שיפוץ דירה ישנה

מה משתלם יותר – לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הישנה שלכם? האמת, אנחנו חושבים שלא היה מישהו שלא נתקל בדילמה הזו לפחות פעם אחת בחייו. ואלה שלא נתקלו בה עדיין, סביר להניח כי יתקלו בה מתישהו בעתיד, שכן, המציאות הישראלית הינה כזו, שאם אתם רוצים לגור בדירה משלכם (ולא להסתמך על דירות שכורות ובעלי בית לא יציבים), תצטרכו להחליט האם אתם מעדיפים דירה חדשה מקבלן, או, לחילופין, שיפוץ דירה ישנה – אותה דירת יד שנייה שבה אתם גרים כיום. לכל אחת מהאופציות יש יתרונות וחסרונות משלה, ובהם – נדון במאמר זה.

שיפוץ דירה ישנה – במה הוא כרוך?

חשוב לזכור, כי גם אם אנחנו לא מודעים לכך, ישנם לא מעט דברים שעשויים להתקלקל בתשתיות הביתיות. למעשה, גם הדירה עצמה, כפי שקניתם אותה לפני מספר שנים, לא תמיד מתאימה לכם גם בהמשך. כלומר, אם קניתם דירה כשהיה לכם ילד אחד, תכננתם להרחיב את המשפחה בעוד ילד אחד ויחיד (והתייחסתם לכך גם בעת רכישת הדירה), ואז, באופן לא מתוכנן מראש, נולד לכם הילד השלישי (או שנולדו תאומים), פתאום, יהיה "חסר" לכם חדר. כאן, שיפוץ דירה ישנה יכול להזיז לכם את הקירות (לפחות – חלק מהם) ולהפוך את הדירה למתאימה יותר למציאות העדכנית שלכם. דוגמה נוספת – הילדים בגרו, עזבו את הבית ופרחו מהקן לעצמאות ולדירות משלהם – מדוע שלא תשפצו את הדירה כך שהיא תתאים יותר למצבכם הנוכחי, המצומצם יותר? למעשה, אין גבול לסיבות שבגללן נדרש שיפוץ דירה ישנה.

יתרונות שיפוץ דירה ישנה על פני רכישת דירה חדשה

לשיפוץ דירה ישנה (מול מכירתה ומעבר לדירה חדשה) ישנם לא מעט יתרונות. הנה שניים מהבולטים בהם:

העלות הכספית נמוכה יותר – גם עלות שיפוץ קומפלט כולו, תהיה, בסופו של דבר, זולה יותר מהעלות שתידרשו לשלם בעת רכישת דירה חדשה מקבלן, או, אפילו רכישת דירת יד שנייה. בנוסף, חלק גדול מהשיפוצים הגדולים יכולים להתבצע בהמשכים ובשלבים, לפי הצורך ולפי התקציב העומד לרשותכם.

אין צורך לצאת מהסביבה המוכרת לכם – סביבת מגורים חדשה היא עניין שדורש הסתגלות. כשאתם נשארים בסביבת המגורים הישנה, אתם יודעים בדיוק איפה נמצא הסופר, איפה נמצא גן השעשועים וכד'. שלא לדבר על כאב הראש הכרוך במעבר דירה שנחסך מכם.

אם אתם מחפשים חברת שיפוצים שמציעה לכם את כל סוגי השיפוצים בבית (כולל שיפוץ דירה ישנה) תחת קורת גג אחת, הגעתם למקום הנכון עבורכם.

טולבוקס שיפוצים ואחזקה – המקום הנכון לכל צרכי השיפוץ שלכם! דברו איתנו בטלפון 036862278

תחומי שירות והתמחות

עבודות צבע

עבודות צבע מכל סוג ובכל צורך
צביעת דירות ומשרדים

עבודות גבס

הקמה ותיקון של קירות גבס
מחיצות, הנמכות תקרה ותקרה אקוסטית

תוספות בניה

תוספות בניה, סגירת מרפסות
בניה קלה, פנאלים מבודדים, בניית מחסנים

השבחת נכסים

שיפוץ ושדרוג נכסים קיימים
השבחת דירות בתים לפני ואחרי מכירה

שיפוץ חדרי מקלחת

שיפוץ חלקי ואו מלא של חדרי מקלחת
חידוש קווי צנרת, אריחים וכלים סניטריים

ריצוף ופרקטים

החלפה, חידוש ותיקון ריצוף ופרקטים
פתרונות פנים וחוץ

גלריית תמונות

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן