מימון לשיפוץ הדירה

הגיע הרגע והחלטתם שאתם רוצים לשפץ את הבית. שיפוץ דירה זה רגע משמעותי בחיי משפחה והוא כרוך במחשבה רבה והתרגשות עצומה, לצד ההבנה כי מדובר בתקופה שצריך להשקיע הרבה מאוד זמן וכסף לטובת השיפוץ.

שיפוץ בית יכול להתרחש ממספר סיבות

  1. עיצוב דירה חדשה
  2. שיפוץ דירה יד שניה לנקנתה לטובת מגורים או השקעה
  3. התאמת דירה קיימת לצרכי שינויים במבנה המשפחה (גדילה במספר הנפשות וכו')
  4. התאמת דירה לאדם סיעודי
  5. שיפוץ דירה להשקעה לצורך השבחה – לרוב נעשה לטובת מכירה או השכרה של הנכס במחיר גבוה יותר
  6. שיפוץ מתוך אילוץ כגון נזקי צנרת או תשתיות

היום, ניתן לקבל הלוואה לשיפוץ הבית, בסכום של עד 200,000 ש"ח, בכמה דקות ללא ערבים. אנחנו בטול בוקס נוכל לדאוג לכם תוך זמן קצר וללא ערבים!

איך נדע כמה יעלה לנו השיפוץ וכמה הלוואה נצטרך לקחת?

שיפוץ בית אחד אינו דומה לבית אחר וזה משתנה על ידי גורמים רבים. אזור גיאוגרפי, היקף השיפוץ, איכות החומרים, מהות השיפוץ, רמת השיפוץ ומה השיפוץ הולך להכיל – האם רק שינוי במבנה הדירה או גם החלפה של המטבח לדוגמה (עלות מטבח יכולה לעלות עשרות אלפי שקלים ולעיתים גם להגיע למאות).

בנוסף, צריך להבין אם השיפוץ נועד רק למטרה אסתטית או גם לשיפוץ תשתיות הדירה. במידה ונרצה להחליף את הצנרת בדירה יהיה צורך בעבודה נוספת של שבירת הריצוף, החלפת קו הצנרת וכדומה.

כל הדברים הללו צריכים להילקח בתחשיב עלות השיפוץ שלנו.

מי מבצע את השיפוץ- קבלן אחד או מספק קבלנים?

התנהלות מול גופים שונים אומר לרוב תשלום לגורמים רבים יותר, מה שמייקר ברוב המקרים את עלות העבודה. חוסר הידע של האדם הפרטי בהיקף העבודה עלול להוביל אותו לשלם עשרות אלפי שקלים על עבודה שלא באמת מצדיקה את זה.

הטיפ שלנו: לקחת מפקח בניה שינהל ויפקח על כל הליך השיפוץ. מפקח בניה הוא אחד שידע לעמוד על המקח מול הגורמים השונים, לסייע בבחירת אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה ולדרוש מהם תשובות לאורך התהליך על האופן בו הדברים מבוצעים.

ההסדר שלנו עם הבנקים

אנחנו בטולבוקס דאגנו להסדרים עם הבנקים השונים וזאת על מנת לאפשר לכם לקחת הלוואה עבור השיפוץ שלכם בפריסה נוחה ובמינימום בירוקרטיה.

למה מומלץ לקחת הלוואה עם Tool Box?

  1. אצלנו תקבלו אישור מהיר על ההלוואה
  2. אפשר לקבל את ההלוואה בלי ללכת לבנק – אנחנו דואגים לכם להכל.
  3. ניתנים בפריסת תשלומים נוחה וקלה שתואמת את יכולת ההחזר שלכם.

אז במקום לחנוק את עצמכם ולהוציא כספים שאין, פרסו את ההלוואה על פני תקופה עם ההלוואת הנוחות של טולבוקס. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר או חייגו אלינו 03-6862278

אנחנו מבטיחים לכם תהליך נקי, נוח ומהיר. תמיד כאן בשבילכם, Tool Box.

פרסומים באתר

טולבוקס

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »
איתור ותיקון נזילות מים
טולבוקס

איתור ותיקון נזילות

נזילות בצנרת המים או בצנרת הביוב, קטנות ככל שיהיו, עלולות להפוך די מהר לבעיות מאוד גדולות ולגרור צרות נוספות, ולכן חשוב לאתר אותן ולטפל בהן

קרא עוד »
הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
טולבוקס

בעלי מקצוע מומלצים

איתור אנשי מקצוע הפך ממש קל ומהיר הודות לרשת האינטרנט, שבלחיצת כפתור מציגה מבחר מומחים בכל תחום, אבל אליה וקוץ בה, מכיוון שבעידן שבו כל

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן