שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה בעבודות גבס, שכוללות גימור מלא, כולל שפכטל וצבע ועובדת בצמוד לתכניות עיצוב ואדריכלות.

עבודות גבס – כל סוגי הלוחות והפתרונות שהם מציעים לעסקים

לוחות גבס שונים נבדלים זה מזה בצבע, בשימושים שלהם הם נועדו וביתרונות שונים. בעת עיצוב חלל בבית עסק חשוב לזהות את הצרכים של העסק ואת אופי הפעילות שלו, כדי להתאים לו את הלוחות בצורה מיטבית, שתבטיח לו סביבת עבודה בטוחה, נעימה ויעילה.

רואים את ההבדל בצבע

לוחות לבנים – הלוחות הסטנדרטים מגיעים בצבע לבן או אפור. אף על פי שיש להם יתרונות רבים עבור בניית תקרה, קיר, מחיצה או קרניז והם מאוד נוחים לעיצוב, חשוב לקחת בחשבון, שהם אינם עמידים בפני לחות וטמפרטורות גבוהות.

הלוחות הללו מגיעים מוכנים, ואינם דורשים קונסטרוקציה מורכבת פרט להעמדת ניצבים (פרופילים), שמשמשים כבסיס.

הלוחות הללו מגיעים בדרך כלל ברוחב של 1.20 מ' ואורכם בין 2 ל – 3 מ'.

לוחות אדומים – הלוחות האדומים שעמידים בפני אש וטמפרטורות גבוהות קיימים מספר דרגות חסינות. את מידת עמידותם ניתן לזהות על פי הצבע שלהם, ולכן לעתים הם מגיעים בצבע ורוד. הלוחות האדומים מיוצרים עם חומרים מעכבי בערה, ולכן הם יעילים לשימוש באזורים שכוללים חומרים מסוכנים ודליקים.

לוחות ירוקים – הלוחות הירוקים עמידים במיוחד בפני לחות גבוהה, ולכן מתאימים לחדרים רטובים ונפוץ להשתמש בהם באזור החוף. באמצעות חיפוי קרמיקה וחומרים מבודדים ניתן להבטיח את עמידות הלוחות לאורך שנים רבות.

לוחות מחוררים – לוחות מחוררים מאפיינים עיצובים מודרניים, והם מבטיחים בידוד אקוסטי למקומות שמתאפיינים בתנועה סואנת ורעש.

עבודות גבס מיוחדות לעסקים

לעסקים שונים צרכים שונים, וטולבוקס מתמחה בזיהוי הצרכים של כל עסק ובעבודות גבס שמותאמות לו אישית. אנו מתחייבים לשמור על הבטיחות שלכם, ולכן מקפידים על ביצוע עבודות גבס באיכות חסרת פשרות הן בבניית קונסטרוקציה איתנה ויציבה, והן בהתאמת הלוחות הנכונים עבור העסק שלך.

באם זיהינו צורך אנו מתחייבים לתת לך מענה הולם החל מבניית פלטות כפולות, דרך אספקה של החומרים הטובים והמתאימים ביותר עבור העסק שלך ועד לחיזוק הקונסטרוקציה נגד רעידות אדמה.

  • תקרות גבס לעסקים

חברת טולבוקס מתקינה תקרות גבס בעסקים תוך מספר ימים ומעניקה אחריות לבטיחות מרבית ועמידה בכל התקנים המחמירים ביותר.

החומרים שאנו משתמשים בהם ידידותיים לסביבה ומבטיחים עמידות של החומר בפני אש ורטיבות ובידוד רעשים בסביבת העבודה.

התקנת התקרה יכולה להתבצע גם בזמן שהעסק פעיל, כך שהיא לא פוגעת בפעילותו השוטפת.

התוצאה הסופית תיצור משטח שזהה במרקם ובמראה לקירות העסק.

התקנה של תקרת גבס בעסקים מומלצת במספר מקרים:

  1. כשרוצים ליצור תקרה מעוצבת או תקרה צפה.
  2. כשרוצים לשלב תאורה נסתרת או תאורה שקועה.
  3. כשרוצים להסתיר תשתיות, מזגנים, כבלים וכיו"ב.
  • קרניז גבס לעסקים

קרניז גבס הוא מעין קורה מונמכת, שמחברת בין התקרה לבין הקירות. ניתן לעצב קרניזים מגבס במגוון עיצובים, והם משמשים כאלמנט עיצובי שמעשיר את עיצוב החלל ושומר על האסתטיקה שלו.

בדרך כלל אנו ממליצים על עיצוב קרניז גבס כשמבקשים להסתיר חיבורי חשמל, תשתיות וכבלים, אך במקרים מסוימים, אנו ממליצים לשלב אותו גם כאלמנט עיצובי, במיוחד בעסקים כמו חנויות תכשיטים או חנויות בוטיק, שמבקשות לשדר יוקרה וייחודיות.

  • נישות, מסגרות לתמונות או לפלזמה, וויטרינות מעוצבות ומדפים מגבס לעסקים

גם כאן היתרונות של הגבס מתבטאים הן בפן העיצובי והן בפן הפונקציונלי. החומר שמתאפיין בגמישות ובקלות עיצוב מאפשר לעשות בו כמעט הכל, ויחד עם היציבות והעמידות שמאפיינות אותו, הוא מאפשר ניצול מרבי של חומר זול, שלא דורש תחזוקה, שקל לחדש ואפילו לשנות בכל פעם שהעסק עובר שינוי.

חברת טולבוקס מבצעת עבודות גבס מגוונות במבחר עסקים. אנו בונים מדפים בעיצובים שונים לפי דרישת מעצב או לקוח, ממסגרים פלזמות, מעצבים נישות, גם כשנדרש שילוב של תאורה נסתרת או שקועה ומעצבים וויטרינות בהתאמה אישית למוצרים שמוצגים  ולפי צרכי העסק.

  • לוגו לעסק

קירות ממותגים הפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולריים, ועסקים רבים בוחרים לעצב את הלוגו שלהם על גבי הקיר.

פרט לעיצוב הלוגו, ניתן ליצור באמצעות הגבס כמעט כל עיצוב שעולה על הדמיון ולהבליט אייקונים, טקסטים ואלמנטים שונים.

  • מחיצות גבס בעסקים

מתחמי עבודה משותפים ומשרדים זקוקים למחיצות איכותיות בין עמדות עבודה או אזורים שונים בסביבת העבודה. חברת טולבוקס מתמחה בהתקנת מחיצות עם בידוד אקוסטי ותרמי, שמבטיח שכל אזור פעילות יהיה מבודד באופן מיטבי ויעיל, ויחד עם זאת ישמור על אווירת השיתופיות בין העובדים ולא יפגע ביחסי הגומלין שלהם וביכולת שלהם לעבוד בשיתוף פעולה.

על מנת להבטיח חציצה נכונה בין החללים השונים בסביבת העבודה אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ומתחייבים לסטנדרט איכות גבוה ביותר.

  • מדלפק הקבלה ועד לפינת הישיבה – כל העבודות מגבס לעסקים

חברת טולבוקס נהנית להציע מגוון שירותים נוספים משלימים לעסקים. אנו מתמחים בעבודות גבס מכל סוג, מכיוון שאנו גם בקיאים ומנוסים בעבודה עם החומר וגם נהנים לתת דרור לפן היצירתי והאמנותי שבעיסוק בו.

באמצעות עבודות גבס תוכלו לעצב חללים שונים עם כוורות לספרים או לגופי תאורה מיוחדים, ספסלי ישיבה עליהם תוכלו לפזר כריות, דלפקי קבלה וחללי אחסון שונים.

רגע לפני שמגבסים – חשוב לנו שתדעו…

אף על פי שלגבס יתרונות רבים, חשוב להבין מתי הכי נכון להשתמש בו.

במקרים מסוימים השימוש בגבס יהיה מומלץ פחות, ואנו כחברה מקצועית ואמינה מחויבים ליידע אתכם כשאנו סבורים שהוא לא ישרת אתכם בצורה מיטבית.

זה המקום לציין שעבור כל תרחיש יש לנו פתרון, וזה היתרון הגדול ביותר שלנו מול חברות אחרות שמעניקות שירותי עבודות גבס לעסקים.

חברת טולבוקס מתמחה גם בעבודות בניה, עבודות אינסטלציה וחשמל ובהנגשת עסקים לבעלי מוגבלויות.

הודות לניסיוננו הרב והתמחות הצוותים שלנו במגוון תחומים אנו מצליחים לייצר עבור הלקוחות שלנו ערך מוסף, שלא מעט מציל אותם מהוצאות גבוהות על שירותים נוספים, מונע מהם לעשות טעויות שמצריכות מהם שיפוץ נוסף  וחוסך להם את הטרטור שבין מספר אנשי מקצוע.

רוצים לבצע עבודות גבס בעסק שלכם? בונים מתחם עבודה חדש? מעתיקים את המשרדים שלכם למקום חדש? אם אתם משפצים או עורכים שינוי במבנה או בעיצוב חלל העסק שלכם, אנו כאן בשבילכם עם כל הפתרונות המקצועיים ביותר ושירות אישי ואנושי.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278

טולבוקס – שיפוצים ואחזקה| שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

מאמר בנושא שיפוץ דירה

שיפוץ דירה שיפוץ דירה מצריך קודם כל תכנון .במאמר זה ננסה להביא בפניכם את כל הגורמים הרלוונטיים החשובים שבעזרתם תוכלו לתכנן את שיפוץ דירתכם בצורה

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן