מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

החשיבות של תחזוקת הבית ותיקונים לבית על ידי אנשי מקצוע

האחריות על תחזוקת הנכס בדרך כלל נופלת על בעליו. בין אם אתם מתגוררים בנכס שבבעלותכם, עובדים בו או משכירים אותו, כדאי שתדאגו לתחזק אותו כראוי, או שזה יעלה לכם הרבה מאוד כסף.

החלק שגורם לרבים להירתע מתחזוקה שוטפת הוא, שהיא דורשת ביצוע מטלות חוזרות באופן תדיר, ולעתים קרובות. אחזקה של הבית דומה לשמירה על ניקיונו, וכמו שנדרש לנקות את הבית ביסודיות מידי שבוע, כך גם לפעולות תחזוקה שונות יש תדירויות קבועות, שמומלץ לבצע אותן. ניקוי מכונת הכביסה, צביעת קירות הבית, ניגוב התקרה מלחות שהצטברה בחדר האמבטיה ועוד.

איך תחזוקה נכונה חוסכת לכם כסף?

נכון, גם התחזוקה של הנכס עולה לכם כסף, ויותר מכך, היא מצריכה מכם זמן, אנרגיות ומסירות, אבל בטווח הארוך היא עשויה לחסוך לכם הרבה מאוד הוצאות, כיוון שתחזוקה נאותה מאפשרת לכם לאתר תקלות מבעוד מועד, למנוע בעיות גדולות על ידי טיפול בבעיות קטנות וכדו'.

לדוגמה, ניקוי הפילטר של המזגן יבטיח פעולה איכותית ואריכות ימים של המזגן, ואילו ניקוי סלילי האידוי שמתחת למקרר תבטיח את קירור המזון וצריכה נמוכה יותר של אנרגיה.

איך תחזוקה נכונה תגדיל את התשואה שלכם מהנכס?

שמירה על תחזוקת הבית מבטיחה לכם שהבית ישרת אתכם ואת הצרכים שלכם באופן מיטבי, אך יתרונה הגדול הוא בשמירה על ערך הנכס שלך ובהעלתו.

להבדיל מערכה של המכונית, שיורד מיד ברגע שהיא עולה על הכביש, העיקרון עובד הפוך כשמדובר בדירת מגורים, ותמונת המצב בעשורים האחרונים מוכיחה שערך הדירות רק ימשיך לעלות. יחד עם זאת, ככל שהנכס מתוחזק טוב יותר, הוא שווה יותר.

כמובן שככל שתבצעו יותר פרויקטים של שיפוץ ותחזוקת הבית מכיסכם האישי תגדילו את ערך הבית, כך שאם שקלתם להשביח את הנכס, זו דרך נוספת לקבל עבורו תשואה גבוהה יותר.

פרט לכך, עם היצע נמוך של דירות מטופחות להשכרה ומכירי שכירות שרק הולכים ועולים, עבור דמי שכירות בנכס שמתוחזק היטב תוכלו לגבות סכום גבוה ביחס לשוק. לא קשה למצוא כיום שוכרים, שמתלוננים על דירות מוזנחות, שבעליהן לא מתחזקים אותן כראוי, מה שעשוי להפוך את הנכס שלכם למבוקש ואטרקטיבי ולהעלות את ערכו בעיני השוכרים הפוטנציאליים שלכם.

למה חשוב לבצע תיקונים לבית ופעולות תחזוקה רק עם אנשי מקצוע?

בעלי נכסים מוציאים בין 1% ל – 4% מערך הבית על תיקונים ותחזוקה שוטפת מקצועיים בכדי להימנע מנזקים חמורים ומתיקונים יקרים. לדוגמה, בעבור נכס שעולה 1,750,000 ש"ח, אתם צפויים להשקיע קרוב ל – 20,000 ש"ח מידי שנה.

זה אולי נראה כמו סכום מופרז, במיוחד אם אתם מחשבים את העלויות הללו לצד תשלומי משכנתה וביטוח, אבל התעלמות מהנתון הזה, שמייצג תיקונים קטנים ופרויקטים של שיפוצים מינוריים יחסכו לכם עשרות ומאות אלפי שקלים נוספים, שבדרך כלל תיאלצו להשקיע בזמן הכי לא צפוי.

דמיינו לעצמכם שהסתימה שתיקנתם בחדר השירותים גרמה להצפת ביוב בבית בגלל שנשארו בצינור הביוב שורשים שלא סולקו, או שמערכת הגשם הסוערת גרמה להצפת הגג שלכם בגלל שלא דאגתם לנקות את תעלות הניקוז והמרזבים מבעוד מועד. לא תאמינו אילו נזקים חמורים עלולים להיגרם לנכס שלכם ולאיכות החיים שלכם בגלל תחזוקה לא טובה.

הפתרון הוא פשוט – היעזרו באנשי מקצוע עבור תיקונים לבית ופעולות תחזוקה שונות.

אנשי מקצוע שמגיעים עד אליכם ומבצעים את עבודתם במקצועיות מבטיחים לכם תועלת מרבית וראש שקט. עם תיעוד פנייתכם במוקד הזמנות תיקונים לבית כמו מוקד טולבוקס פנייתכם נשמרת, ומובטח לכם תיעוד כל השיחות, הממצאים, ההצעות לפתרון הבעיה וההליכים שננקטו.

עדיף להיות מכוסים – על כל מקרה שלא יהיה, בהזמנת אנשי מקצוע עבור תיקונים לבית בנושאי חשמל, אינסטלציה, בנייה ושיפוצים כדאי שתהיה לכם אחריות. האחריות המקצועית כוללת ביטוח גם על פגיעה במבנה וגם על פגיעה בנפש, וכשמדובר בתיקונים לבית, זה נושא שלא תרצו לקחת בו סיכון.

בהזמנת אנשי מקצוע לתיקונים לבית אינכם מסכנים את עצמכם, שכן התעסקות בחשמל או טיפוס על גג הבניין מכילים סיכונים רבים, אתם יכולים להיות בטוחים הרבה יותר כשאיש מקצוע מטפל לכם בכל מה שדורש תיקון או שיפוץ בבית, סביר להניח שהוא גם יעשה עבודה טובה יותר.

כמו כן, בהזמנת חברה מקצועית שתבצע תיקונים לבית אתם מקבלים אבחון תקלות, תיעוד וטיפול מא' ועד ת'. סביר להניח שבאיתור נזילות עם מכשור מתקדם ומצלמות טרמיות בטכנולוגיות אל הרס יצליחו להגיע אל מיקום הנזילה המדוייק ואף לאבחן תקלות נוספות, אך ללא המכשור המתקדם הזה אתם עשויים לחשוב שהנזילה מהשכן.

תיקונים לבית וביטוח מבנה

ביטוח הבית שלכם אולי מכסה נזקים שונים, אך במידה ואתם אחראים לנזקים הללו כתוצאה מתחזוקה לקויה או תיקון לא נכון, ייתכן שהוא לא יכסה את העלויות שתידרשו לשלם.

 

פעולות תחזוקה ותיקונים לבית שנעשים על ידי חברה מקצועית מבטיחים לכם את השימוש בכל אמצעי הבטיחות, עמידה בתווי התקן המחמירים ביותר והימנעות מתקלות נוספות בעתיד. אתם מבטיחים לעצמכם שקט נפשי, ביטחון ואחריות מקצועית ונמנעים מטעויות שעלולות לעלות לכם הרבה מאוד כסף.

המסקנה – תחזוקה ושירותי תיקונים לא משאירים לבעל הבית. עבור שירותים מקצועיים והזמנת ניידת שירות דרך מוקד טולבוקס עד לביתכם חייגו 03-6862278.

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
אחזקה

עבודות אחזקה, אחזקת מבנים, תחזוקה שוטפת

מוקד טולבוקס – מעטפת שירותים לעסקים שמשוגרת אליך בזמן אמת – מהיר, יעיל ומקצועי עסקים זקוקים לשירותי אחזקה שונים, ומרבית בעלי העסקים אינם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן