צילום צנרת וביוב

בעבר אנשי המקצוע בתחום האינסטלציה לא יכלו לדעת מה קורה בתוך צנרת המים או צנרת הביוב מבלי לשבור את הקירות או להרים את המרצפות, אך חידושים בתחום מאפשרים לנו כעת לבחון את כל מה שקורה בתוך הצינורות לכל אורכן, ובדומה לרופא שמבצע הליך זעיר פולשני כדי לאבחן את המטופל ולבצע הליכים שונים, גם אנחנו מסוגלים לחדור אל צנרת המים וצנרת הביוב, לסייר בתוכן, לאסוף מידע, לבחור דרכי פעולה ואף ליישם אותן בקלות יחסית ובמינימום נזקים נלווים למבנה או לשגרת החיים של מי שמתגורר בו ושכניו.

טכנולוגיות מתקדמות וחדישות לצילום צנרת וביוב

חברת טולבוקס משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לצילום צנרת המים וצנרת הביוב. בעזרת רובוטים ייעודיים לצילום צנרת מים וביוב אנו מצליחים לחדור לאזורים רחוקים ועמוקים עד 500 מטר, ואילו סיבים אופטיים זעירים, שמוחדרים אל קווי הצנרת מאפשרים לנו לאסוף אינפורמציה חיונית ומדויקת על מערכת המים והביוב, שכוללת את גובה הטמפרטורה בחלקיהם השונים של הצינורות, אורך הצינורות, השיפוע שלהם ונתונים חיוניים נוספים, וכך מבטיחים לכם אבחון מדויק, שמאפשר לנו לבחור בגישה הנכונה והאופטימלית לצורך תיקון תקלות וטיפול בבעיות שונות.

מצלמות איכותיות עם תכונות מתקדמות, שמבטיחות תוצאות אמינות, בטוחות ומדויקות

 • צילום בזווית של 360 מעלות לכל אורך הצינור.
 • מצלמות זום שמותאמות לצינורות בכל קוטר.
 • מד שיפוע שמאפשר אבחון מדויק ומקיף על טיב הצנרת כולה.
 • רזולוציה גבוהה ביותר, צילומים ברורים ואיכותיים שמבטיחים אבחון מדויק ואיתור תקלות זעירות מאוד.
 • שיטות צילום מדויקות ואמינות, שהוכיחו את יעילותן גם במערכות מורכבות ומסועפות מאוד.
 • צילום ללא צורך בחפירה, בשבירה, ברעש או בלכלוך.
 • צילום ללא חשיפה לריחות לא נעימים של צנרת הביוב.
 • תוצאות הצילום מתקבלות במקום ומאפשרות לנו לאתר תקלות באופן מיידי ולתת פתרונות יעילים ללא המתנה מצד הלקוח.

מתי חשוב לנו לצלם את הצנרת, ובמה הצילומים יכולים להועיל לכם?

ראשית כל, צילום הצנרת חיוני לצורך סריקת כל קווי צנרת המים והביוב. ברוב המקרים, גם כשידוע לנו מיקום הבעיה, אנו מבצעים צילומים נוספים שמאפשרים לנו לבחון את הצנרת ולאתר נזקים משניים או נזקים נוספים, אם ישנם.

צילום הצנרת בכלים מתקדמים מסייע לנו למפות אותה וכך מקל עלינו לעבוד ולבצע בה תיקונים, חידושים ושינויים. בעת שיפוץ אנו מסוגלים לבחון את מיקומה המדויק של הצנרת בבית ובגינה וכך להימנע מתאונות ונזקים מיותרים.

צילום הצנרת מאפשר לנו להתאים את הפתרון לבעיה באופן מושלם, כיוון שהוא ממחיש לנו באופן מדויק להפליא את הבעיה או הכשל במערכת, וכך אנו מסוגלים לבחור בפתרון היעיל ביותר, זה שיבטיח לכם שקט נפשי ואחריות לאורך שנים רבות.

הצילומים שמתקבלים מהמכשור המתקדם שלנו משמשים כראיה קבילה מבחינה משפטית. הצילומים מוזנים במערכת מוקד טולבוקס יחד עם דו"ח הממצאים שאנו מגישים לכל לקוח תחת מספר הקריאה של הלקוח, ויכולים לשמש אותו בעת הצורך. הצילומים מוצגים לצד תאריך ושעת הבדיקה והכתובת שבה הבדיקה בוצעה, ויכולים לשמש אתכם גם לצורך ייעוץ משפטי.

צילום הצנרת בטכנולוגיה מתקדמת חוסך לנו חפירות ושבירה, ומבטיח איתור מדויק ואמין מבלי ללכלך או להרעיש כלל. האבחון של הבעיה נעשה במקום, ואנו מסוגלים לתת לכם אתו גם הערכה כללית להצעת מחיר לצורך ביצוע העבודה.

צילום של צנרת הביוב מאפשר לנו להתייעל, כיוון שבפניית לקוח אנו משייכים לו את הממצאים הוויזואליים, ומצליחים לתת לו המשכיות בטיפול. כמו כן, הממצאים מאפשרים לנו להתייעל.

צילום הצנרת חיוני לפני שיפוץ, בניית תוספת בנייה, תיקון צנרת ועוד. כמו כן, אם ברצונכם לבצע בדק בית לפני רכישה של נכס מיד שניה (או יותר) מומלץ להזמין את השירות שלנו לצילום צנרת וביוב, ולהבטיח שהתשתיות במבנה תקינות ואינן דורשות תיקונים או שיפוץ כלשהו.

צילום צנרת לצורך ביצוע תיקונים בטכנולוגיות אל – הרס

במקרים בהם אנו נעזרים בשיטות אל – הרס לצורך תיקון או חידוש של הצנרת אנו נעזרים גם בציוד הצילום המתקדם שלנו, שמאפשר לנו לצלם את הצנרת מבפנים ולפעול באופן מדויק להפליא.

מתי תידרשו להציג צילומי צנרת לגוף שלישי?

צילומי הצנרת יכולים לשמש כראיה קבילה, ובדרך כלל נדרשים להגיש אותם לחברות הביטוח. כמו כן, הם יעילים מאוד במקרים בהם יש לכם תביעה מול השכן שמסרב לטפל בצנרת או מול בעל הנכס, שמסרב לתקן אותה אף על פי שהיא פגומה.

בנוסף, ייתכן שתידרשו להציג צילומי צנרת לרשות המקומית, לחברת מקורות או לחברת הביוב, בעיקר לצורך קבלת אישורים שונים או בתביעות כמו במצבים של צריכת מים גבוהה מהרגיל עקב פיצוץ בצנרת או נזילה סמויה.

אילו מפגעים ותקלות ניתן לזהות באמצעים המתקדמים שלנו לצילום צנרת?

 1. סדקים, שברים או פיצוצים בצנרת
 2. עיוותים בצנרת המים או בצנרת הביוב
 3. נזילות וטפטופים לאורך הצנרת
 4. קורוזיה
 5. איטום לקוי
 6. סתימות בצנרת וחסימת שורשים או גופים זרים, כולל מגבונים

הניידות שלנו מפוזרות בפריסה ארצית, ומצוידות בכל הציוד המתקדם ביותר לצורך איתור בעיות ותיקון יעיל ובטוח. גם ציוד הצילום החדשני שלנו מגיע עם צוותי העבודה המקצועיים שלנו, והם זמינים להגיע עד אליכם כדי לתת לכם אבחון מדויק ולהציע פתרונות באופן מיידי.

 

 

פרסומים באתר

טולבוקס

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »
איתור ותיקון נזילות מים
טולבוקס

איתור ותיקון נזילות

נזילות בצנרת המים או בצנרת הביוב, קטנות ככל שיהיו, עלולות להפוך די מהר לבעיות מאוד גדולות ולגרור צרות נוספות, ולכן חשוב לאתר אותן ולטפל בהן

קרא עוד »
שיפוץ מקלחות

כמה עולה שיפוץ חדר רחצה?

חדר הרחצה שלנו הוא ללא ספק החדר הנעים ביותר בבית האהוב שלנו. בחדר הרחצה אנחנו כמובן נהנים ממקלחת מפנקת וחמה אבל חשוב לא פחות –

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן