עבודות חשמל

משרד או בית, כל גוף זקוק לשירות של חשמלאי לפחות פעם בשנה. לרוב מדובר בתיקונים ושירותים קטנים שכל חשמלאי יודע לעשות- הוספת שקע או נקודת חשמל, החלפת מתג, התקנת מאוורר קיר או מאוורר תקרה ועוד. אך לעיתים מדובר בעבודות מורכבות יותר, כמו החלפת כל מערכת החשמל או שדרוג המערכת מחד פאזי לתלת פאזי. צוות החשמלאים המוסמך של מוקד טולבוקס – נווה עופרים, יעמוד לרשותכם בכל עבודת חשמל שתצטרכו תוך מתן דגש על בטיחות ומקצועיות לפני הכל.

בין אם מדובר בתיקון קטן או עבודת חשמל גדולה, חשוב לדעת, לא לכל חשמלאי מותר לעשות כל עבודה ואיש המקצוע מחוייב לוודא שלא קיימת סכנה בטיחותית לו או ללקוחות. מוקד טולבוקס מעסיק צוות חשמלאים מוסמכים שיודעים לסייע ולמצוא פתרונות יצירתיים ופרקטיים בהתאם לצורכי הלקוח.

אני טולבוקס מעסיקים צוות של חשמלאים מוסמכים, בעלי רישיון, שיעניקו לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר ובכך יסירו דאגה מליבכם בכל הנוגע לעבודות חשמל מהקטנות ועד לגדולות והמורכבות שיש. במסגרת שירותי החשמל שלנו: החלפת שקעים ומפסקים, התקנת שעון שבת, התקנת מאווררי קיר ומאווררי תיקרה, התקנת גופי תאורה והחלפת מנורות, הוספת שקעים, הוספת נקודות חשמל ועוד.

בעידן הטכנולוגי שבו אנחנו חיים, בית או משרד ללא חשמל הוא כמו גוף ללא מזון. בין אם מדובר בהפעלה של מערכות מחשוב במשרד, הפעלת מכשירי חשמל במטבח, או בשימושים הבסיסיים ביותר כמו תאורה בשעות החשיכה ומזגן כשמגיע אוגוסט ישראלי, כמעט כל פעולות היום יום שלנו תלויות באיכות ותקינות מערכות החשמל. מערכת חשמל תקינה מבטיחה איכות חיים יום יומית והתנהלות שוטפת תקינה. תקלות בחשמל יכולות לקרות בכל רגע- מהקטנה ביותר שבה נשרפת נורה או קופץ מתג, ועד תקלות גדולות יותר כמו קריסה של מערכת שלמה או עומס בנקודת חשמל. תקלות בחשמל מפריעות לסדר התקין של היום ולכן דורשות טיפול דחוף ומיידי, שיעשה על ידי איש מקצוע מוסמך ומקצועי, שיפתור את התקלה ביעילות ויצירתיות.

מוקד טולבוקס – נווה עופרים מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומוסמך, שכולל בתוכו מגוון של אנשי מקצוע שיש ביכולתם לתת לכם את המענה המהיר והנרחב ביותר לכל הבעיות במחיר סביר. הצוות שלנו יגיע אליכם, יטפל בתקלה ואף יבצע בדיקה מקיפה של המערכת.

פרסומים באתר

רטיבות בקירות
רטיבות

טיפול ברטיבות בקיר פנים

רטיבות ברצפה, בקירות ובתקרה היא עניין מורכב שמצריך הרבה מעבר לטיפול קוסמטי. לא רק שחובה לאתר את הנזק שקיים מתחת לפני השטח, אלא שנדרש לתקן

קרא עוד »
כלים סניטריים
שיפוץ מקלחות

כלים סניטריים

כלים סניטריים כמו כיורים, אסלות וברזים הם חלק מהמוצרים החשובים ביותר, בהם אתם נוהגים להשתמש באופן יומיומי, ולכן חשוב במיוחד להקפיד על שילוב בין מוצרים

קרא עוד »
שיפוץ חדר אמבטיה
אינסטלציה

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ מקלחת שיפוץ מקלחות וחדר אמבטיה יכול להיות חלקי, ולכלול החלפת אמבטיה במקלחון וברזים, או יסודי עד לכדי החלפת כל הריצוף והקרמיקה. מה מומלץ? לחללים

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן