מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

תיקון דודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות

תיקון דודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות

מוקד טולבוקס מבצעת תיקונים של כל סוגי הדוודים, דודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות. אנו מציעים את שירותי התיקונים למגוון לקוחות במגזר הפרטי או העסקי.

החברה מתמחה בתיקון מגוון תקלות המאפיינות את סוגי הדוודים השונים, ומסוגלת לתת מענה לתיקוני נזילות, קצרים הנגרמים מקלקול בדוד והחלפת חלקים במהירות וביעילות. החלקים הפנימיים והחיצוניים של הדוד שאחראים על פעולת החימום מתבלים ונשחקים עם הזמן. אנו מבצעים בקרות ובדיקות בהתאם לבקשת הלקוח ומתקנים את הטעון תיקון.

הצוות שלנו מעניק לכם שירות איכותי

 • ברשותנו ידע מקצועי לטיפול בסוגים שונים של דוודים, הטכנאים שלנו מוסמכים לטפל בדודי חשמל, שמש ומערכות סולאריות.
 • אנחנו נעשה מאמץ להגיע אליכם לטיפול מהיר בתקלה כדי שתוכלו להמשיך בשגרת יומכם ללא הפרעות מיותרות.
 • אנו מעניקים יחס אישי לכל לקוח ורואים חשיבות רבה בשביעות הרצון של לקוחותינו.
 • אנו מקפידים על שימוש בחלפים וחלקים תואמים לסוגי הדודים השונים.
 • אנו מעניקים אחריות על כל עבודות התחזוקה והתיקונים.

שירותי תיקון לתקלות נפוצות

 • ניקוי אבנית והחלפת גוף חימום – פעולה מתמשכת של גוף החימום גורמת לירידה בכושר החימום של הדוד ולהצטברות אבנית בדפנות הדוד, על גבי גוף החימום, בצנרת ובחיבורים השונים. תיקון התקלה מתבצע על ידי החלפת גוף החימום וניקוי הדוד.
 • תיקון נזילות – הנזילות נוצרות כתוצאה מהצטברות אבנית בחיבורי הצנרת או כאשר הצינורות אינם מחוברים כראוי אל הדוד. נזילות עלולות לגרום לקצר חשמלי לרטיבות בקירות.
 • החלפת תרמוסטט – נזק לתרמוסטט נגרם כתוצאה מבלאי או משימוש מוגבר. רצוי להחליפו מדי מספר שנים. בדוד שמש, התרמוסטט נמצא בחלק החיצוני של הדוד והוא עלול להינזק מתנאי מזג אוויר.
 • שירות ניקוי לקולטי שמש ולמערכות סולאריות – אם בימים החמים של הקיץ נתקלתם במצב בו המים בדוד השמש אינם מתחממים כראוי, יתכן וקולטי השמש אינם נקיים. הניקוי מתבצע על ידי שטיפה וניקוי פנימי של הצנרת בקולטים ועל ידי שטיפה חיצונית מלכלוך ואבק שהצטברו על המשטחים החיצוניים של הקולט. ניקוי פאנלים סולאריים דורש מיומנות מקצועית ומכשור מתאים.
 • התקנת מסנן אבנית – למניעת סתימת קולטי השמש על ידי אבנית ניתן להתקין מסנן אבנית שיאפשר שמירה לאורך זמן על מערכת הקולטים.
 • התקנת טיימר לדוד חשמל – כדי לחסוך בצריכת החשמל אפשר להתקין שעון חשמל ולכוון הדלקה בשעות מסוימות בהתאם לשעות צריכת המים של המשפחה.
 • שירותי ביקורת תקופתיים – מומלץ לבצע כל שנתיים ביקורת לכל סוג של מערכת חימום מים. אנו נבצע עבורכם בדיקת תקינות למערכת שברשותכם ונמליץ על נקיטת פעולות שימור ואחזקה.

טיפים לשימוש בדוד חשמל

דודי שמש ומערכות סולאריות תקינות מאפשרים לכם אספקת מים חמים כל עוד יש קרינת שמש ישירה על מערכת קולטי השמש. כאשר השמש נעלמת בימים מעוננים וגשומים יש צורך להשתמש בחשמל כדי לחמם את המים. לפניכם מספר טיפים לשימוש חכם בדוד חשמל:

 • כדאי למצוא את הזמן האידיאלי לחימום המים במידת החום הרצויה בהתאם לכמות המים הנצרכת בבית.
 • כדאי להפעיל את דוד החשמל לפני הרחצה במועד קרוב ככל האפשר.
 • מומלץ להתקין מסנן אבנית בדוד ואף בקולטים כדי לעכב הצטברות אבנית ובכך לעכב את הבלאי של מערכת החימום.
 • יש פתרון למצבים בהם אתם שוכחים להדליק את הדוד או כאשר אינכם נמצאים בבית כדי להדליק אותו והוא התקנת טיימר חשמל. המתג של הדוד מוחלף במתג מיוחד עם שעון המאפשר כיוון המועד הרצוי ותקופת הזמן הרצויים להדלקה. היום קיימים טיימרים שמחוברים לאפליקציה בטלפון הסלולרי ואפשר לשלוט על הדלקתם מרחוק.

פנו אלינו למידע נוסף על שירותי תיקון לדודי שמש, חשמל ומערכות סולאריות ונשמח לעמוד לרשותכם.

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

עבודות בינוי ואחזקה טולבוקס
תיקונים לבית

תיקונים לבית

החשיבות של תחזוקת הבית ותיקונים לבית על ידי אנשי מקצוע האחריות על תחזוקת הנכס בדרך כלל נופלת על בעליו. בין אם אתם מתגוררים בנכס שבבעלותכם,

קרא עוד »
בעלי מקצוע מוקד טולבוקס נווה עופרים tool-box.co.il
בעלי מקצוע

בעלי מקצוע מומלצים – לבחור נכון

בחיפוש אחר בעלי מקצוע מומלצים אנשים נוטים לבחור מהר מדי במישהו שהמליץ עליו מכר או קרוב משפחה, ולא מעט קורה, שנוחלים אכזבה. אף על פי

קרא עוד »
נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
הנגשה

התקנת מעלית לבית

החיים עלולים להפתיע אתכם מכיוונים לא צפויים. למרבה הצער, אנשים רבים נאלצים לשנות את כל אורחות חייהם עקב תאונה או מחלה שפקדה אותם, וכל מה

קרא עוד »
מעלית נגישות נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
הנגשה

הנגשת בית לנכה או בעל מוגבלות

בית נגיש שמותאם לצרכים של בעל מוגבלות שמתגורר בו נועד להפוך את הסביבה הטבעית שלו לבטוחה ונוחה ככל האפשר, ובכך למנוע סכנות, להפחית את הסיכוי

קרא עוד »
הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
בעלי מקצוע

בעלי מקצוע מומלצים

איתור אנשי מקצוע הפך ממש קל ומהיר הודות לרשת האינטרנט, שבלחיצת כפתור מציגה מבחר מומחים בכל תחום, אבל אליה וקוץ בה, מכיוון שבעידן שבו כל

קרא עוד »
איתור-ותיקון-נזילות---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
איתור נזילות

אינסטלציה, איתור ותיקון נזילות

אינסטלציה, איתור ותיקון נזילות בכל הקשור לאינסטלציה ולתשתיות מים וביוב, אסור לזלזל בחשיבותו של אבחון מדויק. אם תסתפקו באולי או על יד, כנראה שתשלמו על

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד

TOOL-BOX – Time go get things done !