלכם ממוקמת בגינה או סמוך לצמחיה, שורשים עלולים לחדור לתוכה, לפגוע בצנרת ולעשות סתימה, שעלולה להסב נזק רב.

חושדים שיש לכם סתימת שורשים?

סתימת שורשים דורשת טיפול מיידי. במרבית המקרים היא פוגעת בצנרת מים מרכזית או בצנרת הביוב, והיא עלולה לגרום לנזקים חמורים, ואף בלתי הפיכים החל מפיצוץ בצנרת ועד להצפת מי הביוב.

הבשורה הטובה היא שיש דרכים לפתור את הבעיה.

חברת טולבוקס מתמחה בטיפול בסתימת שורשים. דרכי הפעולה שלנו כוללים 5 צעדים:

  1. איתור מקור הבעיה ואיתור הנזקים המשניים לה באופן מדויק
  2. מתן פתרונות יעילים, דו"ח ממצאים והצעת מחיר ללקוח
  3. פתיחת הסתימה וסילוק השורשים
  4. תיקון הצנרת והליקויים שזוהו
  5. ביצוע פעולות מנע, שימנעו את הישנות הבעיה בעתיד.

איתור מקור הבעיה ואיתור הנזקים המשניים

לפני שמסיקים מסקנות, חשוב להגיע לאבחון מדויק של כל הכשלים הקיימים בצנרת. יתכן שסתימת השורשים, שסביר להניח שקיימת זמן מה, הובילה לבעיות נוספות כמו הצטברות לכלוך באזורים שונים בצנרת, שהובילו להצרות הצינורות. פרט לכך, אם טרם ביצעתם בדיקה כללית לצנרת שלכם, זו הזדמנות נהדרת לסרוק אותה לכל אורכה, כדי לאבחן סדקים, חורים זעירים, עיוותים, שעלולים גם הם לקרות מחדירת שורשים ועוד.

אל דאגה, זה לא הולך להפוך לכם את הגינה!

בעזרת טכנולוגיות אל – הרס מתקדמות אנו יודעים לאבחן תקלות באופן מדויק ולהגיע לכל אזור בצנרת  הביוב, גם במיקומים מרוחקים ועמוקים מתחת לאדמה. בעזרת מצלמה מיוחדת, שמצוידת בחיישנים זעירים אנו חודרים אל הצנרת ומקבלים תמונה ברורה ברזולוציה גבוהה מאוד ובזוית של 360 מעלות. כך אנו מבטיחים ששום חלק בצנרת לא מתפספס ואנו מצליחים לאתר תקלות שונות.

קטנות ככל שיהיו, הן לא נעלמות מעינינו, ומרגע שקיבלנו תמונת מצב ברורה ומדויקת, אנו יודעים כיצד עלינו לפעול.

מתן פתרונות יעילים ודו"ח ממצאים

משאבחנו את הבעיה אנו מסוגלים לבחון את הדרכים השונות להתמודד אתה.

חשוב להבין, שיש מגוון דרכים לגשת לפתרון בעיות בצנרת, ואף על פי שיעילותן של טכנולוגיות אל – הרס נועדו לטפל ביעילות בצנרת הביוב, לא בהכרח נרצה להשתמש בהן. במידה וסתימת השורשים נמצאת במקום נגיש ולא זוהו פגמים נוספים בצנרת הביוב, ייתכן שדווקא הבחירה בשיטות הקונבנציונליות יהיה טוב, יעיל ואפילו זול יותר. גם במקרים בהם מדובר בצנרת ישנה ובלויה, לפעמים החלפה מלאה של מערכת צינורות הביוב תהיה הבחירה הנכונה, וגם אז השיטות הקונבנציונליות יהיו עדיפות. לעומת זאת, במקרים בהם השורשים חדרו במיקומים שקשה לגשת אליהם, בעומק האדמה או בצמתים מרכזיות בצנרת, יתכן שנעדיף את שיטות האל – הרס, שיעניקו לנו פתרונות טובים יותר עם פחות הרס, לכלוך ורעש.

בדו"ח הממצאים שאנו מגישים ללקוח מפורטים כל הליקויים שזוהו על ידינו יחד עם דרכי הפעולה האפשריות והמומלצות. לצד הצעת המחיר שנציג לכם נוכל לעשות את השיקול מה עדיף לצורך פתירת הבעיה בהקדם ולאורך זמן.

פתיחת הסתימה וסילוק השורשים

פתיחת הסתימה יכולה להתבצע במספר שיטות:

  1. הזרמת מים בלחץ גבוה – על ידי יצירת לחץ מים חזק מאוד ניתן לקרוע את השורשים שחדרו לצינור.
  2. חיתוך שורשים – במקרים של חדירת שורשים מסיבית ניתן לבצע חיתוך של השורשים בעזרת עזרים מתקדמים, שמאפשרים לנו לחדור לתוך צינור הביוב ולגדוע אותם כדי לפתוח את הצינור.
  3. החלפת צנרת – במקרים חמורים, בהם הצנרת פגומה בצורה בלתי הפיכה מומלץ לפעול בשיטה המסורתית ופשוט להחליף את הצנרת.

תיקון, חידוש או החלפת צנרת

משפתחנו את סתימת השורשים נפנה לתיקון הליקויים שזוהו בהתאם לאסטרטגיה שנבחרה. אם בחרנו לפעול בשיטות אל – הרס נבחר בשיטה היעילה ביותר, הטלאה, שירוול, קוויק לוק או דיפון אלסטי, ואם בחרנו בשיטה הקונבנציונלית, נבצע החלפת צנרת מקומית או מלאה. במקרים שבהם זוהו כמה מוקדים שונים עם תקלות בצנרת יתכן שנפעל בכמה שיטות שונות, על מנת להבטיח יעילות מרבית ועמידות הצנרת לאורך זמן.

האם זה מספיק?

בהחלט לא! בתום פתיחת הסתימה חשוב לבצע שטיפה של הצנרת כולה על מנת לסלק שאריות שורשים, פסולת וחומרים שהצטברו בצנרת ולוודא שכולה פתוחה ומאפשרת זרימה חופשית. בעזרת ביובית ניתן לבצע את השטיפה, להסיר לכלוך, סתימות, משקעים ופסולת ולשאוב את הכל החוצה.

ביצוע פעולות מנע

פרט לשטיפת הצנרת, באזור שבו התגלתה חדירת שורשים, ובאזורים נוספים שמועדים לפורענות, נחדיר חומרים קוטלי שורשים, שאינם רעילים, ידידותיים לסביבה ומאושרים על ידי משרד הבריאות. כך נוכל למנוע את הישנות הבעיה ולהעניק לכם שקט נפשי.

חברת טולבוקס מעמידה לרשותכם מוקד שזמין גם לקריאות חירום. לשירותכם ניידות שפרוסות ברחבי הארץ, כדי לתת לכם את השירות המהיר ביותר תוך התחייבות על סטנדרט שירות ומקצועיות שאין שני לו.

אנו זמינים לכל שאלה או התלבטות, ומוכנים להגיע עד אליכם לצורך אבחון מדויק של כל בעיה בצנרת המים והביוב.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278.

 

 

 

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
אחזקה

עבודות אחזקה, אחזקת מבנים, תחזוקה שוטפת

מוקד טולבוקס – מעטפת שירותים לעסקים שמשוגרת אליך בזמן אמת – מהיר, יעיל ומקצועי עסקים זקוקים לשירותי אחזקה שונים, ומרבית בעלי העסקים אינם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן