פתיחת סתימות בארסוף

ריחות לא נעימים מהשירותים או מהכיור בחדר הרחצה או אפילו במטבח, מים עומדים שלא יורדים כהלכה מפתח הניקוז, הצפה קטנה ומציקה ותופעות נוספות, כל אלו ועוד מעידים פעמים רבות שיש סתימה שצריך לטפל בה. המתגוררים בארסוף, כמו גם בכל המקומות האחרים בארץ, מתמודדים לא אחת עם סתימות במערכת האינסטלציה, הנחשבות לתופעות נפוצות מאד.

הסיבות לסתימות יכולות להיות רבות והן אלו שמשפיעות, בסופו של דבר, על מידת מורכבותה של אותה סתימה וגם על אופן שחרורה. אינסטלטורים מקצועיים ומנוסים, המחזיקים ברשותם את כל הציוד והכלים הנדרשים, יידעו כיצד להתמודד עם כל סתימה, פשוטה ומורכבת כאחד, ולהציע את הפתרון הנכון לטווח הקצר והארוך.

איך יודעים שהגיע הזמן לקרוא לשירותי פתיחת סתימות בארסוף?

אם אתם מתלבטים ותוהים האם הגיע הזמן להזמין שירותי פתיחת סתימות בארסוף, או שאולי אפשר להמתין, הנה כמה סימנים שמרמזים לכם שזה הזמן לקרוא למומחים. חשוב לדעת – סתימות בביוב הן לא בעיה שאפשר להתעלם ממנה ולשמחנו קשה מאד לפספס אותה. ריחות חשודים שעולים מהביוב הם בהחלט סימן שמשהו לא טוב קורה שם, מים עכורים שעולים וגם הצפה הם סימן לסתימה ואפילו סתימות, שלכאורה נראות קטנות ופשוטות, החוזרות על עצמן שוב ושוב מעידות שיש בעיה חמורה בהרבה מכפי שרואים על פני השטח.

במקרים כאלה, ייתכן מאד שהסיבה לאותן סתימות קשורה לביוב והיא עמוקה מאד. במקרים מסוימים אלה יכולים להיות שורשים שחדרו ישירות אל צנרת הביוב, במקרים אחרים אלה יכולים להיות ליקויים וגם שחיקה בצנרת ולעיתים אלה לכלוכים ואפילו שאריות של בטון שהצטברו עם הזמן בחלקה התחתון של צנרת הביוב.

כיצד פתיחת סתימות בארסוף עם ביובית עובדת בשטח?

כיום, ובניגוד לעבר, יכולים אינסטלטורים רבים להתמודד עם סתימות מורכבות במיוחד, הקשורות אל הביוב. אם בעבר קראנו לאינסטלטור כדי שייפתח לנו את הסתימה בכיור או אפילו יכולנו לעשות את זה בעצמנו, הרי שכיום סתימות שהן קשות ומורכבות הרבה יותר, גם הן סיבה להזמין אינסטלטור מקצועי ומנוסה שידע כיצד להתמודד עם האתגר. ספירלה חשמלית או קפיץ ידני הם לא הפתרון במקרים של סתימה בביוב, אלא ביובית, אותה מחזיקים אנשי מקצועי מסוימים (כלומר, לא כל אינסטלטור מעמיד לרשות לקוחותיו ביובית, שעוזרת לשחרר את הסתימה).

באמצעות הביובית, שהיא משאית מיוחדת, הנושאת עליה מערכת ייעודית המבצעת שאיבה של פסולת ומי שופכין, אפשר לשחרר סתימות מורכבות ולעשות זאת בשני שלבים. בשלב הראשון, שואבת הביובית את המוצקים, את השומן ואת הנוזלים שהצטברו בקוו הביוב והם אלה שגרמו לסתימה ובשלב השני משחררת הביובית לחץ מים בעוצמה גבוהה כדי לנקות את הצנרת מכל שאריות הלכלוך והשומן. השילוב בין שתי הפעולות הללו הוא זה שמבטיח מענה שהוא יסודי וגם מוצלח. 

באילו מקרים יכללו שירותי פתיחת סתימות בארסוף שימוש בביובית?

יש כמה מצבים בהם שימוש בביובית הוא בגדר חובה ולא טיפול מהיר ופשוט של אינסטלטור. כאשר ישנה הצפה של מים בתוך הדירה הנובעת מפתח הניקוז הפנימי, זו סיבה להשתמש בביובית. אותם מים עכורים שעולים מהביוב הם מפגע תברואתי אמיתי וחשוב לטפל בבעיית הסתימה כמה שיותר מהר כדי למנוע נזקים בריאותיים ואחרים.

ביובית, במצב שכזה, היא הדרך הנכונה להתמודד עם העניין ולשחרר את אותה סתימה שגרמה להצפה. גם סתימות שחוזרות על עצמן שוב ושוב, כאמור, נחשבות כסיבה טובה להזעיק שירותי פתיחת סתימות בארסוף באמצעות ביובית. במקרים כאלה כל טיפול אחר יהיה לטווח הקצר מאד ולא יגיע למקור הבעיה.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים שירותי פתיחת סתימות בארסוף?

אם נתקלתם באחת או יותר מתופעות אלו ואתם רוצים להזמין שירותי פתיחת סתימות בארסוף, הכוללים גם ביובית, חשוב שתבחנו את הפרמטרים הבאים לפני שאתם מזמינים את השירות. ראשית, בדקו מהו ניסיונו של אותו אינסטלטור בכל הקשור בשחרור סתימות מורכבות בעזרת ביובית. מדובר, כאמור, בסתימות קשות שלעיתים מצריכות גם שימוש באמצעים מיוחדים, כמו מצלמות הכוללות סיב אופטי, כדי לחזור לקווי הביוב העמוקים.

בעזרת מצלמות אלו ניתן לאתר את מקור הבעיה ובהתאם לטפל בה. צילום קווי ביוב יחד עם השימוש בביובית מאפשר לאינסטלטור לשחרר את הסתימה או את כל הסתימות הקיימות לאורך הצנרת ולהבטיח מענה מדויק ומקיף מאד. כדאי לקרוא המלצות וחוות דעת על אותו אינסטלטור וגם לשוחח איתו שיחה מקדימה כדי לבדוק ביחד איתו את נושא העלויות.

אם אתם מתגוררים בארסוף ונתקלתם בסתימות במערכת הביוב שלכם, בין אם בבית או בעסק שלכם, חשוב שתעזרו באינסטלטור מקצועי ומנוסה שיטפל בבעיה. פנייה לחברה בעלת ניסיון בתחום, המחזיקה את כל הציוד והכלים הנדרשים לשם פתיחת סתימות בארסוף, היא הדרך הנכונה להתמודד עם האתגר והפתרון לטווח הארוך.

בטולבוקס מעמידים לרשותכם אינסטלטורים מנוסים מאד בפריסה ארצית, כולל בארסוף, שישמחו לספק לכם את הפתרון הנדרש בתוך זמן קצר, ובכל שעה של היום. לפרטים אודות שירותי האינסטלציה הרלוונטיים לכם, צרו אתנו קשר בטלפון 03-6862278 נשמח לעמוד לרשותכם.

 

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן