מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

שיפוצים, בינוי ואחזקה

מוקד טולבוקס מתמחה במגוון שירותים לשיפוצים, בינוי ואחזקה ונותנת מענה לרצונכם לבצע התאמות של הבית לצרכי המשפחה ולשאיפה לשדרוג איכות החיים. ביצוע שיפוצים בבית או במשרד הוא תהליך בשלבים, הדורש תיאום ותזמון עבודות בין בעלי המקצוע. הצוותים שלנו בחברת טולבוקס יסייעו לכם להגשים את חלומות העיצוב שלכם ולהפוך אותם למציאות בסביבת החיים והעבודה שלכם.

שיפוצים ועבודות בינוי

אצלנו תמצאו צוותים מקצועיים אשר נותנים מענה להיבטי השיפוץ הרבים, החל מהקמת משרדים, דרך עבודות שיפוץ שונות, בנייה והריסה של קירות גבס ועד לתיקון תשתית אינסטלציה וחשמל.

הצוותים שלנו כוללים בעלי מקצוע שונים, בעלי ניסיון עשיר ומומחים כל אחד בתחומו הוא. כדי שהלקוחות יוכלו ליהנות מעבודה איכותית, אנו מציעים שירות על ידי אנשי מקצוע שמומחיותם נוגעת ספציפית לסוג העבודה.

הצוותים שלנו עובדים בתיאום מקסימלי עד לסיום העבודה בהתאם ללוח הזמנים, באופן שיהלום את התכנון ואת דרישות השיפוץ במשרד או בבית הלקוח. העבודה מתבצעת בדגש על מקצועיות ברמה גבוהה ועל ביצוע גימור איכותי.

עבודת השיפוצים מתבצעת תוך שמירה על תקני בטיחות בעבודה כמתחייב בחוק למען הלקוחות, למניעת נזקים במקום השיפוץ ולהגנה על העובדים שלנו.

ביצוע פעולות אחזקה

שירותי התחזוקה שלנו מתאימים לקהל יעד במגזר הפרטי או העסקי.

בעלי המקצוע בחברתנו עומדים לרשותכם כאשר יש צורך בתיקונים שונים ברחבי הבית ובשיפוצים נקודתיים כמו תיקון תקלות, תיקוני צבע, תיקוני נזילות, תשתיות חשמל, התקנות שונות, עבודות איטום ועוד. עבודות התחזוקה יסייעו לכם לשפר את מראה הבית בצורה מהירה וקלה ויסייעו לכם לשמור על התשתיות בביתכם.

אנו עומדים לרשותם של בעלי משרדים לתיקונים שוטפים הדרושים לאחזקת המשרד.

השירותים שלנו מתאימים לבעלי דירות מושכרות המבקשים להכין את הדירה לפני שמתחילה תקופת השכרה נוספת.

היתרונות של צוות המקצוענים שלנו

  • ניסיון ומקצוענות.
  • אנו מאמינים במתן שירות אדיב לכלל הלקוחות.
  • שמירה על מסגרת של לוחות זמנים שנקבעו עם הלקוח.
  • זמינות מלאה ורצופה לביצוע העבודה
  • ביטוחים ואישורים מקצועיים כולל ביטוח צד ג' למקרה של פגיעה או נזק.
  • אנו נשמור על סביבת עבודה נקייה ונדאג לפנות את הלכלוך המסיבי.

טיפים חשובים לפני ביצוע שיפוץ

  • גיבוש תקציב – אנו ממליצים לפני הכול לקבוע תקציב לטובת השיפוצים ולכלול בו את כל ההוצאות, הגדולות והקטנות הצפויות לאורך תהליך השיפוץ עד לסידור הבית והניקיון.
  • אומדן עלויות – אפשר להבין טוב יותר את העלויות אם מבצעים סקר שוק לבדיקת אומדני העלויות, כך יכול הלקוח לקבוע את סדר גודל התקציב בו יוכל לעמוד. מומלץ לקחת בחשבון גם סכום מסוים עבור עבודות בלתי צפויות שצצות במהלך העבודה תוך קביעת גבול עליון לחריגות.
  • לא לוותר על פיקוח בזמן השיפוץ – קבלן שיפוצים יפקח על התקדמות העבודה ועל עמידה בלוח הזמנים, באחריותו לבדוק את התקדמות הביצוע ביחס לתכנון. כך ניתן יהיה לראות מה נדרש לתקן ואילו עבודות נותרו עד לסיום העבודה, לשביעות רצונו של הלקוח.
  • הכינו את הבית או את המשרד. – אם יש לכם אפשרות לגור במקום אחר בזמן השיפוץ זה האידיאלי ביותר. למי שנשאר בבית כדאי להתכונן על ידי אריזה של חפצים שאינם בשימוש. צריך למצוא פתרון להכנת מזון בזמן שיפוץ מטבח ופתרון לזמן שבו לא ניתן להשתמש באמבטיה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולכל התייעצות ולספק מידע נוסף על השירותים שמספקת חברתנו ועל האפשרויות העומדות בפניכם לביצוע שיפוצים, בינוי ותחזוקה לבית או למשרד.

 

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
אחזקה

עבודות אחזקה, אחזקת מבנים, תחזוקה שוטפת

מוקד טולבוקס – מעטפת שירותים לעסקים שמשוגרת אליך בזמן אמת – מהיר, יעיל ומקצועי עסקים זקוקים לשירותי אחזקה שונים, ומרבית בעלי העסקים אינם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן