שיפוצים בינוי ואחזקה

מוקד טולבוקס מתמחה במגוון שירותים לשיפוצים, בינוי ואחזקה ונותנת מענה לרצונכם לבצע התאמות של הבית לצרכי המשפחה ולשאיפה לשדרוג איכות החיים. ביצוע שיפוצים בבית או במשרד הוא תהליך בשלבים, הדורש תיאום ותזמון עבודות בין בעלי המקצוע. הצוותים שלנו בחברת טולבוקס יסייעו לכם להגשים את חלומות העיצוב שלכם ולהפוך אותם למציאות בסביבת החיים והעבודה שלכם.

שיפוצים ועבודות בינוי

אצלנו תמצאו צוותים מקצועיים אשר נותנים מענה להיבטי השיפוץ הרבים, החל מהקמת משרדים, דרך עבודות שיפוץ שונות, בנייה והריסה של קירות גבס ועד לתיקון תשתית אינסטלציה וחשמל.

הצוותים שלנו כוללים בעלי מקצוע שונים, בעלי ניסיון עשיר ומומחים כל אחד בתחומו הוא. כדי שהלקוחות יוכלו ליהנות מעבודה איכותית, אנו מציעים שירות על ידי אנשי מקצוע שמומחיותם נוגעת ספציפית לסוג העבודה.

הצוותים שלנו עובדים בתיאום מקסימלי עד לסיום העבודה בהתאם ללוח הזמנים, באופן שיהלום את התכנון ואת דרישות השיפוץ במשרד או בבית הלקוח. העבודה מתבצעת בדגש על מקצועיות ברמה גבוהה ועל ביצוע גימור איכותי.

עבודת השיפוצים מתבצעת תוך שמירה על תקני בטיחות בעבודה כמתחייב בחוק למען הלקוחות, למניעת נזקים במקום השיפוץ ולהגנה על העובדים שלנו.

ביצוע פעולות אחזקה

שירותי התחזוקה שלנו מתאימים לקהל יעד במגזר הפרטי או העסקי.

בעלי המקצוע בחברתנו עומדים לרשותכם כאשר יש צורך בתיקונים שונים ברחבי הבית ובשיפוצים נקודתיים כמו תיקון תקלות, תיקוני צבע, תיקוני נזילות, תשתיות חשמל, התקנות שונות, עבודות איטום ועוד. עבודות התחזוקה יסייעו לכם לשפר את מראה הבית בצורה מהירה וקלה ויסייעו לכם לשמור על התשתיות בביתכם.

אנו עומדים לרשותם של בעלי משרדים לתיקונים שוטפים הדרושים לאחזקת המשרד.

השירותים שלנו מתאימים לבעלי דירות מושכרות המבקשים להכין את הדירה לפני שמתחילה תקופת השכרה נוספת.

היתרונות של צוות המקצוענים שלנו

  • ניסיון ומקצוענות.
  • אנו מאמינים במתן שירות אדיב לכלל הלקוחות.
  • שמירה על מסגרת של לוחות זמנים שנקבעו עם הלקוח.
  • זמינות מלאה ורצופה לביצוע העבודה
  • ביטוחים ואישורים מקצועיים כולל ביטוח צד ג' למקרה של פגיעה או נזק.
  • אנו נשמור על סביבת עבודה נקייה ונדאג לפנות את הלכלוך המסיבי.

טיפים חשובים לפני ביצוע שיפוץ

  • גיבוש תקציב – אנו ממליצים לפני הכול לקבוע תקציב לטובת השיפוצים ולכלול בו את כל ההוצאות, הגדולות והקטנות הצפויות לאורך תהליך השיפוץ עד לסידור הבית והניקיון.
  • אומדן עלויות – אפשר להבין טוב יותר את העלויות אם מבצעים סקר שוק לבדיקת אומדני העלויות, כך יכול הלקוח לקבוע את סדר גודל התקציב בו יוכל לעמוד. מומלץ לקחת בחשבון גם סכום מסוים עבור עבודות בלתי צפויות שצצות במהלך העבודה תוך קביעת גבול עליון לחריגות.
  • לא לוותר על פיקוח בזמן השיפוץ – קבלן שיפוצים יפקח על התקדמות העבודה ועל עמידה בלוח הזמנים, באחריותו לבדוק את התקדמות הביצוע ביחס לתכנון. כך ניתן יהיה לראות מה נדרש לתקן ואילו עבודות נותרו עד לסיום העבודה, לשביעות רצונו של הלקוח.
  • הכינו את הבית או את המשרד. – אם יש לכם אפשרות לגור במקום אחר בזמן השיפוץ זה האידיאלי ביותר. למי שנשאר בבית כדאי להתכונן על ידי אריזה של חפצים שאינם בשימוש. צריך למצוא פתרון להכנת מזון בזמן שיפוץ מטבח ופתרון לזמן שבו לא ניתן להשתמש באמבטיה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולכל התייעצות ולספק מידע נוסף על השירותים שמספקת חברתנו ועל האפשרויות העומדות בפניכם לביצוע שיפוצים, בינוי ותחזוקה לבית או למשרד.

פרסומים באתר

תיקונים בבית - אחריות תקופת בדק
שנת בדק

תקופת בדק ושנת בדק

ברכישת דירה חדשה מהקבלן מקבל בעל הנכס אחריות על טיב ואיכות העבודה מתוקף חוק מכר הדירות, שקובע כי חובת הקבלן לתת אחריות זו מבלי להתנותה

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן