שיפוצים בגבס

 

אם הגעתם לכאן אפשר להגיד שלייף סטייל ואיכות חיים היא מילה נרדפת אליכם, בשנים האחרונות אנו רואים את הגבס הופך לאחד מן החומרים המובילים ביותר בעולם עיצוב הפנים והשיפוצים. אפשר להגיד בפה מלא כי אחרי שחומר הגבס השתלט על כל העולם המערבי הוא מגיע אלינו בענק גם לישראל. חומר הגבס נותן לנו את האפשרות ליצול חלל עיצובי, אסתטי, בהתאמה אישית ובמחיר נוח לכל כיס. טולבוקס שיפוצים ואחזקה מתמחים בעולם הגבס והחליטו לעשות לכם מעט סדר בבלאגן.

 

מה זה למעשה שיפוצים בגבס?

כאשר אנחנו מדברים על שיפוצים בגבס אנו לא מדברים על שיפוץ ספציפי אלא על שם כללי לשיפוץ הנותן פתרון הן מבחינה עיצובית והן מבחינת בנייה. כאשר אנחנו מדברים על שיפוצים בגבס אנו מדברים על מגוון אדיר וגמיש בכל הקשור לפתרון בנייה יחד עם עלות נמוכה, פונקציונאליות גבוהה והיכולת לעצב כל חלל בהתאמה אישית מלאה.

 

שימוש בגבס לשם הסתרת פגמים

כאשר אנחנו מדברים על שימוש בגבס אנו מדברים על אחד החומרים הטובים ביותר לשם הסתרת פגמים, סדקים וליקויים שונים בדירה ו/או במבנה. עד לפני כמה שנים כשהיינו רוצים להסתיר פגם היינו צריכים להרוס את הקיר הפגום, היום זה לא המצב – אפשר פשוט לצפות אותו בגבס ייעודי. מיותר לציין שמדובר בחומר איכותי ועמיד לצד מחיר זול הרבה יותר.

 

עיצוב בקלות ובהתאמה אישית

לא סתם חומר הגבס הפך בשנים האחרונות לאחד החומרים הפופולריים והשכיחים ביותר בעולם עיצוב הפנים והשיפוץ, מדובר באחד החומרים הנוחים ביותר לעבוד איתם. ניתן לייצר איתם בידודים אקוסטיים, להסתיר פגמים, לחפות חוטי חשמל וצינורות, להנמיך את התקרה אל מול יחידת המזגן ועוד אין ספור שימושים נרחבים. באמצעות חיתוך איכותי ויעיל של גבס ניתן לייצר מבנים שונים, מדפים, במות ועוד לא מעט דברים בהתאמה אישית.

 

נוחות ויעילות לצד מחיר

עד עכשיו דיברנו על עניין היעילות והנוחות של חומר הגבס, אך אחד מן התכונות המייחדות את קיר הגבס הוא המחיר הנוח והזמין שלו אל מול חומרי גלם יקרים אחרים. יחד עם מחיר נוח וזול נוכל לתת מענה שיפוצי ועיצובי לחלל הבית בשילוב של איכות, עמידות ויציבות.

 

הגבס מתכתב בצורה מושלמת עם חומרים אחרים

כאשר אנחנו מדברים על גבס בעולם השיפוצים אנו נדבר על חומר איכותי אשר ברוב המקרים יהיה מעורבב עם יחד מינרלים נוספים אשר יעניקו לו יתרונות רבים כמו – עמידות בפני נזקי מזג אוויר, עמידה בפני רטיבות ולחות, בידוד חום וקור, בידוד אקוסטי ועוד. מעבר לתכונות האישיות של הגבס אפשר להגיד שהוא שחקן נשמה ומתכתב בצורה מושלמת יחד עם לא מעט חומרים אחרים ואף מעצים אותם ואת היתרונות שלהם.

 

בידוד אקוסטי לחלל

לא מעט פעמים אנו נרצה לייצר בידוד אקוסטי לדירה שלנו ו/או לחללים מסוימים, ניתן לשלב אלמנטים של בידוד יחד עם חומר הגבס. ניתן להשתמש בחומר הגבס יחד עם חומרים נוספים לשם יצירת בידוד אקוסטי מלא לחלל ו/או מחיצות ייעודיות אשר סופגות רעשים.

 

איך לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר עבורכם?

אם הגעתם לפה סימן שאתם מתעניינים בשיפוצים בגבס, יחד עם התנופה האדירה של הגבס בישראל אנו רואים לא מעט בעלי מקצוע חדשים צצים להם בתחום. יחד עם זאת, כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע אנו רוצים לבחור את בעל המקצוע האמין, הטוב והמשתלם ביותר. איך אנחנו יכולים לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר?

טוב שם טוב משמן טוב – בעולם המודרני בו אנו חיים ניתן להוציא מידע בקלות על כל חברה, אנו מציעים לכם לקרוא על החברה ו/או הקבלן שהציע לכם הצעת מחיר ולקרוא עליו, על פועלו והמלצות ברשתות החברתיות. קראתם את הביקורות והיה לכם ספק ולו הכי קטן לגבי מהימנותם ו/או ביקורת שערערה אתכם מעט? המשיכו הלאה.

ניסיון בתחום – כמו בכל תחום, גם בתחום השיפוצים חשוב לוודא כי מי שעומד מולנו הוא בעל ניסיון ו-ותק בתחום. לא מעט פעמים אנו עדים לאנשי מקצוע חדשים בתחום אשר "יורים" לכל הכיוונים ומציעים עבודות במחיר זול ביותר אך אין להם את הניסיון הדרוש כדי לבצע את המלאכה עד הסוף. כתוצאה מכך אנשים מבזבזים לא מעט כסף על תיקונים ועל החלפת בעלי מקצוע, אנו מציעים לכם לבדוק את הניסיון והותק של אותה חברה בתחום.

בחרו בחברה מיומנת – בשיפוצים אין מקום למשחקים, אנו ממליצים לכם לבחור חברה מיומנת ובעלת ניסיון על פני פרילנסר בתחום. כאשר אנחנו מדברים על חברה מיומנת אנו מדברים על הצעת מחיר מסודרת, איש קשר המלווה אתכם לכל תהליך ואף כיסוי ביטוחי ואחריות לאורך כל השיפוץ כולל צד שלישי.

 

עבודה עם גבס – מלאכת מחשבת של ממש

כאשר אנחנו מדברים על עבודה עם גבס אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, מדובר בחומר קל לשימוש מצד אחד אך מצד שני דרושה מיומנות מקצועית ויסודיות ברמה הגבוהה ביותר מאחר והגבס בלא מעט מן המקרים מתכתב יחד עם חומרי גלם וחומרים אחרים, לכן יש צורך לדעת את המלאכה בצורה מדויקת וללא עוררין.

 

אמרתם שיפוצים בגבס: אמרתם טולבוקס שיפוצים ואחזקה

אמרתם שיפוצים בגבס אין ספק שאמרתם ביטוי נרדף לחברת טולבוקס, החברה הינה חברת בת של נווה עופרים אחת מן חברות הבנייה הוותיקות במשק. החברה הוקמה על מנת לענות על צורך בשוק הפרטי לחברת שיפוצים אמינה, יסודית ואיכותית יחד עם היסטוריה כבירה של עבודות. אנו מאמינים בתהליך משותף משלב האפיון והרעיון ועד שלב הגמר. זה הזמן שלכם לבחור נכון – בחרו טולבוקס.

 

 

תחומי שירות והתמחות

עבודות צבע

עבודות צבע מכל סוג ובכל צורך
צביעת דירות ומשרדים

עבודות גבס

הקמה ותיקון של קירות גבס
מחיצות, הנמכות תקרה ותקרה אקוסטית

תוספות בניה

תוספות בניה, סגירת מרפסות
בניה קלה, פנאלים מבודדים, בניית מחסנים

השבחת נכסים

שיפוץ ושדרוג נכסים קיימים
השבחת דירות בתים לפני ואחרי מכירה

שיפוץ חדרי מקלחת

שיפוץ חלקי ואו מלא של חדרי מקלחת
חידוש קווי צנרת, אריחים וכלים סניטריים

ריצוף ופרקטים

החלפה, חידוש ותיקון ריצוף ופרקטים
פתרונות פנים וחוץ

גלריית תמונות

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן