קבלן שיפוצים בנתניה

שיפוץ דירה בנתניה עושים רק עם טולבוקס!

החלטתם לשפץ את הבית? בשעה טובה! אנחנו בחברת טולבוקס מבצעים מגוון עבודות שיפוצים בנתניה, עם דגש על איכות גבוהה, עמידה בזמנים וללא חריגה בתקציב שהוגדר.

עם מעל 30 שנות ניסיון אנחנו יכולים להבטיח לכם – איתנו, אתם תהיו בידיים טובות. צוות מקצוענים בשטח עם התמחות בכל עולם הבניה והשיפוצים יגיע ויגשים לכם את החלום.

קבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום

איך לבחור חברת שיפוצים בנתניה?

הרבה אנשים חושבים שבחירת בעל מקצוע זה עניין של מזל. יכול להיות שנרוויח בעל מקצוע אמין ואיכותי ויכול להיות שלא. מניסיון, בחירה של בעל מקצוע טוב ואמין מתחיל ממחקר בשטח. אז איך תבחרו את חברת השיפוצים הטובה, האמינה והמקצועית ביותר? בואו נתחיל.

המלצות וביקורות

אתרי האינטרנט, הרשתות החברתיות והסביבה שלכם, הן מקור מצוין להתחיל את המחקר והחיפושים אחר איש המקצוע המתאים עבורכם. בתור התחלה, מומלץ להיכנס לאתרי האינטרנט השונים ולקרוא ביקורות – את הביקורות ניתן למצוא ברשתות החברתיות, בביקורות של גוגל, באתרי בעלי המקצוע השונים ואפילו לבקש המלצות בקבוצות הפייסבוק השונות.

חשוב להבין שבחלק מהמקרים לא כל הביקורות הן אותנטיות וניתן למצוא הרבה "חברים של" אותו בעל מקצוע שכל מהותם בהמלצה היא לפרגן לחבר שאפילו לא ביצע להם עבודה ולכן חשוב מאוד לקחת את כל ההמלצות הללו בערבון מוגבל, אבל כן לנסות ולזהות את אותן המלצות אמינות.

במידה ויש לכם חברים או מכרים שביצעו שיפוץ לאחרונה, מומלץ גם להתייעץ איתם ולשאול האם יש בעל מקצוע עליו הם ממליצים אחרי עבודת השיפוץ שביצעו.

עבודות לדוגמה

בסופו של דבר, חשובה לנו התוצאה ולכן חשוב מאוד לבקש מאותו שיפוצניק תמונות של עבודות אשר ביצע לאחרונה ואפילו את מספרי הטלפון של הלקוחות להם ביצע את העבודה. אל תתביישו להתקשר ולקבל חוות דעת מאותו לקוח.

אם אהבתם את העבודות של אותו קבלן השיפוצים, מעולה. התקדמתם עוד שלב לקראת בחירת בעל המקצוע.

פגישה ראשונית

לרוב אחרי שליחת העבודות, אנשים מצפים לקבל הצעת מחיר כבר בטלפון. קבלן שיפוצים לא יכול לתת הצעת מחיר מבלי לראות את הנכס שלכם ולשמוע על הרצונות שלכם מהפרויקט ולכן זה בדיוק הזמן לזמן את נותני השירות שנראו לכם המתאימים ביותר לעבודה ולספר להם על השאיפות שלכם ועל מהות העבודה לשמה הזמנתם אותם.

לאחר מכן, אפשר להגיע למחיר.

מחיר השירות

אין מה לעשות, אנחנו כישראלים לא אוהבים לשלם יותר מדי ועדיין מצפים לקבל את התוצר הטוב ביותר. מובן ומוצדק.
אז ברגע שהגעתם לנקודת המחיר מומלץ לקחת מגוון הצעות מחיר ולבצע השוואה. חשוב להבין שבתחום השיפוצים אתם הולכים לשמוע טווח מחירים רחב עם הבדלים של עשרות אלפים בין נותן שירות כזה או אחר.

הבדלי המחירים יכולים לנבוע ממגוון סיבות ולא תמיד איכות העבודה היא זאת שמשפיעה על המחיר. במקרים של שיפוץ, חשוב להבין שמחיר הוא לא הפקטור המרכזי בבחירת בעל המקצוע, אם כי האיכות היא זאת שצריכה להכריע את הכף.

שיפוצניק בנתניה - שאלות ותשובות

כל דירה היא שונה וכל שיפוץ הוא שונה. בואו ניקח דוגמה – החלטתם להחליף את הריצוץ בבית. כמה זמן זה יכול לקחת? גם במקרה של ריצוף חדש, יש מספר אפשרויות – הדבקה או שבירת הריצוף, כאשר האחרונה לוקחת יותר זמן. במקרים מסוימים מומלץ כבר להחליף את הצנרת במידה ועושים שבירה של הריצוף, מה שעלול להאריך את תקופת השיפוץ.

גם אחרי השיפוץ אנחנו איתכם. אם התגלו בעיות וליקויים בתקופה של שנה לאחר השיפוץ, אנחנו כאן כדי לסייע. לאחר השיפוץ נעבור בצורה ממוקדמת על כל הדברים שנעשו ונבחן ביחד איתכם את איכות השיפוץ.

שביעות הרצון שלכם חשובה לנו ונעשה את הכל כדי שתהיו מרוצים.

גם כאן, התשובה נמצאת במהות העבודה אותה אנחנו מתבקשים לבצע. שיפוץ דירה מלא יצריך מאיתנו יותר אנשי מקצוע והחלפת ריצוף בלבד יצריך פחות. אנחנו נגיע אליכם לפגישת ייעוץ, ללא עלות וללא התחייבות, ונגדיר את מהות העבודה, לוחות הזמנים ונצא לדרך 🙂

לסיכום,

שיפוץ הוא לא דבר שאנחנו עושים כל שנה ולכן שאנחנו בוחרים חברת שיפוצים שתבצע את העבודה בשבילנו אנחנו צריכים לבצע מחקר מעמיק לפני שאנחנו יוצאים לדרך. בדקו המלצות, תצפו בעבודות של אותו בעל מקצוע, תגדירו מחיר ולוחות זמנים ותצאו לדרך.

אנחנו בחברת טולבוקס מבצעים מגוון רחב של עבודות שיפוצים בנתניה והסביבה ונשמח להעניק לכם שירות איכותי, מהיר ויעיל.

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן