מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

תיקון דודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות

מוקד טולבוקס מבצעת תיקונים של כל סוגי הדוודים, דודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות. אנו מציעים את שירותי התיקונים למגוון לקוחות במגזר הפרטי או העסקי.

החברה מתמחה בתיקון מגוון תקלות המאפיינות את סוגי הדוודים השונים, ומסוגלת לתת מענה לתיקוני נזילות, קצרים הנגרמים מקלקול בדוד והחלפת חלקים במהירות וביעילות. החלקים הפנימיים והחיצוניים של הדוד שאחראים על פעולת החימום מתבלים ונשחקים עם הזמן. אנו מבצעים בקרות ובדיקות בהתאם לבקשת הלקוח ומתקנים את הטעון תיקון.

הצוות שלנו מעניק לכם שירות איכותי

 • ברשותנו ידע מקצועי לטיפול בסוגים שונים של דוודים, הטכנאים שלנו מוסמכים לטפל בדודי חשמל, שמש ומערכות סולאריות.
 • אנחנו נעשה מאמץ להגיע אליכם לטיפול מהיר בתקלה כדי שתוכלו להמשיך בשגרת יומכם ללא הפרעות מיותרות.
 • אנו מעניקים יחס אישי לכל לקוח ורואים חשיבות רבה בשביעות הרצון של לקוחותינו.
 • אנו מקפידים על שימוש בחלפים וחלקים תואמים לסוגי הדודים השונים.
 • אנו מעניקים אחריות על כל עבודות התחזוקה והתיקונים.

שירותי תיקון לתקלות נפוצות

 • ניקוי אבנית והחלפת גוף חימום – פעולה מתמשכת של גוף החימום גורמת לירידה בכושר החימום של הדוד ולהצטברות אבנית בדפנות הדוד, על גבי גוף החימום, בצנרת ובחיבורים השונים. תיקון התקלה מתבצע על ידי החלפת גוף החימום וניקוי הדוד.
 • תיקון נזילות – הנזילות נוצרות כתוצאה מהצטברות אבנית בחיבורי הצנרת או כאשר הצינורות אינם מחוברים כראוי אל הדוד. נזילות עלולות לגרום לקצר חשמלי לרטיבות בקירות.
 • החלפת תרמוסטט – נזק לתרמוסטט נגרם כתוצאה מבלאי או משימוש מוגבר. רצוי להחליפו מדי מספר שנים. בדוד שמש, התרמוסטט נמצא בחלק החיצוני של הדוד והוא עלול להינזק מתנאי מזג אוויר.
 • שירות ניקוי לקולטי שמש ולמערכות סולאריות – אם בימים החמים של הקיץ נתקלתם במצב בו המים בדוד השמש אינם מתחממים כראוי, יתכן וקולטי השמש אינם נקיים. הניקוי מתבצע על ידי שטיפה וניקוי פנימי של הצנרת בקולטים ועל ידי שטיפה חיצונית מלכלוך ואבק שהצטברו על המשטחים החיצוניים של הקולט. ניקוי פאנלים סולאריים דורש מיומנות מקצועית ומכשור מתאים.
 • התקנת מסנן אבנית – למניעת סתימת קולטי השמש על ידי אבנית ניתן להתקין מסנן אבנית שיאפשר שמירה לאורך זמן על מערכת הקולטים.
 • התקנת טיימר לדוד חשמל – כדי לחסוך בצריכת החשמל אפשר להתקין שעון חשמל ולכוון הדלקה בשעות מסוימות בהתאם לשעות צריכת המים של המשפחה.
 • שירותי ביקורת תקופתיים – מומלץ לבצע כל שנתיים ביקורת לכל סוג של מערכת חימום מים. אנו נבצע עבורכם בדיקת תקינות למערכת שברשותכם ונמליץ על נקיטת פעולות שימור ואחזקה.

טיפים לשימוש בדוד חשמל

דודי שמש ומערכות סולאריות תקינות מאפשרים לכם אספקת מים חמים כל עוד יש קרינת שמש ישירה על מערכת קולטי השמש. כאשר השמש נעלמת בימים מעוננים וגשומים יש צורך להשתמש בחשמל כדי לחמם את המים. לפניכם מספר טיפים לשימוש חכם בדוד חשמל:

 • כדאי למצוא את הזמן האידיאלי לחימום המים במידת החום הרצויה בהתאם לכמות המים הנצרכת בבית.
 • כדאי להפעיל את דוד החשמל לפני הרחצה במועד קרוב ככל האפשר.
 • מומלץ להתקין מסנן אבנית בדוד ואף בקולטים כדי לעכב הצטברות אבנית ובכך לעכב את הבלאי של מערכת החימום.
 • יש פתרון למצבים בהם אתם שוכחים להדליק את הדוד או כאשר אינכם נמצאים בבית כדי להדליק אותו והוא התקנת טיימר חשמל. המתג של הדוד מוחלף במתג מיוחד עם שעון המאפשר כיוון המועד הרצוי ותקופת הזמן הרצויים להדלקה. היום קיימים טיימרים שמחוברים לאפליקציה בטלפון הסלולרי ואפשר לשלוט על הדלקתם מרחוק.

פנו אלינו למידע נוסף על שירותי תיקון לדודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות ונשמח לעמוד לרשותכם. 

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
אחזקה

עבודות אחזקה, אחזקת מבנים, תחזוקה שוטפת

מוקד טולבוקס – מעטפת שירותים לעסקים שמשוגרת אליך בזמן אמת – מהיר, יעיל ומקצועי עסקים זקוקים לשירותי אחזקה שונים, ומרבית בעלי העסקים אינם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן