שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

בין אם זיהיתם סתימה חלקית שמקורה בצנרת המים, או סתימה מלאה שמקורה בצנרת הביוב, כל סתימה באחת מהתשתיות הללו מחייבת התייחסות של איש מקצוע, כיוון שהיא עלולה להיות סימפטום קטן לבעיה גדולה.

סתימה פשוטה או מורכבת? רק אבחון מקצועי ומדויק יוכל להגדיר לנו את הבעיה

זו יכולה להיות ירידה בלחץ המים במקרה הטוב או הצפה של כל הבית במקרה הרע, סתימות שנוצרות בצנרת הן אף פעם לא תגלית משמחת, ואם יש לכם חשש ולו הקטן ביותר שיש איזושהי חסימה באחד מהצינורות בבית, בבניין או בגינה, כדאי לאתר את הבעיה בהקדם כדי להימנע מנזק רב, הוצאות כספיות מיותרות ועגמת נפש רבה בעתיד.

צוות המומחים של טולבוקס מגיע עד אליכם עם הציוד הכי מתקדם וחדשני לפתיחת סתימות, אך לפני שתוקפים את הבעיה, חשוב להבין מהו מקור הבעיה, ולמה היא התרחשה מלכתחילה.

אבחון מדויק שמתבצע על ידי אנשי המקצוע של טולבוקס יכול לחשוף בפניכם את מיקומה המדויק של הסתימה בצנרת ואת הסיבה שבגינה היא נוצרה, כך שתוכלו לבחור בדרך הפעולה שהי נכונה ומתאימה לכם מבין שיטות העבודה והפתרונות שיציעו לכם המומחים שלנו.

סתימה בצנרת המים

סתימה בצנרת המים עלולה להיגרם מסיבות שונות כמו השלכת פסולת ושאריות מזון לכיור, חדירת עצם זר מסיבות שונות או שפיכה של שמן לכיור המטבח, שלאורך זמן מצר את קוטר הצינור, כיוון שהוא נצמד לדפנות הפנימיות שלו, ואליו נצמדים גם חומרי פסולת נוספים.

סתימה בצנרת הביוב

סתימה בצנרת הביוב לעומת זאת נוצרת במרבית המקרים עקב השלכת מגבונים או מוצרי היגיינה שונים לאסלה וכן מהשלכת לכלוך ופסולת והצטברות שערות בפתח הניקוז של האמבטיה.

סיבה נוספת לסתימה בצנרת הביוב היא סתימת שורשים, שנוצרת עקב חדירת שורשים לתוך הצנרת, שמעניקה להם מצע נוח לגידול, והתפשטותם חוסמת את המעבר לחלוטין. במקרים שבהם שורשים חסמו את הצינור חשוב לבצע תיקון וחידוש של הצנרת ולבצע פעולות מניעה, שנועדו לחסום את צמיחת השורשים לתוך הצינורמחדש. בעזרת חומרים ידידותיים לסביבה ניתן לעשות זאת, אך לשם כך נחוץ איש מקצוע מיומן ומקצועי.

סתימה במרזבים ובתעלות הניקוז

סתימה בצנרת הניקוז עלולה להוביל לנזק רב ואף לאסון. מומלץ לוודא מידי שנה לפני תחילת עונת הגשמים, שכל תעלות הניקוז והמרזבים נקיים מלכלוך ופסולת ומאפשרים מעבר חלק של מים. כמו כן, יש לבדוק את חורי הניקוז בגגות, ולוודא שאינם חסומים על ידי חפצים, עלים יבשים, פסולת ולכלוך או לשלשת של ציפורים. היערכות מוקדמת תבטיח לכם שבזמן הגשם תישארו מתחת לשמיכה ולא תמצאו את עצמכם עם המגב ביד נלחמים לגרוף את המים החוצה.

סיבות נוספות לסתימה בצנרת

במבנים ישנים שבהם לא הוחלפה הצנרת עלולים להופיע סימני בלאי ושחיקה שונים, שכוללים גם הצטברות של אבנית, שחוסמת מעבר חלק של מים בצינור.

כמו כן, הבדלי טמפרטורות קיצוניים עלולים לגרום לצנרת להתעקם ולהיחסם כתוצאה מכך.

אל תנסו לפתוח את הסתימה לבד!

זו לא רק המלצה, אלא אזהרה!

אף על פי שחומרים שונים לפתיחת סתימות מבטיחים פתיחה קלה ומהירה של סתימות שונות, השימוש בהם לא מומלץ, מכיוון שהם אינם חזקים מספיק כדי לפתוח את הצינור במלואו, מה שעלול להוביל להישנות הבעיה תוך זמן קצר. כמו כן, הם עלולים להסב נזק לצנרת, ואף לגרום לה להתפורר.

פרט לכך, החומרים שמשווקים ברשתות השיווק הגדולות עשויים מחומרים כימיים, שעלולים לחלחל לאדמה ולגרום לנזק סביבתי או לפגיעה באדם שבא במגע עמם.

פתיחת סתימות – גישות ודרכי טיפול

ניתן לפתוח סתימות במגוון דרכים. בדרך כלל הבחירה בשיטת העבודה הנכונה תהיה על סמך שלוב של מגוון נתונים כמו מיקום הסתימה, תנאי השטח, תקציב הלקוח ועוד, כשהשיקול העיקרי הוא עלות מול תועלת.

שטיפה בלחץ גבוה – כשמדובר בסתימה חלקית של הצנרת ניתן להשתמש בלחץ מים גבוה, שינקה את הצנרת ויסיר ממנה כל לכלוך שנדבק לדפנות הצינורות.

שאיבה בואקום – בעזרת ביובית ניתן לבצע שאיבה מאוד עצמתית של מים, שהאפקט שלה זהה לשטיפה בלחץ גבוה. על ידי הפעלת יניקה מאוד חזקה, ניתן לנתק לכלוך ופסולת שהצטברו על גבי דפנות הצינור ולאפשר למים לנוע בחופשיות.

מעקף של הצנרת – במקרים נדירים, שבהם נחוצה החלפת צנרת אך לא ניתן לעשות זאת מסיבות שונות, נבחר לבצע מעקף לצנרת הקיימת, שיוביל את המים מסביב לסתימה, ויאפשר להם לזרום באופן חופשי.

פתיחת הסתימה באמצעים מכניים – הטכנולוגיות המתקדמות בענף האינסטלציה הולידו מכשור חדשני, שמאפשר לחדור אל תוך צינורות הביוב והמים ולחתוך את הגורם לחסימה. השיטה יעילה במיוחד בפתיחת סתימות שורשים, ומאפשרת גדיעת השורש ללא תלישתו, וכך שומרת הן על העצים והן על הצינורות.

כל צנרת סתומה תעבור בתום הטיפול שטיפה כדי לוודא שהיא נקייה משאריות פסולת, לכלוכים, הצטברות של שומנים, אבנית וכו'.

ניידות טולבוקס מסיירות בפריסה ארצית ומגיעות עד אליכם עם הציוד החדשני והמתקדם ביותר כדי להבטיח טיפול מתאים, שמתאים לבעיה ולצורכי הלקוח באופן מיידי.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278.

טולבוקס – שיפוצים ואחזקה| שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

צבע

צבע הוא אלמנט חשוב בעיצוב הבית בעזרת הצבע ניתן ליצור אלמנטים מיוחדים בקירות ליצור אוירה .זרימה לאפיין אזורים או סתם יצירתיות . בחירת גוון הצבע

קרא עוד »

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »

טיפול ברטיבות

איתור ותיקון רטיבות  רטיבות בקיר או בתקרה הן תופעה שבדך כלל מתרחשת ברוב הבתים לפעמים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או פיצוץ בצינור  איך תדעו

קרא עוד »

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ הבית מתי כדאי לבצע שיפוץ חלקי ומתי שיפוץ נרחב? כיצד לבחור את הקבלן המבצע? מדוע הצעת המחיר

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן