שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

שירות שנת בדק

כל חברה קבלנית, שמוכרת נכסים מכל סוג, מחויבת לתת שירות שנת בדק לכל לקוח שרכש ממנה דירה או נכס חדש. אף על פי שבדק בית היא בדיקה שניתן לבצע בכל זמן נתון החל מרגע קבלת המפתחות, מרבית הקבלנים וחברות הבנייה נוהגים לערוך את הבדיקה הזו בתום שנה בלבד, וזאת מכיוון שבמשך שנת מגורים עלולות לצוץ באופן סביר בעיות, שאולי לא ניתן היה לאתר בעת רכישת הנכס, ועל מנת לבצע את בדק הבית בצורה מיטבית ולתת ללקוחות שירות מקיף, מקצועי ואיכותי ככל האפשר, הם ממליצים ללקוחותיהם להמתין את תקופת שנת הבדק.

פעמים רבות רוכשי הנכס מבקשים לערוך בדק בית באופן עצמאי, מכיוון שהם מעוניינים לאכלס את הנכס או לבצע בו שדרוגים ושיפוצים שונים. מסיבות שונות, שאפשר להבין, הם לא מעוניינים להמתין שנה שלמה לאיתור תקלות, ומעדיפים להכות בברזל בעודו חם.

שירות שנת בדק של חברת טולבוקס מבטיח לכם כיסוי מיטבי לאיתור הליקויים ותיקונם במהירות וביעילות.

שירות שנת בדק עם סל שירותים, שמכסה את כל מחויבויות הקבלן לקהל הלקוחות

חברת טולבוקס מתמחה בביצוע בדיקת בדק בית ומעניקה לחברות בניה ולקבלנים, מהגדולים בישראל גם שירותי תיקונים בתום שנת הבדק או במהלכה. כמו כן, אנו מעניקים שירות נרחב לאורך כל תקופת האחריות של הקבלן לכל תקלה ובעיה שעלולה לצוץ, החל מתיקון תשתיות מים, חשמל או גז, דרך ביצוע עבודות איטום וחיפוי פנימי או חיצוני ועד לגימורים האחרונים, שמהווים החותם הסופי של איכות העבודה של הקבלן.

חברה יציבה, מקצועית ומנוסה שמגיעה מהזירה המקצועית שלכם

כחברת הבת של חברת נווה עופרים, אחת מחברות הבנייה הוותיקות והמוכרות בישראל, אנו מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו שירות שנת בדק מקצועי ואמין. אנו יודעים בדיוק מה לבדוק, איך לבדוק וגם כיצד לתקן.

על מנת להבטיח לקבלן ולרוכש הנכס, שאיתור הליקויים נעשה באופן יסודי, מקצועי ואמין, אנו מפיקים דו"ח בדק בית מפורט, שמלווה בצילומים של כל הליקויים שזוהו במהלך בדק הבית שביצענו. אנו משתמשים במכשירים תרמיים לצורך איתור ליקויים סמויים ובטכנולוגיות אל – הרס , מהמתקדמות ביותר שיש כיום לאיתור ולתיקון תקלות, שמאפשרות לנו לזהות ליקויים במהירות וביעילות ללא צורך בהריסה או בחפירה, ללא לכלוך וללא רעש בכלל. גם תיקון התקלות מתבצע באופן יעיל ומקצועי ובמהירות האפשרית, על מנת להבטיח הן לקבלן והן לרוכש הנכס, שהנכס ראוי, בטוח ומוכן לשימוש או למגורים.

צוותים מקצועיים שמתמחים במגוון תחומים

בחברת טולבוקס צוותים מומחים במגוון תחומים, כולם מוסמכים ומוכשרים בעבודתם, ומבטיחים עבודה איכותית, מהירה ויעילה שעומדת במבחן הזמן ומבטיחה גם לקבלן וגם לרוכש הנכס שקט נפשי וביטחון.

צוותי העבודה שלנו מורכבים ממוחים בעבודות חשמל, אינסטלציה, תאורה, שיפוצים, התקנות ועוד, ולכן אנו מצליחים להעניק כיסוי רחב ככל שניתן לכל מה שחברה קבלנית צריכה, ובכך מעניקים ללקוחות החברה שירות שנת בדק ראוי ומקצועי, שמכסה כל תקלה שעלולה לצוץ.

המוניטין שלכם חשוב לנו

אנו מאמינים שההצלחה שלכם היא ההצלחה לנו, ולכן חשוב לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר. שירות שנת בדק דורש כישורים ויכולות רבים והבנה נרחבת במגוון תחומים, ולכן אנו מקפידים להתמקצע בכל אחד ואחד מהם.

המקצועיות שלנו מבטיחה לכם את השקט הנפשי, כיוון שאנו לא פוסחים גם על השירות האדיב לקהל הלקוחות שלכם. חשוב לנו, שכחברה שמייצגת את חברת הבנייה והקבלן, נצליח לתת ללקוח את התחושה שדואגים לו ושהוא בידיים טובות, מקצועיות ובטוחות.

 

 

טולבוקס – שיפוצים ואחזקה| שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

צבע

צבע הוא אלמנט חשוב בעיצוב הבית בעזרת הצבע ניתן ליצור אלמנטים מיוחדים בקירות ליצור אוירה .זרימה לאפיין אזורים או סתם יצירתיות . בחירת גוון הצבע

קרא עוד »

החלפת צנרת

מתי מחליפים את הצנרת בבית צנרת ביתית מתחלקת לשניים  1.  דירות ישנות שבהם הצנרת הביתית מתחלקת לשני סוגים.  סוג ראשון צנרת מתכת מברזל המספקת את מי

קרא עוד »

טיפול ברטיבות

איתור ותיקון רטיבות  רטיבות בקיר או בתקרה הן תופעה שבדך כלל מתרחשת ברוב הבתים לפעמים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או פיצוץ בצינור  איך תדעו

קרא עוד »

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ הבית מתי כדאי לבצע שיפוץ חלקי ומתי שיפוץ נרחב? כיצד לבחור את הקבלן המבצע? מדוע הצעת המחיר

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן