פתיחת סתימות בגעש

צנרת הביוב חשופה ללא מעט מפגעים, שעשויים להשפיע רבות על מידת יעילותה ועמידותה עם השנים. יש לא מעט סימנים המעדיפים על בעיה בצנרת הזו, סימנים שיכולים לבוא לידי ביטוי בביתנו הפרטי או בעסק שלנו. ניקוז איטי מדי, הצפות, ריחות לא נעימים שעולים מהשירותים או מהכיור וגם בעיות חוזרות ונשנות של סתימות, כל אלה ועוד הם רמזים לכך שהגיע הזמן לקרוא למומחים, לאינסטלטורים מקצועיים ומנוסים המציעים שירותי פתיחת סתימות בגעש.

פתיחה של סתימות היא משימה למקצוענים בלבד והיא יכולה לכלול שימוש בפתרונות חדשניים ומתקדמים מאד, כמו מצלמות עם סיבים אופטיים וביובית, או אמצעים פשוטים, כשמדובר בסתימות קלות. כך או כך, טיפול, ומהיר ככל שניתן, הוא זה שיעזור להתמודד עם הבעיה ולמנוע נזקים לא רצויים, כמו גם סתימות נוספות בעתיד.

אילו סוגים של סתימות מצריכים מכם פנייה לשירותי פתיחת סתימות בגעש?

יש כמה וכמה סוגים של סתימות המצריכים פנייה לשירותי פתיחת סתימות בגעש. יש את הסתימות הפשוטות המוכרות לכולנו. סתימות הנוצרות בכיור שלנו כתוצאה מהצטברות של שיער. סתימות שאלו ניתנות לשחרור בקלי קלות, בין אם באופן עצמאי ובין אם בעזרתו של אינסטלטור שמבצע זאת ידנית. אך, כשמדובר בסתימות מורכבות הרבה יותר, המתמקדות בביוב עצמו, יש לקרוא למומחה לצורך שחרורן.

סתימות מורכבות של ביוב יכולות להיווצר, בין היתר, בשל השלכת מגבונים לחים אל האסלה. במקרים כאלה נראה, בתוך פרק זמן קצר של כמה חודשים, הצפה לא רצויה, בין אם בתוך הבית ובין אם בחצר. כל עוד ההרגל לא ישתנה, ימשיכו המגבונים להצטבר באופן הדרגתי בצנרת ולגרום לסתימה שאיננה מאפשרת זרימה תקינה. רק ביובית במצב שכזה תוכל לשחרר את הסתימה.

סוג נוסף של סתימה היא כזו הנגרמת בשל שורשים שחדרו למערכת הביוב. כאן, חשוב לדאוג לחתוך ולהשמיד את השורשים, תוך שימוש בחומרים ייעודיים וכן להיעזר ברובוטים מיוחדים האחראיים על חיתוך השורשים וגם במצלמות לביצוע העבודה. סוג אחר הן סתימות שנוצרות בשל הצטברות של אבנים ובטון שהגיעו אל צנרת הביוב מאתר בנייה סמוך או בעקבות שיפוצים. גם כאן ביובית היא בגדר חובה והיא תעזור לשחרר את אותה סתימה קשה.

כיצד פותחים את הסתימות ובאיזה ציוד נעזרים?

פתיחת סתימות בגעש, הנגרמות בשל שורשים, אבנים, בטון או אפילו בעקבות השלכת מוצרי היגיינה ישירות אל האסלה, יכולה, כאמור, להיעשות באמצעות ביובית. מדובר במשאית, המכילה מערכת ייעודית המסוגלת לשחרר סתימות מורכבות ועמוקות. זה כולל שאיבת הלכלוך או כל דבר אחר שהצטבר בצנרת ולאחר מכן שטיפתה בזרם מים חזק, המסייע גם הוא בשחרור הסתימה. במקרים מסוימים ישתמש האינסטלטור גם במצלמה עם סיב אופטי כדי לזהות את מקור הסתימה וגם ברובוטים מיוחדים, אותם מחדירים אל מעמקי הצנרת.

האם אפשר לפתוח סתימות לבד או כדאי להזמין שירותי פתיחת סתימות בגעש?

רבים מנסים לפתוח בעצמם את הסתימות, ובייחוד כשאלו סתימות פשוטות, כמו כאלו הנגרמות בשל הצטברות שיערות. אולם, טיפול שהוא חובבני מדי יכול לגרום להחמרת המצב ואפילו לנזק לא רצוי בצנרת עצמה. אם יש לכם ניסיון בפתיחת סתימות כאלו, תוכלו לנסות לפתוח את הסתימה בעצמכם, אולם אם מעולם לא עשיתם זאת בעבר ואינכם יודעים מהי הסיבה לסתימה מומלץ לכם מאד להזדרז ולפנות אל המומחים.

איך מוצאים שירותי פתיחת סתימות בגעש?

ישנם לא מעט בעלי מקצוע, המציעים שירותי פתיחת סתימות בגעש. יחד עם זאת, לא לכולם הציוד הנדרש והיכולת המקצועית המתאימה. חשוב מאד, ובייחוד כשמדובר בסתימות מורכבות, לחפש אינסטלטורים הנעזרים בביובית ובאמצעים נוספים (מצלמות ורובוטים) כדי שיידעו כיצד להתמודד עם האתגר ויציע לכם את המענה הנדרש, הרלוונטי לאותו מצב.

מתגוררים בגעש והסביבה וסובלים מסתימות חוזרות ונישנות, הצפות לא רצויות בחצר וגם ריחות לא נעימים שעולים מהביוב? מחפשים כתובת אמינה, מנוסה ומקצועית שתוכל לעזור לכם בשחרור אותה סתימה אחת ולתמיד? טולבוקס היא המקום הנכון לפנות אליו. בטולבוקס מעמידים לרשותכם אינסטלטורים מנוסים מאד בפריסה ארצית, כולל בגעש, שישמחו לספק לכם את הפתרון הנדרש בתוך זמן קצר, ובכל שעה של היום. לפרטים אודות שירותי האינסטלציה הרלוונטיים לכם, צרו אתנו קשר בטלפון 03-6862278 נשמח לעמוד לרשותכם.

 

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן