קבלן שיפוצים ברחובות

קבלן שיפוצים ברחובות – לפי אילו מאפיינים לבחור אותו?

ההחלטה לשפץ את הבית שלנו היא החלטה חשובה מאוד ויקרה מאוד. אחד הדברים שאנחנו צריכים להחליט הוא איזה קבלן שיפוצים נשכור שיהיה אחראי על עבודות השיפוץ בבית שלנו. כדאי לנו לבחור קבלן שיפוצים ברחובות, לפי המאפיינים הבאים:

  • האמינות שלו
  • היכולת המקצועית שלו
  • ההכשרה המקצועית שלו
  • המחיר שהוא לוקח

כאשר אנחנו באים לשכור קבלן, אנחנו צריכים לשים לב לאיכויות המקצועיות שלו ולאיכות השירות שהוא יכול לתת לנו.

למה חשוב לשים לב בבחירה של קבלן שיפוצים?

כאשר אנחנו באים לבחור קבלן שיפוצים, אנחנו צריכים לשים לב שיש לו ביטוח. עבודה עם קבלן שאין לו ביטוח – היא מסוכנת מאוד. כאשר אנחנו עובדים מול קבלן ומשפצים את הבית שלנו אנחנו חייבים שלקבלן ולכל הצוות המקצועי יהיה ביטוח עבודה אישי וגם ביטוח תאונות אישיות. הביטוח יאפשר לנו להרגיש בטוחים שגם אם יקרו מצבים לא צפויים כמו תאונות עבודה או מקרה בו איכות העבודה של הקבלן לא תהיה טובה – נוכל לקבל על כך פיצוי כספי מחברת הביטוח של הקבלן.

למה חשוב לבחור לשכור קבלן שיפוצים מורשה?

אחד הדברים שהכי חשוב לעשות כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו הוא לבחור לשכור קבלן שיפוצים מורשה. הבחירה לשכור קבלן שיפוצים מורשה יכולה לאפשר לנו להרגיש בטוחים יותר באיכות הקבלן ששכרנו ובאיכות העבודה שלנו. קבלן מורשה הוא קבלן שיש לו רישיון מקצועי לעסוק בשיפוצים מטעם משרד העבודה. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו חשוב לעבוד אך ורק עם בעלי מקצוע מורשים שניתן לסמוך עליו ושהוא אמין מאוד.

בסופו של דבר, כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו, אנחנו צריכים לשים לב לנושאים של בטיחות. נושא הבטיחות של העבודות ואיכות הבטיחות שלהן יכול לאפשר לנו ליהנות יותר מעבודות השיפוץ של הבית שלנו. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אסור לנו להתפשר על נושאים של בטיחות ועבודה איכותית – כי אלו הם אבני היסוד שמהווים הבדל בין שיפוץ בית שהוא יוקרתי וכזה שהוא לא.

תחומי שירות והתמחות

עבודות צבע

עבודות צבע מכל סוג ובכל צורך
צביעת דירות ומשרדים

עבודות גבס

הקמה ותיקון של קירות גבס
מחיצות, הנמכות תקרה ותקרה אקוסטית

תוספות בניה

תוספות בניה, סגירת מרפסות
בניה קלה, פנאלים מבודדים, בניית מחסנים

השבחת נכסים

שיפוץ ושדרוג נכסים קיימים
השבחת דירות בתים לפני ואחרי מכירה

שיפוץ חדרי מקלחת

שיפוץ חלקי ואו מלא של חדרי מקלחת
חידוש קווי צנרת, אריחים וכלים סניטריים

ריצוף ופרקטים

החלפה, חידוש ותיקון ריצוף ופרקטים
פתרונות פנים וחוץ

גלריית תמונות

טיפים לבחירת קבלן שיפוצים בתל אביב 

איזה טיפים יכולים לסייע לנו לבחור קבלן שיפוצים בתל אביב? כאשר אנחנו באים לשכור את השירותים של קבלן שיפוצים מקצועי, כדאי לנו לבחור אותו לפי:

  • האמינות האישית והמקצועית שלו
  • ההתרשמות שלנו מתיק העבודות שלו
  • המקצועיות שלו
  • ההכשרה המקצועית שהוא עבר
  • הניסיון שלו
  • המחיר שהוא לוקח

חשוב שקבלן השיפוצים שנבחר לשכור, יהיה אמין מאוד ומקצועי ושנוכל לסמוך עליו. מומלץ לשים לב לרמת הביצועים הקודמת של הקבלן כפי שהיא באה לידי ביטוי בעבודות שיפוץ קודמות שהוא עשה. אם התרשמנו מעבודות קודמות של קבלן מסוים, כדאי לנו לשכור את השירות המקצועי שלו.

יתרונות כלכליים של שכירת קבלן שיפוצים מורשה 

יש הרבה יתרונות כלכליים בבחירה לשכור קבלן שיפוצים מורשה. חשוב לבחור לשכור קבלן שיפוצים מורשה – כי אז יהיה לנו קל יותר לבטח את העבודות בשטח וגם את התוצאה הסופית שלהן. כאשר אנחנו שוכרים קבלן שיפוצים חשוב גם לחתום אתו על חוזה אודות סוג העבודה, המשך שלה ותיאום ציפיות בינינו ובינו – על מנת להסדיר את העבודות מבחינה משפטית.

למה כדאי לשכור מעצב פנים שיסייע לקבלן השיפוצים שלנו? 

כדאי לנו לשכור מעצב פנים כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו. מעצב פנים יוכל לסייע לקבלן השיפוצים שלנו בכך שהוא יעשה תוכניות עיצוביות לבית שלנו שהקבלן יוכל לבצע. מעצב פנים וקבלן שיפוצים יודעים לשתף פעולה ולעבוד ביחד כך שעיצוב ושיפוץ הבית שלנו יהיו ברמה הגבוה ביותר שניתן.

אחד הנושאים שהכי חשוב לשים לב אליהם מאוד, כאשר אנחנו משפצים את הנכס שלנו הוא נושא התקציב. חשוב שננסה לעמוד בתקציב השיפוצים שנקבע מראש – למרות שסביר מאוד להניח שזה לא יקרה. רוב עבודות השיפוץ עולות יותר מהתקציב הראשוני שלהן בגלל עיכובים של לוחות זמנים, או תקלות וליקויים מבניים שיש בזמן אמת בשטח. כאשר אנחנו משפצים כדאי לנו להשאיר סכום כסף מסוים בצד – בשביל שיהיה לנו איך לממן את העיכוב בלוח הזמנים או את ליקוי הבנייה שיהיו במהלך עבודות השיפוץ של הבית שלנו.  

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן