שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

שיפוץ מקלחת

שיפוץ מקלחות וחדר אמבטיה יכול להיות חלקי, ולכלול החלפת אמבטיה במקלחון וברזים, או יסודי עד לכדי החלפת כל הריצוף והקרמיקה. מה מומלץ?

לחללים רטובים צרכים מיוחדים

ראשית נציין, שעבור חללים רטובים, הסובלים מרטיבות, עובש ובעיות אינסטלציה, ומבנים שלא הוחלפה בהם צנרת מעל 20 שנה ובנוייה מצינורות הפלדה הישנים שאפיינו את הבנייה בישראל לפני 2 עשורים, מומלץ לבצע שיפוץ יסודי, משום ששיפוץ חלקי או נקודתי כולל פעולות איטום בסיסיות, החלפת אריחים שבורים או כיור סדוק, החלפת אסלה ובניית ניאגרה נסתרת וכדו'. אך במקרים מורכבים יותר נדרש שיפוץ יסודי, שכולל בדרך כלל החלפה מלאה של הריצוף וחיפויי הקיר, המביאים לבניית חלל חדש לחלוטין, הכולל החלפת צנרת או שיקום צנרת קיימת ואף החלפת צנרת ביוב,.

צנרת המים היא לא משחק ילדים

עבודות צנרת והתקנת מקלחות הן 2 תחומים שדורשים ידע נרחב בתחום האינסטלציה והעבודה עם חללים רטובים, מכיוון שפעמים רבות בעת שיפוץ חדר האמבטיה עלולות לצוץ תקלות שדורשות איש מקצוע מיומן, שידע לאתר ולזהות את מקור הבעיה ולתת פתרון יעיל ומיידי על מנת להבטיח את המשך העבודה והעמידה בלוח הזמנים. כמו כן, איש מקצוע מיומן ידע להמליץ על החומרים המתאימים לחללים הרטובים על מנת להבטיח את עמידות העבודה לאורך שנים.

דגשים לעבודה איכותית ותקנית של טולבוקס

על מנת לוודא שהעבודה שאנו עושים תהיה איכותית ועמידה לאורך שנים רבות בחרנו כמה סטנדרטים, המחייבים את כל צוותי העבודה שלנו, בעת עבודה על חללים רטובים, מקלחות ואינסטלציה.

  • אנו עובדים אך ורק עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר להתקנת צנרות, בעלי תו תקן ישראלי, המבטיחים עמידות ובטיחות.
  • אנו עובדים עם חומרים מקוריים של היצרנים המורשים, ומעניקים אחריות מלאה למוצרים ולאיכות העבודה. 3 החברות המורשות לשווק צנרות בישראל הן מרצפלס של SP וגולן מוצרי פלסטיק של פקסגול ומולטיגול, וכולן מעניקות 10 שנות אחריות עבור מוצריהן.
  • אנו משתמשים בחומרי האיטום האיכותיים ביותר, משתמשים בהם בהתאם להוראות היצרן ומבצעים אשפרה במידת הצורך.
  • אנו מקפידים על עבודת ריצוף, המתאימה לחלל המקלחת, ודורשת שיפוע של אחוז אחד, המאפשר את זרימת המים לתעלת הניקוז, ומקפידים על מרווח של 3 מ"מ בין האריחים ומילוי רובה אפוקסית בין האריחים על מנת למנוע שברים בריצוף ואיטום ממים.
  • במידה וקיימת בעיית עובש או רטיבות בקירות חדר המקלחת, אנו משתמשים בצבע המונע עובש ופטריות.

תהליך השיפוץ

שיפוץ חדר האמבטיה מתחיל מהריסת החלל הקיים, פירוק האמבטיה, הכיור והאסלה, פירוק המרצפות, האריחים, החיפויים והכלים הסניטריים. בתום חלק זה מתבצעות עבודות הצנרת והתשתית, האיטום ועבודות החשמל, אם יש בהן צורך. בתום השלב הזה מתקינים את הריצוף ובחיפויים, צובעים את הקירות והתקרה ומתקינים את הכלים הסניטריים.

בעלי המקצוע של טולבוקס הנם צוותים מיומנים ומקצועיים, בעלי ניסיון רב בתחום האינסטלציה והשיפוץ, ואנו זמינים לכל התלבטות או שאלה. אנו מבטיחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר מרגע פנייתכם ועד לקבלת התוצאה הסופית לשביעות רצונכם.

עבור חלק מבעלי הדירות והבתים, חדר האמבטיה נחשב ל"בן החורג", לחדר המוזנח ביותר מכל חדרי הבית. הוא, לרוב, רחוק מעינם של אורחים ומבקרים, אנחנו לא מארחים בו אנשים, ולכן – אנחנו קצת מזלזלים בו ובחשיבותו לחיינו. אבל, בניגוד להתנהלות הרווחת, חשוב לשפץ ולרענן גם את החדר הזה, לעתים קרובות ככל האפשר, כי בשל אופי השימוש בו, הזנחה עלולה לגרום לבעיות גדולות יותר, אם לא תטפלו בחדר האמבטיה שלכם בזמן. חשוב לדעת כי ישנן אפשרויות שיפוץ רבות ושונות שמהן תוכלו לבחור, בהתאם לתקציב שלכם ולצרכים שלכם. אבל לפני שתחליטו על שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט, ישנם מספר דברים שאליהם חשוב להתייחס.

שיפוץ מקלחת, שיפוץ אמבטיה או שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט?

שיפוץ חדרי אמבטיה נמצא במגמת עלייה כל הזמן ואחד מההיבטים הפופולריים ביותר בו הוא שיפוץ נקודתי – שיפוץ מקלחת או שיפוץ אמבטיה. זאת, מאחר ושיפוץ נקודתי מסוג זה, עשוי, במידת הצורך, לרענן כהלכה את חדר האמבטיה שלכם. אבל, לעומת זאת, במקרים בהם, באמת ובתמים, נדרש שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט והוא לא ייעשה (אלא תחתיו ייעשה הטיפול הנקודתי), זה יהיה דומה מאד לחבישת אצבע כרותה בפלסטר – כלומר – טיפול נקודתי וחסר כל ערך במבט הכולל.

שיפוץ חדר אמבטיה הוא תהליך של חידוש חדר האמבטיה באמצעות אביזרים חדשים, אריחים, צבע ובעצם – כל דבר אחר שאותו צריך לשנות בחדר האמבטיה הקיים. שיפוץ כזה יכול להתייחס גם לשדרוג נקודתי של המתקנים או החומרים המשמשים בחדר אמבטיה, כלומר, שיפוץ שאינו שיפוץ מלא של החדר כולו.

מקלחון חדש יכול לשנות לחלוטין את החוויה שלכם באמבטיה ולספק לכם אפשרויות חדשות לאופן השימוש בחלל חדר האמבטיה שלכם. חדרי האמבטיה הם חדרים חשובים ביותר עבור מרבית האנשים ואנחנו יודעים, שלפעמים, בימים או בתקופות מסוימות, אנחנו משקיעים יותר זמן בחדר הזה מאשר בכל חדר אחר בבית. לכן, חשוב ביותר, לפני ביצוע שיפוץ מקלחת, אמבטיה או שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט לקחת את הזמן ולחשוב באמת מה אתם רוצים מחדר האמבטיה שלכם ומה יגרום לכם לחוש שמחה בכל יום כשאתם משתמשים בו!

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט

אם אתם מתכננים לשפץ את חדר האמבטיה לגמרי, צריך לזכור שאין המדובר רק בהחלפת השירותים, הכיור, האמבטיה או המקלחון, אלא במשהו נרחב הרבה יותר, שידרוש לא מעט זמן תכנון.

למשל, חשבו מה יידרש כדי לגרום לחדר האמבטיה שלכם לתת לכם תחושה נוחה – זה יכול לכלול צביעה מחודשת, ריצוף, מתלי מגבות, החלפת קרמיקה ועוד. שיפוץ נרחב לחדר אמבטיה אינו משהו שניתן לעשות בשליפה מהשרוול ומתוך גחמה. שכן, לעיתים קרובות, העניין מתגלה כפרויקט מורכב, שתלוי בגודלו של חדר האמבטיה שלכם, הסידור של חדר האמבטיה והחומרים שבהם אתה מתכוונים להשתמש.

אז כיצד מחליטים על היקף השיפוץ הנדרש?

במרבית המקרים, יש מציאות – אסלה סדוקה, כיור ישן או אמבטיה שהאמייל התקלף ממנה וכיום היא נראית בעייתית ולא מזמינה. כאן, אנחנו מדברים על תיקונים נקודתיים שיכולים פתור בעיה ולשדרג את החוויה. העניין הוא, שבצד כל אותם ליקויים נקודתיים, שיני הזמן נוגסות גם בתשתיות השונות, ולכן, נזילת צנרת בקירות או ברצפה היא כבר לא עניין נקודתי שניתן לפתרו בקלות. במקרים בהם הבעיה מהותית יותר, רצוי לנצל את ההזדמנות וכבר לבצע שיפוץ כולל לכל חדר האמבטיה, למרות, שלדעתכם, אתם בטוחים שיכולתם למשוך עוד כמה שנים עם המראה הנוכחי של החדר, למרות שהוא בטח כבר מזמן לא מלהיב אתכם…

בשורה התחתונה

בכל הנוגע לבחירת סגנון שיפוץ חדר אמבטיה והיקפו, אין כללים קשיחים – לכל אחת מהדרכים יש את היתרונות והחסרונות משלה. הדרך היחידה לדעת בוודאות, היא להתייעץ ולשקול את האפשרויות העומדות בפניכם עם איש מקצוע המומחה בשיפוץ. חשוב לזכור, כי אין שיפוץ גדול מידי בהיקפו, אבל, לעומת זאת – שיפוץ מצומצם מידי – יש.

כך שאם אתם גרים בבית ישן ותחליטו להסתפק רק (מסיבותיכם-שלכם) בהחלפת מקלחת, כיור או אסלה, אתם עלולים להזדקק לשיפוץ גדול ויסודי הרבה יותר, תוך פרק זמן קצר.

אם אתם מחפשים חברת שיפוצים שמציעה לכם את כל סוגי השיפוצים לחדר האמבטיה תחת קורת גג אחת,  הגעתם למקום הנכון עבורכם.

טולבוקס שיפוצים ואחזקה – המקום הנכון לכל צרכי השיפוץ שלכם! דברו איתנו בטלפון 036862278

טולבוקס – שיפוצים ואחזקה| שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

צבע

צבע הוא אלמנט חשוב בעיצוב הבית בעזרת הצבע ניתן ליצור אלמנטים מיוחדים בקירות ליצור אוירה .זרימה לאפיין אזורים או סתם יצירתיות . בחירת גוון הצבע

קרא עוד »

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »

טיפול ברטיבות

איתור ותיקון רטיבות  רטיבות בקיר או בתקרה הן תופעה שבדך כלל מתרחשת ברוב הבתים לפעמים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או פיצוץ בצינור  איך תדעו

קרא עוד »

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »
שיפוץ דירה קומפלט

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ הבית מתי כדאי לבצע שיפוץ חלקי ומתי שיפוץ נרחב? כיצד לבחור את הקבלן המבצע? מדוע הצעת המחיר

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן