קבלן שיפוצים בתל אביב

אם הגעתם לעמוד זה סימן שאתם מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב, כאשר אנחנו מדברים על עבודות שיפוצים בתל אביב אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. כולנו מכירים את זה, אנחנו מתחילים לדבר על תהליך של שיפוץ יחד עם בני המשפחה וישר מתחיל לחץ סביב הנושא – כמה זה יעלה לנו? ומה יקרה אם ניפול על קבלן שיפוצים לא אמין?

מה הם העבודות אותם קבלן שיפוצים עושה?

כאשר אנחנו מדברים על עבודתו של קבלן שיפוצים אנו מדברים על עבודה רחבה הנוגעת במספר תחומים הקשורים לעולם השיפוצים, בין העבודות אותם הוא עושה ניתן לראות:

 • שיפוץ כללי – יחד עם עבודות הריסה ופינוי, עבודות תשתית, אינסטלציה, חשמל, איטום, ריצוף וצבע.
 • עבודות גבס
 • עבודות צבע
 • תיקוני רצפות
 • שיפוץ בהתאמה אישית לחלל
 • שיפוץ דירה קומפלט
 • התקנת ריצוף חדש
 • בידוד לחדרים
 • עבודות חיפוי
 • שיפוצי גינה
 • שיפוצי אמבטיה
 • בניית יחידת דיור
 • שבירת קיר
 • בנייה קלה
 • טיפול בצנרות ונקודות חשמל

אלו כמובן רק על קצה המזלג השירותים אותם נותן קבלן שיפוצים ואותם אנו נותנים בטולבוקס.

בחירת קבלן שיפוצים: איך לבחור את קבלן השיפוצים הטוב ביותר?

בחירת קבלן שיפוצים יכולה להיות מלאכה מעט מבלבלת ומעייפת, יחד עם זאת אנו מאמינים כי יש מספר פרמטרים אשר מגדירים את איכות עבודתו של קבלן שיפוצים. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את קבלן השיפוצים הטוב ביותר:

ניסיון ומוניטין – אנחנו לא יכולים להתעלם כלל מעניין הניסיון והמוניטין, כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע עלינו לבדוק כי הוא עשה דבר אחד או שניים בתחום, כמו כן יש לו ניסיון וידע בפרויקטים מהסוג שלנו. על הקבלן להראות ידע, מקצועיות ותיק עבודות.

אל תתביישו, דברו עם חוג לקוחותיו – לקבלן טוב אין מה להסתיר, סביר להניח שאחריו הולכים עשרות אם לא מאות לקוחות מרוצים. בקשו לדבר עם אחד מחוג לקוחותיו אשר עשה פרויקט דומה לפרויקט שלכם, כך תוכלו לקבל מידע מהימן לגבי בעל המקצוע וההתייחסות שלו לעבודה.

תוכנית עבודה מסודרת – כאשר אנחנו מדברים על עולם השיפוצים אנו מדברים על עולם מסודר מאוד, התכונה החשובה ביותר שצריכה להיות לקבלן היא סדר וארגון. בדקו כי יש לקבלן תכנית עבודה מסודרת יחד עם לוחות זמנים, חומרי עבודה דרושים ועוד. תכנית עבודה מסודרת היא הדרך של הקבלן לעבוד בצורה נכונה וחכמה יותר ושלכם לעקוב אחרי עקביות התהליך מקרוב.

המלצות – קיבלתם הצעת מחיר מחברת קבלנות שיפוצים? אל תמהרו לסגור כל כך מהר. היום ניתן למצוא הכל בגוגל, בדקו מעט אודות החברה ברשתות החברתיות ובגוגל. כמו כן, אל תתביישו לבקש המלצות מחברים שעשו שיפוצים בעבר.

שיפוצים בתל אביב: בדקו כי נעשים שימוש בחומרים איכותיים

בעידן "יצאת צדיק", ו-"המתחזים" אנו עדים ללא מעט בעלי מקצוע ממקצועות שונים אשר "חוסכים" על הלקוח לא מעט. כאשר אנחנו בוחרים שיפוצניק עלינו לבדוק כי אותו אדם עושה שימוש בחומרים האיכותיים והטובים ביותר, בקשו לראות הסכם עבודה משותף בו יפורטו כל החומרים בהם יעשה שימוש, כך תוכלו לבדוק מול עיניכם הרואות כי החומרים הרשומים הם אלו שנעשה בהם שימוש – מה שיבטיח לכם שיפוץ איכותי, אמין ועמיד הרבה יותר.

מה הם זמני העבודה של קבלן שיפוצים בתל אביב?

כאשר אנחנו מדברים על קבלן שיפוצים אנו מדברים על אדם המתמחה בעולם השיפוצים, אחד הנושאים החשובים ביותר לכל אדם המשפץ את ביתו הוא עניין הכסף והזמן. בנוגע לזמני העבודה, קבלן שיפוצים ידע לאמוד את הזמן ולהכין לוחות זמנים משוערים לשם סיום העבודה.

מה הם המחירים של קבלן שיפוצים?

אחד הנושאים האהובים עלינו הישראליים הוא עניין הכסף, למעשה ניתן להגיד כי עניין המחיר עולה עוד במסגרת השיחה הראשונית ועוד לפני שיש אפיון בכלל של השיפוץ. כאשר אנחנו מדברים על מחיר השיפוץ אנו מדברים על מחיר המורכב ממספר רב של פרמטרים: היקף השיפוץ, גודל השיפוץ והנכס, מה הם החומרים הנדרשים לשם ביצוע העבודה, האם יש צורך בציוד ומכשור מיוחד, מספר אנשי הצוות, זמן העבודה, מצב הדירה, אפיון צרכי הלקוח ולעיתים גם עונות השנה משפיעים על המחיר. חברת טולבוקס מתמחה בשיפוצים ומציעה עבודה איכותית ומקצועית לצד מחיר נוח והוגן.

קבלן שיפוצים בתל אביב: טולבוקס כאן בשבילכם!

מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב? הגעתם למקום הנכון! חברת טולבוקס הינה חברת בת של נווה עופרים אחת מן חברות הבנייה הותיקות ביותר בישראל. החברה הוקמה במטרה לתת מענה לשוק הפרטי יחד עם שירות אמין, איכותי ומקצועי. קבלני השיפוצים שלנו מלווים אתכם משלב הרעיון ועד לשלב הגמר תוך כדי כיסוי ביטוחי מלא.

מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

תחומי שירות והתמחות

עבודות צבע

עבודות צבע מכל סוג ובכל צורך
צביעת דירות ומשרדים

עבודות גבס

הקמה ותיקון של קירות גבס
מחיצות, הנמכות תקרה ותקרה אקוסטית

תוספות בניה

תוספות בניה, סגירת מרפסות
בניה קלה, פנאלים מבודדים, בניית מחסנים

השבחת נכסים

שיפוץ ושדרוג נכסים קיימים
השבחת דירות בתים לפני ואחרי מכירה

שיפוץ חדרי מקלחת

שיפוץ חלקי ואו מלא של חדרי מקלחת
חידוש קווי צנרת, אריחים וכלים סניטריים

ריצוף ופרקטים

החלפה, חידוש ותיקון ריצוף ופרקטים
פתרונות פנים וחוץ

גלריית תמונות

טיפים לבחירת קבלן שיפוצים בתל אביב 

איזה טיפים יכולים לסייע לנו לבחור קבלן שיפוצים בתל אביב? כאשר אנחנו באים לשכור את השירותים של קבלן שיפוצים מקצועי, כדאי לנו לבחור אותו לפי:

 • האמינות האישית והמקצועית שלו
 • ההתרשמות שלנו מתיק העבודות שלו
 • המקצועיות שלו
 • ההכשרה המקצועית שהוא עבר
 • הניסיון שלו
 • המחיר שהוא לוקח

חשוב שקבלן השיפוצים שנבחר לשכור, יהיה אמין מאוד ומקצועי ושנוכל לסמוך עליו. מומלץ לשים לב לרמת הביצועים הקודמת של הקבלן כפי שהיא באה לידי ביטוי בעבודות שיפוץ קודמות שהוא עשה. אם התרשמנו מעבודות קודמות של קבלן מסוים, כדאי לנו לשכור את השירות המקצועי שלו.

יתרונות כלכליים של שכירת קבלן שיפוצים מורשה 

יש הרבה יתרונות כלכליים בבחירה לשכור קבלן שיפוצים מורשה. חשוב לבחור לשכור קבלן שיפוצים מורשה – כי אז יהיה לנו קל יותר לבטח את העבודות בשטח וגם את התוצאה הסופית שלהן. כאשר אנחנו שוכרים קבלן שיפוצים חשוב גם לחתום אתו על חוזה אודות סוג העבודה, המשך שלה ותיאום ציפיות בינינו ובינו – על מנת להסדיר את העבודות מבחינה משפטית.

למה כדאי לשכור מעצב פנים שיסייע לקבלן השיפוצים שלנו? 

כדאי לנו לשכור מעצב פנים כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו. מעצב פנים יוכל לסייע לקבלן השיפוצים שלנו בכך שהוא יעשה תוכניות עיצוביות לבית שלנו שהקבלן יוכל לבצע. מעצב פנים וקבלן שיפוצים יודעים לשתף פעולה ולעבוד ביחד כך שעיצוב ושיפוץ הבית שלנו יהיו ברמה הגבוה ביותר שניתן.

אחד הנושאים שהכי חשוב לשים לב אליהם מאוד, כאשר אנחנו משפצים את הנכס שלנו הוא נושא התקציב. חשוב שננסה לעמוד בתקציב השיפוצים שנקבע מראש – למרות שסביר מאוד להניח שזה לא יקרה. רוב עבודות השיפוץ עולות יותר מהתקציב הראשוני שלהן בגלל עיכובים של לוחות זמנים, או תקלות וליקויים מבניים שיש בזמן אמת בשטח. כאשר אנחנו משפצים כדאי לנו להשאיר סכום כסף מסוים בצד – בשביל שיהיה לנו איך לממן את העיכוב בלוח הזמנים או את ליקוי הבנייה שיהיו במהלך עבודות השיפוץ של הבית שלנו.  

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן