עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה בעבודות גבס, שכוללות גימור מלא, כולל שפכטל וצבע ועובדת בצמוד לתכניות עיצוב ואדריכלות.

עבודות גבס – כל סוגי הלוחות והפתרונות שהם מציעים לעסקים

לוחות גבס שונים נבדלים זה מזה בצבע, בשימושים שלהם הם נועדו וביתרונות שונים. בעת עיצוב חלל בבית עסק חשוב לזהות את הצרכים של העסק ואת אופי הפעילות שלו, כדי להתאים לו את הלוחות בצורה מיטבית, שתבטיח לו סביבת עבודה בטוחה, נעימה ויעילה.

רואים את ההבדל בצבע

לוחות לבנים – הלוחות הסטנדרטים מגיעים בצבע לבן או אפור. אף על פי שיש להם יתרונות רבים עבור בניית תקרה, קיר, מחיצה או קרניז והם מאוד נוחים לעיצוב, חשוב לקחת בחשבון, שהם אינם עמידים בפני לחות וטמפרטורות גבוהות.

הלוחות הללו מגיעים מוכנים, ואינם דורשים קונסטרוקציה מורכבת פרט להעמדת ניצבים (פרופילים), שמשמשים כבסיס.

הלוחות הללו מגיעים בדרך כלל ברוחב של 1.20 מ' ואורכם בין 2 ל – 3 מ'.

לוחות אדומים – הלוחות האדומים שעמידים בפני אש וטמפרטורות גבוהות קיימים מספר דרגות חסינות. את מידת עמידותם ניתן לזהות על פי הצבע שלהם, ולכן לעתים הם מגיעים בצבע ורוד. הלוחות האדומים מיוצרים עם חומרים מעכבי בערה, ולכן הם יעילים לשימוש באזורים שכוללים חומרים מסוכנים ודליקים.

לוחות ירוקים – הלוחות הירוקים עמידים במיוחד בפני לחות גבוהה, ולכן מתאימים לחדרים רטובים ונפוץ להשתמש בהם באזור החוף. באמצעות חיפוי קרמיקה וחומרים מבודדים ניתן להבטיח את עמידות הלוחות לאורך שנים רבות.

לוחות מחוררים – לוחות מחוררים מאפיינים עיצובים מודרניים, והם מבטיחים בידוד אקוסטי למקומות שמתאפיינים בתנועה סואנת ורעש.

עבודות גבס מיוחדות לעסקים

לעסקים שונים צרכים שונים, וטולבוקס מתמחה בזיהוי הצרכים של כל עסק ובעבודות גבס שמותאמות לו אישית. אנו מתחייבים לשמור על הבטיחות שלכם, ולכן מקפידים על ביצוע עבודות גבס באיכות חסרת פשרות הן בבניית קונסטרוקציה איתנה ויציבה, והן בהתאמת הלוחות הנכונים עבור העסק שלך.

באם זיהינו צורך אנו מתחייבים לתת לך מענה הולם החל מבניית פלטות כפולות, דרך אספקה של החומרים הטובים והמתאימים ביותר עבור העסק שלך ועד לחיזוק הקונסטרוקציה נגד רעידות אדמה.

  • תקרות גבס לעסקים

חברת טולבוקס מתקינה תקרות גבס בעסקים תוך מספר ימים ומעניקה אחריות לבטיחות מרבית ועמידה בכל התקנים המחמירים ביותר.

החומרים שאנו משתמשים בהם ידידותיים לסביבה ומבטיחים עמידות של החומר בפני אש ורטיבות ובידוד רעשים בסביבת העבודה.

התקנת התקרה יכולה להתבצע גם בזמן שהעסק פעיל, כך שהיא לא פוגעת בפעילותו השוטפת.

התוצאה הסופית תיצור משטח שזהה במרקם ובמראה לקירות העסק.

התקנה של תקרת גבס בעסקים מומלצת במספר מקרים:

  1. כשרוצים ליצור תקרה מעוצבת או תקרה צפה.
  2. כשרוצים לשלב תאורה נסתרת או תאורה שקועה.
  3. כשרוצים להסתיר תשתיות, מזגנים, כבלים וכיו"ב.
  • קרניז גבס לעסקים

קרניז גבס הוא מעין קורה מונמכת, שמחברת בין התקרה לבין הקירות. ניתן לעצב קרניזים מגבס במגוון עיצובים, והם משמשים כאלמנט עיצובי שמעשיר את עיצוב החלל ושומר על האסתטיקה שלו.

בדרך כלל אנו ממליצים על עיצוב קרניז גבס כשמבקשים להסתיר חיבורי חשמל, תשתיות וכבלים, אך במקרים מסוימים, אנו ממליצים לשלב אותו גם כאלמנט עיצובי, במיוחד בעסקים כמו חנויות תכשיטים או חנויות בוטיק, שמבקשות לשדר יוקרה וייחודיות.

  • נישות, מסגרות לתמונות או לפלזמה, וויטרינות מעוצבות ומדפים מגבס לעסקים

גם כאן היתרונות של הגבס מתבטאים הן בפן העיצובי והן בפן הפונקציונלי. החומר שמתאפיין בגמישות ובקלות עיצוב מאפשר לעשות בו כמעט הכל, ויחד עם היציבות והעמידות שמאפיינות אותו, הוא מאפשר ניצול מרבי של חומר זול, שלא דורש תחזוקה, שקל לחדש ואפילו לשנות בכל פעם שהעסק עובר שינוי.

חברת טולבוקס מבצעת עבודות גבס מגוונות במבחר עסקים. אנו בונים מדפים בעיצובים שונים לפי דרישת מעצב או לקוח, ממסגרים פלזמות, מעצבים נישות, גם כשנדרש שילוב של תאורה נסתרת או שקועה ומעצבים וויטרינות בהתאמה אישית למוצרים שמוצגים  ולפי צרכי העסק.

  • לוגו לעסק

קירות ממותגים הפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולריים, ועסקים רבים בוחרים לעצב את הלוגו שלהם על גבי הקיר.

פרט לעיצוב הלוגו, ניתן ליצור באמצעות הגבס כמעט כל עיצוב שעולה על הדמיון ולהבליט אייקונים, טקסטים ואלמנטים שונים.

  • מחיצות גבס בעסקים

מתחמי עבודה משותפים ומשרדים זקוקים למחיצות איכותיות בין עמדות עבודה או אזורים שונים בסביבת העבודה. חברת טולבוקס מתמחה בהתקנת מחיצות עם בידוד אקוסטי ותרמי, שמבטיח שכל אזור פעילות יהיה מבודד באופן מיטבי ויעיל, ויחד עם זאת ישמור על אווירת השיתופיות בין העובדים ולא יפגע ביחסי הגומלין שלהם וביכולת שלהם לעבוד בשיתוף פעולה.

על מנת להבטיח חציצה נכונה בין החללים השונים בסביבת העבודה אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ומתחייבים לסטנדרט איכות גבוה ביותר.

  • מדלפק הקבלה ועד לפינת הישיבה – כל העבודות מגבס לעסקים

חברת טולבוקס נהנית להציע מגוון שירותים נוספים משלימים לעסקים. אנו מתמחים בעבודות גבס מכל סוג, מכיוון שאנו גם בקיאים ומנוסים בעבודה עם החומר וגם נהנים לתת דרור לפן היצירתי והאמנותי שבעיסוק בו.

באמצעות עבודות גבס תוכלו לעצב חללים שונים עם כוורות לספרים או לגופי תאורה מיוחדים, ספסלי ישיבה עליהם תוכלו לפזר כריות, דלפקי קבלה וחללי אחסון שונים.

רגע לפני שמגבסים – חשוב לנו שתדעו…

אף על פי שלגבס יתרונות רבים, חשוב להבין מתי הכי נכון להשתמש בו.

במקרים מסוימים השימוש בגבס יהיה מומלץ פחות, ואנו כחברה מקצועית ואמינה מחויבים ליידע אתכם כשאנו סבורים שהוא לא ישרת אתכם בצורה מיטבית.

זה המקום לציין שעבור כל תרחיש יש לנו פתרון, וזה היתרון הגדול ביותר שלנו מול חברות אחרות שמעניקות שירותי עבודות גבס לעסקים.

חברת טולבוקס מתמחה גם בעבודות בניה, עבודות אינסטלציה וחשמל ובהנגשת עסקים לבעלי מוגבלויות.

הודות לניסיוננו הרב והתמחות הצוותים שלנו במגוון תחומים אנו מצליחים לייצר עבור הלקוחות שלנו ערך מוסף, שלא מעט מציל אותם מהוצאות גבוהות על שירותים נוספים, מונע מהם לעשות טעויות שמצריכות מהם שיפוץ נוסף  וחוסך להם את הטרטור שבין מספר אנשי מקצוע.

רוצים לבצע עבודות גבס בעסק שלכם? בונים מתחם עבודה חדש? מעתיקים את המשרדים שלכם למקום חדש? אם אתם משפצים או עורכים שינוי במבנה או בעיצוב חלל העסק שלכם, אנו כאן בשבילכם עם כל הפתרונות המקצועיים ביותר ושירות אישי ואנושי.

תקרות גבס מעוצבות

תקרות גבס מעוצבות שימושיות במיוחד לעיצוב סלון הבית, מתחם המשרדים ואפילו חדר שינה, נוכח היתרונות המשמעותיים שמאפיינות אותן. תקרות גבס יכולות להסתיר את תשתיות התקשורת והחשמל במשרדים, מאפשרות לאחסן את מערכת המיזוג ומהוות לא פעם פריט עיצובי שמקנה הסתרה איכותית לתאורה נסתרת.

חשוב לא פחות, לתקרת הגבס מראה אלגנטי במיוחד וזו מאופיינת ביתרונות פרקטים רבים בהם המחיר הזול שלה והיכולת המשמעותית שלה לבלוע רעש. ולכן, זה לא באמת מפתיע שתקרות גבס מעוצבות הפכו למרכיב משמעותי בעיצוב הבית של רבים מאיתנו ובסגנון מתחם העבודה.

אלו אפשרויות עיצוביות עומדות על הפרק?

תקרות גבס מעוצבות מגיעות במגוון עשיר של אפשרויות בהתאם לצורך, הטעם האסטטי של בעל הדירה או המשרד וכמובן התקציב. אחד הסגנונות הפופולאריים במיוחד בתקרות מעוצבות הוא כמובן תקרה צפה.

התקרה הצפה היא תקרה אשר בנויה מעל התקרה הקיימת ללא חיבורים בקצוות. בהתאם, הרושם שנוצר עבור הנוכחים בחלל בה נוכחת הוא של תקרה אשר צפה באוויר ואינה מחוברת לתקרה המקורית של המבנה. תקרה צפה יכולה להסתיר את מיזוג האוויר ולחילופין את גופי התאוריה.

תקרות מעוצבות לא פעם כוללות גם קרניז גבס, חלק שמוצמד לקיר ומסתיר את מערכות המיזוג וחוטי החשמל באמצעות עיצוב אלגנטי ומרשים במיוחד. קרניז גבס מהווה לא רק אמצעי להסתרה, אלא גם כשלעצמו מוסיף אווירה יוקרתית לעיצוב החלל בו ממוקם.

כמה עולה התקנה של תקרת גבס מעוצבת?

מחיר התקנה של תקרת גבס מעוצבת משתנה בהתאם למגוון פרמטרים בהם סוג התקרה המעוצבת שעומדת על הפרק, גודלה של התקרה, מורכבות העבודה וכמובן – המוניטין של בית העסק. תוכלו להשוות בין הצעת המחיר שאתם מקבלים מכמה בתי עסק שונים על מנת לוודא שהמחיר הוא הגון ולטעמכם.

עם זאת, חשוב שלא להתפשר על איכות אלא לבחור בבית עסק מקצועי שיעניק לכם עבודה איכותית וטובה שתלווה אתכם עוד הרבה זמן.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278

פרסומים באתר

טיפול ברטיבות

איתור ותיקון רטיבות  רטיבות בקיר או בתקרה הן תופעה שבדך כלל מתרחשת ברוב הבתים לפעמים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או פיצוץ בצינור  איך תדעו

קרא עוד »
עבודות-אינסטלציה-לבית-שירותים
אינסטלציה

אינסטלציה

מערכת האינסטלציה היא בין המערכות החשובות והמורכבות ביותר במבנה, ותקלה בה עלולה לגרום לאי נוחות במקרה הטוב, ובמקרה הרע לנזקים בלתי הפיכים, שיגררו הוצאות כספיות

קרא עוד »
טולבוקס

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן