שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

שיפוץ מקלחת

שיפוץ מקלחות וחדר אמבטיה יכול להיות חלקי, ולכלול החלפת אמבטיה במקלחון וברזים, או יסודי עד לכדי החלפת כל הריצוף והקרמיקה. מה מומלץ?

לחללים רטובים צרכים מיוחדים

ראשית נציין, שעבור חללים רטובים, הסובלים מרטיבות, עובש ובעיות אינסטלציה, ומבנים שלא הוחלפה בהם צנרת מעל 20 שנה ובנוייה מצינורות הפלדה הישנים שאפיינו את הבנייה בישראל לפני 2 עשורים, מומלץ לבצע שיפוץ יסודי, משום ששיפוץ חלקי או נקודתי כולל פעולות איטום בסיסיות, החלפת אריחים שבורים או כיור סדוק, החלפת אסלה ובניית ניאגרה נסתרת וכדו'. אך במקרים מורכבים יותר נדרש שיפוץ יסודי, שכולל בדרך כלל החלפה מלאה של הריצוף וחיפויי הקיר, המביאים לבניית חלל חדש לחלוטין, הכולל החלפת צנרת או שיקום צנרת קיימת ואף החלפת צנרת ביוב,.

צנרת המים היא לא משחק ילדים

עבודות צנרת והתקנת מקלחות הן 2 תחומים שדורשים ידע נרחב בתחום האינסטלציה והעבודה עם חללים רטובים, מכיוון שפעמים רבות בעת שיפוץ חדר האמבטיה עלולות לצוץ תקלות שדורשות איש מקצוע מיומן, שידע לאתר ולזהות את מקור הבעיה ולתת פתרון יעיל ומיידי על מנת להבטיח את המשך העבודה והעמידה בלוח הזמנים. כמו כן, איש מקצוע מיומן ידע להמליץ על החומרים המתאימים לחללים הרטובים על מנת להבטיח את עמידות העבודה לאורך שנים.

דגשים לעבודה איכותית ותקנית של טולבוקס

על מנת לוודא שהעבודה שאנו עושים תהיה איכותית ועמידה לאורך שנים רבות בחרנו כמה סטנדרטים, המחייבים את כל צוותי העבודה שלנו, בעת עבודה על חללים רטובים, מקלחות ואינסטלציה.

 

  • אנו עובדים אך ורק עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר להתקנת צנרות, בעלי תו תקן ישראלי, המבטיחים עמידות ובטיחות.
  • אנו עובדים עם חומרים מקוריים של היצרנים המורשים, ומעניקים אחריות מלאה למוצרים ולאיכות העבודה. 3 החברות המורשות לשווק צנרות בישראל הן מרצפלס של SP וגולן מוצרי פלסטיק של פקסגול ומולטיגול, וכולן מעניקות 10 שנות אחריות עבור מוצריהן.
  • אנו משתמשים בחומרי האיטום האיכותיים ביותר, משתמשים בהם בהתאם להוראות היצרן ומבצעים אשפרה במידת הצורך.
  • אנו מקפידים על עבודת ריצוף, המתאימה לחלל המקלחת, ודורשת שיפוע של אחוז אחד, המאפשר את זרימת המים לתעלת הניקוז, ומקפידים על מרווח של 3 מ"מ בין האריחים ומילוי רובה אפוקסית בין האריחים על מנת למנוע שברים בריצוף ואיטום ממים.
  • במידה וקיימת בעיית עובש או רטיבות בקירות חדר המקלחת, אנו משתמשים בצבע המונע עובש ופטריות.

תהליך השיפוץ

שיפוץ חדר האמבטיה מתחיל מהריסת החלל הקיים, פירוק האמבטיה, הכיור והאסלה, פירוק המרצפות, האריחים, החיפויים והכלים הסניטריים. בתום חלק זה מתבצעות עבודות הצנרת והתשתית, האיטום ועבודות החשמל, אם יש בהן צורך. בתום השלב הזה מתקינים את הריצוף ובחיפויים, צובעים את הקירות והתקרה ומתקינים את הכלים הסניטריים.

בעלי המקצוע של טולבוקס הנם צוותים מיומנים ומקצועיםי, בעלי ניסיון רב בתחום האינסטלציה והשיפוץ, ואנו זמינים לכל התלבטות או שאלה. אנו מבטיחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר מרגע פנייתכם ועד לקבלת התוצאה הסופית לשביעות רצונכם.

טולבוקס – שיפוצים ואחזקה| שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

צבע

צבע הוא אלמנט חשוב בעיצוב הבית בעזרת הצבע ניתן ליצור אלמנטים מיוחדים בקירות ליצור אוירה .זרימה לאפיין אזורים או סתם יצירתיות . בחירת גוון הצבע

קרא עוד »

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »

טיפול ברטיבות

איתור ותיקון רטיבות  רטיבות בקיר או בתקרה הן תופעה שבדך כלל מתרחשת ברוב הבתים לפעמים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או פיצוץ בצינור  איך תדעו

קרא עוד »

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ הבית מתי כדאי לבצע שיפוץ חלקי ומתי שיפוץ נרחב? כיצד לבחור את הקבלן המבצע? מדוע הצעת המחיר

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן