איתור ותיקון נזילות עם טכנולוגיות חדשניות

כאנשי מקצוע מנוסים ובעלי וותק רב שנים בענף האינסטלציה, אנו מודעים לעובדה, שהמקצועיות שלנו נמדדת על ידי הפרמטרים הבאים:

  • איתור תקלות באופן מדויק
  • מתן פתרונות יצירתיים ויעילים בטכנולוגיות אל – הרס חדשניות
  • תיקון מהיר ושקט ככל האפשר
  • מתן אחריות על טיב העבודה שבוצעה

על מנת שנוכל להבטיח לקהל לקוחותינו את כל הפרמטרים הללו, אנו מקפידים להגיע מצוידים במכשור מתקדם וחדשני, שמסייע לנו באיתור ותיקון נזילות ופיצוצי צנרת, זיהוי צינורות ישנים או צינורות פגומים, איתור חסימות בצנרת וזיהוי תקלות ומפגעים נוספים ביעילות מרבית, וחוסך לנו המון זמן עבודה יקר, לכלוך ורעש, שעלולים להיות מטרד הן עבור הלקוח והן עבור שכניו.

איתור ותיקון נזילות בטכנולוגיה חדשנית – תהליך העבודה שלנו

תהליך העבודה שלנו מתחיל בבדיקה יסודית לכל אורכה של הצנרת הבעייתית. אף על פי שלעתים נראה שהבעיה ברורה לעין, ומיקומה המדויק זוהה, בצנרת עלולים להיות פגמים שטרם נחשפו, כאלו שנוצרו עקב הבעיה שבגללה הזמינו אותנו או כאלו שגרמו לה מלכתחילה, כמו סתימות וחסימות שונות, קורוזיה, הזדקנות של הצנרת, חיבורים שנקטעו, עיוותים בצנרת ועוד.

המטרה שלנו היא לתת מענה ארוך טווח, ולשם כך עלינו גם לפתור את הבעיה שבגללה הזמינו אותנו, אך גם להקדים תרופה למכה נוספת, למנוע את הישנות הבעיה ולהגיע אל שורשה, כדי להבטיח ללקוח שקט נפשי לאורך שנים רבות.

איתור נזילות בטכנולוגיה חדשנית

לצורך איתור תקלות, פגמים ונזילות בצנרת אנו משתמשים ברובוט מיוחד, שמחדיר לצנרת מצלמה מיוחדת שמצוידת בסיב אופטי. על ידי ניתוב הסיב בצנרת אנו מקבלים צילומים מדויקים ביותר בזווית רחבה של 360 מעלות, שמאפשרים לנו לזהות כל תקלה או ליקוי.

הפעולה הזו דומה לניתוח זעיר פולשני, שמבצעים ברפואה הכירורגית, והיא מאפשרת לנו להימנע מביצוע פעולות אגרסיביות והרסניות כמו שבירת בלטות או פתיחת קירות, ולכן היא נחשבת לשיטה מתקדמת ביותר ופופולרית בקרב אנשי המקצוע הבולטים בענף האינסטלציה.

לשיטה זו נלווים יתרונות נוספים: אין צורך בשיפוץ שנלווה להרס ולחפירות, שמאפיינות את שיטות העבודה הישנות של ענף האינסטלציה, העבודה מתבצעת בשקט ואינה מפריעה לסביבה, והפתרון והוצאתו לפועל ניתנים במקום.

תיקון נזילות בטכנולוגיה חדשנית

תיקון נזילות ויתר התקלות שאותרו בשלב הקודם נעשה בצורה די דומה. בעזרת הרובוט המתקדם והחדשני שלנו אנו מסוגלים לחדור לכל מקום בצנרת, כולל הסתעפויות, זוויות שונות וחיבורים ולתקן נזילות וטפטופים, לחדש צנרות, לגזום שורשים, לפתוח חסימות ועוד.

תיקון הנזילות נעשה באמצעות שיטות חדשניות, שמשתמשות בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, ומבטיחים טיפול יעיל בבעיה ועמידות לאורך שנים רבות.

  • הטלאה – על ידי הצמדת טלאי, שעשוי מסיבי זכוכית וקרבון, לדופן הצנרת אנו מסוגלים לטפל במהירות וביעילות בנזילות שנוצרו כתוצאה מחורים בצנרת מים, ביוב ומרזבים, הפרדה בין מקטעי החיבור של הצנרת כתוצאה מתזוזות הקרקע, חיבורים לא תקינים ועוד..
  • שירוול – החדרת שרוול לתוך הצנרת, ניפוחו, הצמדתו לדפנות הצנרת והידוקו מאפשרים לנו לחדש את הצנרת ולהאריך את שנות חייה בעוד שנים רבות.
  • קוויק לוק – בשיטה זו נעשה שימוש בגליל נירוסטה, אליו מוצמדת גומייה. עם הרחבת הגליל מוצמדת הגומיה לדפנות הצינור ומאפשרת איטום מלא של חורים, סדקים ועוד.
  • התזה – תיקון נזילות יכול להתבצע גם בשיטת ההתזה, שמשתמשת בחומרים פוליאוריתנייים לסתימת סדקים וחורים זעירים בצנרת, חידוש ותיקון צנרת בשיטת אל-הרס

חברת טולבוקס מקפידה להתעדכן בשיטות החדשניות ביותר בתחום האינסטלציה, על מנת לתת ללקוחותינו את השירות הטוב, היעיל והמהיר ביותר. צוות המומחים שלנו עובר הכשרות חדשות מידי שנה, ובקיא בכל העדכונים והחידושים מהארץ ומהעולם, כדי להבטיח ללקוחות טולבוקס את העבודה המקצועית והטובה ביותר.

 

 

פרסומים באתר

שיפוץ דירה קומפלט
טולבוקס

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ הבית מתי כדאי לבצע שיפוץ חלקי ומתי שיפוץ נרחב? כיצד לבחור את הקבלן המבצע? מדוע הצעת המחיר

קרא עוד »
שיפוצים ומחיצות

מימון לשיפוץ הדירה

הגיע הרגע והחלטתם שאתם רוצים לשפץ את הבית. שיפוץ דירה זה רגע משמעותי בחיי משפחה והוא כרוך במחשבה רבה והתרגשות עצומה, לצד ההבנה כי מדובר

קרא עוד »
תיקונים לבית
טולבוקס

תיקונים לבית

החשיבות של תחזוקת הבית ותיקונים לבית על ידי אנשי מקצוע האחריות על תחזוקת הנכס בדרך כלל נופלת על בעליו. בין אם אתם מתגוררים בנכס שבבעלותכם,

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן