מוקד טולבוקס-נווה-עופרים

שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

03-6862278

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו של העסק, ולכן אתה חייב לקבל מתן מענה מהיר, יעיל ואיכותי שהנו קריטי עבורך.

 אף על פי שהמערכות הללו מצריכות תחזוקה מינימלית, ובמרבית ימות השנה אתה כלל לא מתעסק בהן, התקלות בהן עלולות לצוץ כרעם ביום בהיר, ובדרך כלל הן מופיעות ברגעים הכי לא צפויים. מסיבה זו אתה זקוק לחברה שמתמחה בטיפול בכל סוגי התקלות באופן מיידי, כזו שנכונה להתייצב בעסק שלך מיד כשיש תקלה.

תקלות קטנות עלולות להפוך לצרות גדולות

פרט לתקלות קלות, שדורשות החלפה של חלק שהתבלה, החלפת גוף חימום או ניקוי אבנית, תקלות בדוד שמש וחשמל עלולות לגרום לבעיות משניות או שמקורן יכול לנבוע מחלק אחר במערכת המים או החשמל, וכל אחת מהן עלולה לשבש את פעילות העסק שלך באופן משמעותי.

לא אחת אנו נתקלים בתקלה שמקורה בבעיית חשמל או אינסטלציה, ובדיוק במקרים אלו אנו מציעים לך, בעל העסק, ערך מוסף – כחברה שמתמחה בעבודות חשמל, אינסטלציה ואחזקה, אנחנו מציעים לך לפני הכל אבחון מקצועי ומדויק של התקלה. אנו מתחייבים לאתר ולהגדיר את מיקום הבעיה ומעניקים בו מקום פתרונות מתקדמים, שיעניקו לך שקט נפשי לשנים רבות. היכולת שלנו לפתור גם נזקי משנה שעלולות לצוץ ולהתגלות כמו רטיבות כתוצאה מפיצוץ של דוד שמש או נזילה בצנרת חוסכת לך טרטור בין כמה אנשי מקצוע, ומאגדת סל שירותים מקיף עבור העסק שלך בשיחת טלפון אחת!

מוקד טולבוקס לעסקים

מוקד טולבוקס מכיר בחשיבות תפקודו התקין של בית העסק שלך, ומסיבה זו העמדנו צוות מוקדנים מקצועי, שיוכל לקבל ממך קריאה ולשגר את אחת מהניידות שלנו, שפרוסות ברחבי הארץ, לא לפני שבחן איזה צוות יתאים במיוחד לפתרון הבעיה שבגינה יצרת עמו קשר. הצוותים שמאיישים את הניידות שלנו מורכבים מכמה אנשי מקצוע שמתמחים בטיפול בתקלות פשוטות ומורכבות ומעניקים שירות אישי, מהיר, וחשוב מכל – מקצועי!

אנו מעמידים לרשותך טכנאי שירות תיקונים לכלל המותגים הקיימים בשוק ומעניקים מגוון שירותים כולל ניקוי אבנית, החלפת תרמוסטטים, גופי חימום, שעון שבת, מפסק טיימר, פלאנג’ים, שסתומים, מערכות סולאריות ועוד.

אילו תקלות עלולות לצוץ בדוד שמש, וכיצד ניתן למנוע אותן?

בדיקה וטיפול תקופתיים, שמתבצעים אחת לשנה ישמרו על מערכת הדוודים של העסק שלך ויאריכו את ימיהן. במסגרת בדיקה תקופתית צוות המוקד שלנו מסוגל לאתר תקלות לפני שהן מספיקות להחמיר או לגרום לנזקים משניים ואף לפתור אותן מיד, וכך להבטיח לכם שנה שקטה של עשייה ועבודה בראש שקט.

בדוד שמש עלולות לצוץ תקלות שונות, שאחת הנפוצות שבהן היא זרם של מים חמים בלבד. בדרך כלל תקלה מסוג זה דורשת החלפה של דוד השמש.

תקלה שנייה שנפוץ לראות היא מחסור בזרם של מים חמים, שעלול להעיד על חוסר התאמה בין תפוקת הקולטים לנפח הדוד. במקרה זה ייתכן שנחוץ להוסיף קולטים או להחליף את הקולטים הקיימים. במקרים נדירים ייתכן שנדרש להחליף את הדוד.

התקלות שיאותרו במסגרת בדיקה תקופתית במרבית המקרים יכללו החלפה של גופי חימום, של הקולטים או של מאיצי החום שנוטים להתקלקל כתוצאה ההצטברות של אבנית או בלאי טבעי.

במקרים שבהם הצוות שלנו מאתר נזילה בקולטים אנו פועלים מיד לאיתור המקור של הנזילה.

על התקנה נכונה של דודי חשמל והתקלות שעלולות לצוץ בו

התקנה של דוד חשמל חייבת להיעשות בסמוך לברזים, כיוון שכך היא חוסכת בצריכת מים וחשמל. כמו כן, מומלץ להתקין את הדוד בצורה אנכית, מה שמאפשר ליהנות מיותר מים חמים לפרק זמן ממושך יותר.

רוצה לקצר את פרק הזמן שנחוץ לחימום המים? בקש מצוות המוקד שלנו להתקין לך שרוול האצה, שיחסוך לך בעלויות החשמל של העסק.

בדוד חשמל עלולות לצוץ תקלות, שמקורן בחוסר התאמה בין צריכת החשמל של הדוד וההספק החשמלי של העסק, נזילות של מים מהחיבורים במערכת או חוסר הגנה על חיבורי החשמל. כל התקלות הללו עלולות לגרום לנזקים חמורים ומסוכנים ביותר, ולכן דורשים התייחסות מידית.

טולבוקס לעסקים – שירות מקיף שלא משאיר קצוות פתוחים

בדרך כלל, כשמקור התקלה לא בדוד של העסק, אלא במערכת האינסטלציה או במערכת החשמל, נאלץ בעל העסק לפנות לאיש מקצוע נוסף על מנת לאתר את התקלה. הוא מאבד זמן יקר ומשלם על ביקור ואבחון של איש מקצוע נוסף, ובדרך נפגמת פעילותו השוטפת של העסק שלו.

מוקד טולבוקס לעסקים בא לחסוך לכם את הטרחה, הטרטור, התסכול וההוצאות המיותרות, כי הצוותים שלנו מיומנים ומקצועיים, ומורכבים מאנשי מקצוע מוסמכים במגוון תחומים. אנו נותנים לעסק שלך מענה מושלם לכל תקלה, ומבטיחים סטנדרט שירות גבוה ומקצועיות ללא תחרות.

השירות שלנו לא מסתיים בטיפול בדוד של העסק, וגם לא בתיקון מערכת האינסטלציה והחשמל, כי גם את הנזקים הנלווים לתקלות הללו אנו פותרים לך במקום. הצוותים שלנו מיומנים גם בעבודות שיפוץ ובינוי, ולכן מבטיחים לך מעטפת מושלמת, שפוטרת אותך מהזמנת איש איטום, איש גבס או איש צבע.

לכן גם במקרים שבהם קיימת נזילה שמקורה באיטום לקוי או פגום, פגיעה בחיבורים שבין הצנרת לדוד או קצר חשמלי שנוצר כתוצאה מהדלקת הדוד אנו יודעים לתת מענה.

תחת קורת גג אחת, העסק שלך בידיים הכי טובות, מיומנות ומקצועיות שיש

  • לכל אנשי הצוותים של מוקד טולבוקס תעודות מורשות ואישור מטעם משרד העבודה לבצע עבודות מסוג זה.
  • הצוותים שלנו מנוסים ומיומנים בעבודה בכל תנאי שטח.
  • בחברתנו מתחייבים להשתמש בחלפים ובחלקים שתואמים לסוגי הדוד השונים.
  • עבור כל עבודה שנבצע מכל סוג מוענקת לכם אחריות מלאה.

לפרטים נוספים חייגו 03-6862278.

מוקד טולבוקס – נווה עופרים | שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסומים ושירותים נוספים לשירותכם…

הנדימן נגישות והתאמת בתים לבעלי צרכים ומוגבליות
אחזקה

עבודות אחזקה, אחזקת מבנים, תחזוקה שוטפת

מוקד טולבוקס – מעטפת שירותים לעסקים שמשוגרת אליך בזמן אמת – מהיר, יעיל ומקצועי עסקים זקוקים לשירותי אחזקה שונים, ומרבית בעלי העסקים אינם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
מוקד טולבוקס - עבודות צבע
עבודות צבע

צבע, עבודות צבע ותיקוני צבע

משרדים ובתי עסק זקוקים לחידוש של צבע הקירות לעתים תכופות, שכן משרדי החברה וקירות הפנים של העסק לוקחים חלק משמעותי ברושם הראשוני שהם מותירים על

קרא עוד »
טולבוקס - מוקד שירות תיקונים • שיפוצים • תחזוקה
אינסטלציה

שירותי אינסטלציה לעסקים

בעיות בצנרת המים או בצנרת הביוב של העסק עלולות לגרום למגוון בעיות, שהקלה שבהן היא התקלה בצנרת, כיוון שפיצוץ, הצפת ביוב או כל מפגע אחר

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דוודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »
worker plastering gypsum board wall.
גבס

עבודות גבס

כיום ניתן לעצב, לשנות או לשפץ מתחמים, חללים ותקרות של עסקים, חללי עבודה משותפים ומשרדים בכל דרך שרוצים באמצעות עבודות גבס איכותיות. חברת טולבוקס מתמחה

קרא עוד »
ביובית---מוקד-טולבוקס-נווה-עופרים
ביוב

ביובית

הצפה של מי ביוב עקב סתימת שורשים, פסולת שנתקעה בצנרת, פיצוץ בצנרת הביוב וניקוז לקוי היא צרה צרורה בלשון המעטה. לא רק שהיא פוגעת ברכוש

קרא עוד »

אנו חוגגים שביעות רצון גבוהה במיוחד, נשמח לשרת גם אתכם נאמנה- מהיום להיום !

אנחנו כאן לשירותכם !
מוקד שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

TOOL-BOX – Time go get things done !

 

דילוג לתוכן