מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

בעלי מקצוע מומלצים

איתור אנשי מקצוע הפך ממש קל ומהיר הודות לרשת האינטרנט, שבלחיצת כפתור מציגה מבחר מומחים בכל תחום, אבל אליה וקוץ בה, מכיוון שבעידן שבו כל אחד רשאי ויכול לקדם את עצמו ברשת, קשה לדעת מיהו מקצוען אמתי, ומי החאפר הבא, שבא לגזור קופון וללכת.

אז איך מאתרים אנשי מקצוע איכותיים?

הצעד הראשון באיתור אנשי מקצוע – בקשו המלצות מהאנשים הקרובים, מהמשפחה ומהחברים – סביר להניח שלפחות חלק מבני המשפחה או המכרים שלכם נעזרו באנשי מקצוע שונים במהלך השנים האחרונות. בין אם זה עבור שיפוץ הבית, תיקון הצנרת, החלפת דוד שמש או תיקון מערכת סולרית ועוד. זכרו שאין חכם כבעל ניסיון, ואף אחד לא היה רוצה להמליץ על מישהו שעלול לעשות לכם נזק, כך שהמלצה ממישהו קרוב זו נקודת פתיחה מצוינת לאיתור איש מקצוע אמין וטוב.

המלצה מחבר או בן משפחה היא הצעד הראשון, אך לא די בה כדי להזמין אנשי מקצוע, מה שמוביל אתכם לצעד השני באיתור אנשי מקצוע – איסוף מידע. כאן זה השלב שבו תיעזרו ברשת האינטרנט, כדי לאסוף מידע אודות נותני השירות, החברות והעסקים עליהם קיבלתם המלצה. בחיפוש מידע ברשת חשוב לוודא, שלאיש המקצוע שאתם בודקים יש אתר אינטרנט חדש ועדכני. סביר להניח שאם האתר מעודכן במידע רלוונטי ובאינפורמציה עדכנית אודות טכנולוגיות מתקדמות, שיטות עבודה חדשות בענף וכדו’ הגעתם לאיש מקצוע שגם מבין מה הוא עושה, גם מומחה בתחומו, וגם עובד בשקיפות מול קהל הלקוחות שלו.

פרט לאתר אינטרנט עדכני, ניתן לבדוק את הפרופילים העסקיים של איש המקצוע ברשתות החברתיות, שלצד עדכונים שוטפים מציגים גם המלצות של הגולשים. חשוב לדעת, שהרשתות החברתיות לא מבטיחות לכם שהגעתם למקצוען, אבל פרופיל עסקי שמתעדכן באופן תדיר מציג יציבות עסקית במידת מה, ולצד אתר האינטרנט הוא מחזק את הביטחון שלכם לפנות לאיש המקצוע.

יתרונן של הרשתות החברתיות הוא ביכולת ליצור קשר במהירות עם איש המקצוע, וזו דרך נהדרת לבחון את הזמינות שלו, את השירותיות ואת יכולתו לתת מענה מהיר.

משבחרתם איש מקצוע, שנראה לכם אמין וטוב מספיק לבצע את העבודה שאתם זקוקים לה, אתם יכולים לבצע את שיחת הטלפון, שבה תציגו את הבעיה ותזמינו אליכם את איש המקצוע.

איך תדעו שהגעתם לאיש מקצוע אמין ואיכותי?

– אנשי מקצוע צריכים להחזיק בתעודת מקצוע ורישיון מטעם משרד העבודה לעסוק בתחומם. בהזמנת אינסטלטור וודאו שיש לו הסמכה מתאימה, בהזמנת חשמלאי וודאו שהוא מוסמך לטפל בתקלות או שינויים מהסוג שנדרש (יש עבודות מורכבות יותר ופחות), בהזמנת קבלן בנייה וודאו שהוא קבלן רשום וכן הלאה. כפי שלא תלכו לקליניקה של מישהו שלא הוסמך להיות רופא ולא תיוצגו על ידי מישהו שלא הוסמך להיות עורך דין, כך לא תשכרו את שירותיהם של אנשי מקצוע מכל תחום שהוא, אלא אם ווידיתם שעברו הכשרה והוסמכו באופן חוקי לעסוק בתחומם.

– וודאו שאיש המקצוע שהגיע אליכם מעניק ביטוח הן על העבודה והן על נזקים שעלולים לקרות במסגרת עבודתו הן במבנה והן בנפש, ושהוא מכסה תביעת נזיקין.

– אנשי מקצוע לא אמורים לתת הצעת מחיר טלפונית, גם לא סדר גודל. זה יהיה מאוד לא מקצועי מצידם לתת הצעה לפני שבדקו מה נדרש מהם לעשות, מהם תנאי השטח וכדו’.

– אנשי מקצוע לא אמורים לגבות תשלום עבור ביקור שבו לא טיפלו בבעיה ועל אחת כמה וכמה, אם לא איתרו אותה.

– אנשי מקצוע מנוסים וטובים ידעו לשאול את כל השאלות לפני תחילת העבודה כדי לקבל כמה שיותר פרטים. לדוגמה, הם לא ישברו קיר לפני שיבדקו את תכניות המבנה, ולא יטפלו בצנרת המים לפני שבחנו אילו תיקונים וטיפולים היא עברה בעבר.

וחשוב לא פחות

חשוב שתהיה לכם כימיה טובה עם אנשי המקצוע שאתם שוכרים את שירותיהם. אם אתם מבינים אחד את השני ומצליחים לדבר בגובה העיניים זה נפלא, אל תחששו לדרוש הסברים מפורטים על העבודות שאנשי המקצוע מבצעים עבורכם וודאו שאתם מבינים אותם היטב.

מה מבדיל את חברת טולבוקס מיתר אנשי המקצוע?

חברת טולבוקס מעניקה מעטפת שירותים יוצאת דופן, שמורכבת ממספר גורמים:

– מערך מוקדניות שזמינות לכל קריאה, שאלה או בקשה

– ניידות שירות עם צוותים ממחים לאיתור וטיפול בבעיות ובפניות בפריסה ארצית, שזמינים להגיע עד ללקוח עם הציוד החדשני והמתקדם ביותר שיש. הצוותים השונים שלנו נותנים שירות לסקטור הפרטי והעסקי ומתמחים במגוון תחומים , ביניהם תחזוקה, תיקונים, התקנות, אינסטלציה, דודי שמש ומערכות סולריות, שיפוצים ובינוי, הנגשה לנכים, קשישים ובעלי מוגבלויות, שירותי חירום ועבודות בדק.

– כל עבודה של טולבוקס מלווה באחריות.

– הקריאות של לקוחותינו מתועדות במערכת מיוחדת, שמאפשרת לנו להזין מידע וצילומים ולעקוב אחר כל פניה. כל קריאת שירות מזוהה על ידי מספר קריאה ורק בתום הטיפול מקבלת אישור ביצוע.

מחפשים אנשי מקצוע אמינים?

זכרו, שזול יותר הוא לא בהכרח טוב יותר, ויש שירותים שהתשלום בעבורם הוא גם בשביל השקט הנפשי, הבטחון והבטיחות שלכם.

מוקד השירות שלנו זמין כעת לפנייתכם. צרו קשר, והמוקדניות שלנו ישמחו לתת לכם מידע ולשלוח ניידת לטיפול מהיר בכל בקשה.

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

עבודות בינוי ואחזקה טולבוקס
תיקונים לבית

תיקונים לבית

החשיבות של תחזוקת הבית ותיקונים לבית על ידי אנשי מקצוע האחריות על תחזוקת הנכס בדרך כלל נופלת על בעליו. בין אם אתם מתגוררים בנכס שבבעלותכם,

קרא עוד »
בעלי מקצוע מוקד טולבוקס נווה עופרים tool-box.co.il
בעלי מקצוע

בעלי מקצוע מומלצים – לבחור נכון

בחיפוש אחר בעלי מקצוע מומלצים אנשים נוטים לבחור מהר מדי במישהו שהמליץ עליו מכר או קרוב משפחה, ולא מעט קורה, שנוחלים אכזבה. אף על פי

קרא עוד »
נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
הנגשה

התקנת מעלית לבית

החיים עלולים להפתיע אתכם מכיוונים לא צפויים. למרבה הצער, אנשים רבים נאלצים לשנות את כל אורחות חייהם עקב תאונה או מחלה שפקדה אותם, וכל מה

קרא עוד »
מעלית נגישות נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
הנגשה

הנגשת בית לנכה או בעל מוגבלות

בית נגיש שמותאם לצרכים של בעל מוגבלות שמתגורר בו נועד להפוך את הסביבה הטבעית שלו לבטוחה ונוחה ככל האפשר, ובכך למנוע סכנות, להפחית את הסיכוי

קרא עוד »
הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
בעלי מקצוע

בעלי מקצוע מומלצים

איתור אנשי מקצוע הפך ממש קל ומהיר הודות לרשת האינטרנט, שבלחיצת כפתור מציגה מבחר מומחים בכל תחום, אבל אליה וקוץ בה, מכיוון שבעידן שבו כל

קרא עוד »
איתור-ותיקון-נזילות---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
איתור נזילות

אינסטלציה, איתור ותיקון נזילות

אינסטלציה, איתור ותיקון נזילות בכל הקשור לאינסטלציה ולתשתיות מים וביוב, אסור לזלזל בחשיבותו של אבחון מדויק. אם תסתפקו באולי או על יד, כנראה שתשלמו על

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד

TOOL-BOX – Time go get things done !