עבודות צבע

הכניסו צבע לחיים! בין מגוון השירותים שמציע מוקד טולבוקס – נווה עופרים, תוכלו למצוא צוות של אמנים, שיבצעו עבודות צבע וסיוד למשרד או לבית, בצורה המקצועיות והיסודית ביותר.

צביעת המבנה בצורה יסודית ונכונה תמנע סדקים וקילופים בהמשך ותשמור על המראה הסופי שלו גם בעוד שנים. כדי להשיג את הצבע המושלם ועמידותו במבחן הזמן, מוקד טולבוקס מתחייב לבצע עבודה יסודית ומדוייקת.

שלבי העבודה

  • פירוק מפסקים ושקעים וכיסוי של כל הרהיטים באמצעות ניילון כדי לשמור עליהם בזמן הצביעה.
  • גירוד- הסרה יסודית של קילופים וצביעה בצבע מקשר, שיגרום לצבע ״להידבק״ לקיר וימנע קילוף חוזר.
  • תיקונים- תיקון פינות שבורות, הסרה של מסמרים ודיבלים ומילוי החורים עם שפכטל.
  • טיפול בסדקים- ע״י שימוש בחומר מיוחד למילוי סדקים, כמה שכבות של מלט לבן וחומר אקרילי גמיש. החומר האקרילי יעזור לצבע להתרחב על הקיר מבלי ליצור סדק בשנית.

טיפול בעובש ורטיבות

במידה וקיימת הצטברות עובש, מומלץ לטפל בה קודם כל מול אנשי מקצוע בתחום האיטום לפני הצביעה. אנחנו בטולבוקס, מציעים לכם מגוון של אנשי מקצוע תחת קורת גג אחת ונדאג שביתכם יעבור את כל התיקונים והטיפולים הנדרשים לפני צביעת הבית על מנת להבטיח לכם עבודת צבע איכותית, ללא פשרות, שתחזיק  ותשמור על מראה נקי לשנים רבות.

חשוב להשתמש בחומרים וצבעים איכותיים ומתקדמים שיבטיחו שמירה מקסימלית של הצבע וניראותו. לצורך צביעת קירות רצוי להשתמש בחומר רחיץ. לתקרות לעומת זאת, מומלץ להשתמש בחומר ״נושם״ יותר, מכיוון שחום הבית עולה לתקרה ועלול לגרום לקילופים. במקומות בהם היתה הצטברות עובש, מומלץ להשתמש בחומר למניעת עובש ורטיבות. לפני צביעת דלתות פנים מומלץ לבצע החלקה באמצעות נייר זכוכית על מנת לקבל תוצאה חלקה, איכותית ונקייה יותר.

כמה שכבות מומלץ לעשות?

ובכן, התשובה תלויה בתוצאה הרצויה, ולפיה יש להחליט כמה שכבות צבע נדרשות. בדרך כלל שכבה אחת לא תספיק. יש לציין שכאשר מתבצעת צביעה של קירות כהים, נדרשות 5 שכבות לפחות, ללא קשר לרמת גימור.

אנחנו בטולבוקס מתחייבים על עבודת צביעה יסודית ומקצועית הכוללת שיוף כל הקירות ואחר כך צביעת הקיר בלא פחות מ- 3 שכבות על מנת לקבל תוצאה טובה ועמידה. בעלי המקצוע של טולבוקס, מתמחים בסוגי גימורים שונים, בצביעה עם צבעים מיוחדים ובשטות צביעה מיוחדות, בצביעת קירות, משתמשים צוותי החברה בפחי צבע חדשים, בתוקף, העומדים בתו התקן.

צוות בעלי המקצוע של מוקד טולבוקס מתמחים בעבודות צבע שונות, כולל תיקוני צבע וצביעת משקופים ודלתות, תיקון טיח, תיקון ובניית קירות גבס ומחיצות פנימיות, תליית תמונות, דקורציות ואביזרי נוי והתקנת מסכי טלויזיה. צובעים את הבית או את המשרד? למוקד טולבוקס – נווה עופרים יש את כל הפתרונות, ואנו מציעים מגוון שירותים מקצועיים הכוללים הכנה יסודית ונכונה של המבנה, צביעה מקצועית וניקיון בתום העבודה.

 

המאמר הזה אינו מיועד למי שחושב שצביעה (צביעת קירות, כמובן) אינה עניין רציני, כי "מה כל כך מסובך בלצבוע קיר?". כי, בעינינו, עבודות צבע הן עניין מקצועי ורציני למדי, וזאת, למרות, שלכאורה, גם אתם יכולים לצבוע את ביתכם במו ידיכם. עם הרבה בזבוז של צבע, בלגן אטומי ועצבים – אבל, "יכולים"… אם כן, עבודות צביעה – כיצד מבצעים אותן נכון?

עבודות צבע – ההכנה

צביעת קיר ללא ביצוע של הכנה יסודית לצביעה עלולה לגרום להיווצרות של סדקים וקילופים שונים בצבע החדש. הכנה יסודית באמת תכלול – גירוד והסרה יסודית של כל קילופי הצבע והשבבים הקטנים שאינם מחוברים היטב לקיר, ביצוע שפכטל – סתימת החורים הקיימים בקיר שהם תוצאה של קדיחות דיבלים או מסמרים, תיקון פינות הקיר השבורות – פינות הקיר נחשבות, במידה רבה, לחוליה החלשה בשרשרת, שכן, אנחנו נוטים להתנגש בהן בעת שאנחנו מזיזים רהיטים וחפצים או מעבירים אותם מחדר לחדר, חפצים, מילוי וטיפול בסדקים קיימים – סדק בקיר דורש טיפול חבישה בתחבושות למילוי סדקים, שאותן ניתן לרכוש בטבוריות.

לאחר כל אלה, מריחת חומר חיזוק המחזק ומגבש את הטיח ועתיד למנוע קילופי צבע או פיצוצים עתידיים, פירוק המפסקים והשקעים (כי חשוב לא לצבוע עליהם, ברור למדי מדוע, נכון?), כיסוי הרהיטים בסלון ביריעות ניילון כדי להגן עליהם מפני טיפות ונתזי צבע, וגם, אם אנחנו רוצים להיות יסודיים – כיסוי הרצפה בעיתונים, כדי למנוע ממנה להתלכלך. אמנם, לא נורא קשה לנקות רצפה מטיפות הצבע, אבל למה לכם, אם ניתן לחסוך זאת?

עבודות צבע – מתי ניתן לבצע אותן בעצמכם ומתי תזדקקו לחברה מקצועית?

בואו נתחיל מהסוף – כשאתם מקבלים הצעת מחיר נמוכה מידי, זה הזמן להתחיל לחשוד. כלומר, המחיר הממוצע לצביעת בית בגודל סטנדרטי ינוע בין 3,000 ₪ ל- 4,500 ₪. אם אתם מקבלים הצעת מחיר נמוכה בכך בהרבה, דאגו לקבל הצעת מחיר מפורטת ומדויקת, שאומרת בדיוק מה אתם עתידים לקבל עבור הסכום הזה. ישנם לא מעט מקרים בהם אנשי מקצוע (או כאלה המתיימרים להציג את עצמם ככאלה) מעגלים פינות וחוסכים באמצעות שימוש בחומרים זולים, בדילוג על שלבים חיוניים, בשליפת שפנים מהשרוול ("אה, אבל לא סיכמנו שאצבע את התקרה") וכן הלאה.

צביעה אומנותית, מצד שני, יכולה להכפיל גם את מחיר העבודה, שכן, היא מתייחסת וכוללת אלמנטים שונים ואפקטים בצבע, שביצועם עשוי לגזול זמן עבודה רב. עלות עבודות צבע כאלו היא גבוהה יותר ועולה ומטפסת למעלה, בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם.

רגע, אז למה לא לצבוע לבד?

אנחנו באמת הכי בעד DIY, אבל יש מקרים שבהם זה פשוט הרבה פחות אפקטיבי מהזמנת עבודות צבע מאיש מקצוע או מחברה מקצועית שזה הוא תחום התמחותה. אז הנה כלל אצבע יעיל להחלטה – צביעה של קיר בודד או צביעת קירות לבנים נטולי חורים, סדקים, או כתמי רטיבות – בהחלט תוכלו לצבוע לבד בעצמכם. כל מקרה אחר, עלול לסבך אתכם ולהוביל לתוצאה, שבמקרים מסוימים, היא הרבה יותר גרועה מהמצב שבו התחלתם את הסיפור.

למשל, צביעת קיר רטוב מבלי לטפל בכתמי הרטיבות בעת הצביעה, עלולה, במקרה הטוב, לגרום לכך שהצבע יתנפח ויתקלף. במקרה הגרוע, היא עלולה גם לגרום לכך שתחלו, כי עובש וטחב זה לא דבר שבריא לנשום אותו, ובטח שלא לחיות בתוכו 24 שעות ביממה…

אמנם, חורי מסמרים שלא נסתמו כהלכה הם לא כזה ביג דיל ותוכלו, באופן עקרוני, לחיות איתם כשהם "מונצחים בקיר, אבל אם כבר החלטתם להתחדש ולרענן את הקיר בצבע, לא חבל לכם שלא לעשות את זה מושלם במכה ראשונה?

תראו,

הבית שלנו הוא המקום שבו אנחנו מבלים לפחות חצי משעות היממה, ערים או ישנים. מגיע לנו ליצור לעצמנו סביבה נעימה, מקום שבו אנחנו מרגישים "בבית" בכל מובן – קירות נקיים, חלקים וצבועים כהלכה, משקופים צבועים ומושלמים, ועוד כהנה וכהנה. נכון, בחלק מהמקרים, יעלה לנו כסף כדי ליצור את הסביבה הנעימה הזו, ונכון, בחלק מהמקרים, אולי גם נצליח לחסוך ולקצץ מעט בעלויות, אם ננסה לבצע עבודות צביעה בבית בכוחות עצמנו, ומבלי להיעזר באנשי מקצוע. אבל – מצד שני – לא מגיע לנו לשבת רגל על רגל, בזמן שאיש המקצוע עומל, עובד ומבצע את מלאכתו נאמנה, כשאנחנו, בסופו של דבר, כשהכל נגמר, נהנים מהפירות של המקצועיות הזו?

אם אתם מחפשים חברת שיפוצים שמציעה לכם את כל סוגי השיפוצים בבית (כולל עבודות צבע) תחת קורת גג אחת, הגעתם למקום הנכון עבורכם.

טולבוקס שיפוצים ואחזקה – המקום הנכון לכל צרכי השיפוץ שלכם! דברו איתנו בטלפון 03-6862278

פרסומים באתר

שיפוץ מקלחות

כמה עולה שיפוץ חדר רחצה?

חדר הרחצה שלנו הוא ללא ספק החדר הנעים ביותר בבית האהוב שלנו. בחדר הרחצה אנחנו כמובן נהנים ממקלחת מפנקת וחמה אבל חשוב לא פחות –

קרא עוד »
איתור ותיקון נזילות מים
טולבוקס

איתור ותיקון נזילות

נזילות בצנרת המים או בצנרת הביוב, קטנות ככל שיהיו, עלולות להפוך די מהר לבעיות מאוד גדולות ולגרור צרות נוספות, ולכן חשוב לאתר אותן ולטפל בהן

קרא עוד »
טולבוקס

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן