טיפול ברטיבות

איתור ותיקון רטיבות 

רטיבות בקיר או בתקרה הן תופעה שבדך כלל מתרחשת ברוב הבתים לפעמים כתוצאה מחדירה של מי גשמים או פיצוץ בצינור 

איך תדעו שיש לכם נזילה בבית?

הנה כמה מהסימנים שאמורים לעורר בכם את החשד לכך שקיימת נזילה, ולסמן לכם להזמין את ניידת השירות של המקצוענים של טולבוקס:

  1. חשבון המים שלכם התנפח   
  2. אתם מזהים סימני רטיבות או סימני עובש בקירות או בחיבורים שבין הקירות לתקרה.
  3. אתם מזהים בקירות סימני קילוף או נפיחות.
  4. אתם מזהים שינוי בצבע של הרובה ברצפה או בקירות.
  5. אתם שומעים קולות של טפטופים בקירות.

אל תתמהמהו, כי כל עוד המים ממשיכים לדלוף מהצינורות, הנזק עלול לעלות לכם ביוקר, ואפילו לסכן את דיירי הבית!

הזנחה של נזילות בצנרת המים והביוב והתעלמות מתקלות עלולות לגרום לבעיות חמורות עוד יותר, החל מנזק למבנה ועד לסיכון של דיירי הבית. אפילו נזילות קלות ביותר עלולות לחלחל לקירות, לגרום להם להתפורר, לפגוע באיטום שלהם ואף להוביל להצפות, שבסופו של דבר גורמות לנזק למבנה, לתכולתו, לדיריי המבנה ולחיות המחמד שמתגוררות בו. כמו כן אם משאירים את מקור הרטיבות ללא טיפול נוצרת פטריית עובש המסכנת את בריאות הדיירים בבית או החיות ויכולה לגרום למחלות נשימתיות וסיבוכים .לכן הימנעו מלהגיע למצב כזה והזמינו מיד את אנשי המקצוע של חברת טולבוקס לטפל ברטיבות המתפתחת על הקיר 

איך ניתן לאתר את מקור הרטיבות

כאן חברת טולבוקס נכנסת לתמונה האינסטלטור שלנו מגיע לביתכם מצויד במצלמה תרמית ומצלמת צינורות והוא מתחיל לעבוד אחורה עם המצלמה התרמית ממקור הרטיבות כדי לאתר מהיכן היא נובעת .במידה והרטיבות מגיעה ממקור חיצוני למבנה כגון: גג ,אריחי שיש חיצוניים למבנה או כל חיפוי חיצוני אחר ניתן לקבוע בוודאות שיש צורך בהתזת חומר איטום חיצוני שקוף ואנחנו נקבע איתכם ליום שמשי וחם כדי לעשות עבודה מסוג כזה .לחילופין אם מקור האיתור של המצלמה התרמית מצביע על כיוון של צנרת בבית האינסטלטור שלנו יכניס מצלמה לצינורות הללו כדי לאתר במדויק את הנזילה .לאחר שהנזילה אותרה ממקור פנימי נשלח לכם דוח אם תמונות המצביע על הכשלים והצעת מחיר כדי לתקן אותם .ההצעה תכלול החלפת הצינור או לחילופין התקנת פאט'צ (תחבושת פנימית ) הנדבקת על דפנות הצינור ומתקשה וסותמת את הסדק /נזילה בצינור לאחר תקופה של חודשיים לאחר תיקון הנזילה נגיע לתקן את הנזק שנגרם לקיר ונחזיר את המצב לקדמותו כאילו לא קרה כלום בצורה הכי מקצועית  שחברתנו טולבוקס יודעת לתת .

אתם יכולים לסמוך על המומחים של טולבוקס!

יש לנו סיבות טובות להתגאות במקצועיות שלנו. עם ניסיון רב שנים ואלפי לקוחות מרוצים אנו גאים להיות חלק מקבוצת חברות שמתמחה בתחום האינסטלציה, ומעניקה שירותים למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

מוקד טולבוקס הוא חברת בת של חברת עטון אינסטלציה וחברת האחות של אפיקי מרום, שמתמחות גם הן בענף האינסטלציה. יתרונה של טולבוקס בניצול משאבים, כלים וטכנולוגיות שאין לאף חברה או איש מקצוע בתחום.

פרט לכך, חברתנו מתמחה גם בתחומים נוספים, ביניהם תחום הבנייה, השיפוצים והחשמל, כך שתחת קורת גג אחת אנו מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו מעטפת שירות משלימה ומושלמת.

חברתנו פועלת על פי כל התקנים המחמירים ביותר בישראל ולכל נציג מטעמנו יש רישיון והסמכה מטעם משרד העבודה, כדי להבטיח ללקוחותינו, שהם תמיד בידיים בטוחות.

המוקד שלנו מבטיח לכל לקוח טיפול אישי, שקיפות והוגנות לכל אורך הדרך.

מוקד טולבוקס נותן שירות ייחודי ובלעדי בישראל. עם כל פנייה של לקוח לחברתנו נפתחת פנייה, שמזוהה על פי מספר פנייה. הפניות השונות מתועדות במערכת מוקד טולבוקס, ומתעדכנות בכל שלב מרגע הפנייה ועד לסיון הטיפול בלקוח.

כאשר ניידת השירות של טולבוקס מגיעה לבית הלקוח, נציג מטעמנו מחויב לאתר את התקלה במקום. כשהוא מצויד בכל הציוד הכי מתקדם וחדשני, הוא מסוגל הן לאתר והן לתקן כל בעיה בו במקום, כדי להבטיח חזרה לפעילות שגרתית בהקדם.

צוותי העבודה של טולבוקס מחויבים להעניק לכל לקוח דו"ח איתור נזילות, שחושף את הממצאים שאותרו במהלך הבדיקה, מגדיר את מיקום הבעיה והאם מקורה בצנרת המים או בצנרת הביוב, מפרט את הכלים והטכנולוגיות באמצעותן אותרו התקלות, מפרט את הפתרונות המעשיים לאותן התקלות, את תהליך העבודה שנדרש והצעת מחיר משוערת.

דו"ח איתור הנזילות מתעדכן במערכת המוקד של טולבוקס, כולל תמונות שצולמו במהלך הבדיקה, ורק עם סיום הטיפול בלקוח נסגרת פנייתו. גם הדו"ח וגם התמונות שמצולמות על ידי טולבוקס קבילים מבחינה משפטית ועומדים לרשות לקוחותינו בעת הצורך.

על ידי תיעוד הפניות השונות אנו מבטיחים לקהל הלקוחות שלנו שירות ייחודי שמעניק להם גם ביטוח על עבודות שביצענו אצלם בעבר, גם המשכיות בטיפול וגם שקיפות מלאה.

תיקון נזילות

צוותי העבודה של חברת טולבוקס מתמחים בתיקון נזילות הן בשיטות קונבנציונליות והן בשיטות מתקדמות וחדשניות.

זה המקום לנפץ את המיתוס – השיטות הקונבנציונליות לא תמיד טובות פחות!

בשנים האחרונות נכנסו שיטות חדשניות לאיתור ותיקון נזילות, שמאפשרות באמצעות מצלמות זעירות לתעד את צינורות המים והביוב, לצלם אותן באיכות גבוהה ולתקן תקלות בטכנולוגיות אל – הרס.

טכנולוגיות אל – הרס נשמעות מאוד אקזוטיות, והן אכן יעילות ומדהימות, כיוון שהן מאפשרות לנו להגיע לאזורים מאוד מרוחקים או עמוקים בצנרת, אליהם אין לנו נגישות, או לבצע תיקונים ללא חפירה ושבירה, במיוחד כשמדובר בבתי יוקרה, בהם הלקוחות מעוניינים להימנע מהרס ככל שניתן.

נהוג לחשוב שהשיטות הקונבנציונליות לתיקון צנרת מים או ביוב מאוד מלכלכות ומרעישות, אורכות זמן רב ומצריכות שיפוצים נוספים, ולכן גם יקרות יותר, אך אין זה נכון, כיוון שאיתור מדויק של התקלה מאפשר לנו לטפל בה באופן נקודתי, וכך נחסכים הרבה לכלוך, רעש, זמן והוצאות כספיות מיותרות.

ההתחייבות שלנו – איתור נזילות מדוייק לתיקון מהיר, מקצועי ויעיל!

זיהיתם נזילה? חוששים שהצינור דולף? צוות מוקד טולבוקס זמין לסייע לכם, לקבל את פנייתכם ולהפנות אליכם את הניידת הקרובה ביותר לביתכם.

חייגו 03-6862278.

פרסומים באתר

טולבוקס

פיגום נייד

עבודות חיצוניות בגובה הקמת פיגום נייד לעבודות בגובה הקמת פיגום בשיטה האירופאית החדשה לעבודות גובה חיצוניות ופנימיות .הפיגום עשוי מאלומיניום חומר קל .ניתן לשנע אותו

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דודים ומערכות סולאריות

דוודים ומערכות סולאריות

דודי שמש, דודי חשמל ומערכות סולריות דורשים תחזוקה מינימלית שעשויה להאריך את השימוש בהם לאורך זמן רב. חוסר תחזוקה, בלאי של חלקים או תקלות שונות

קרא עוד »
דוד שמש וסולארי
דודים ומערכות סולאריות

טיפול בדודי שמש וחשמל

כבעל עסק אתה צריך איש מקצוע שתוכל לסמוך עליו. בין אם אתה משתמש בדוד שמש או בדוד חשמל, תקלות עלולות לפגוע בפעילותו השוטפת או בהכנסותיו

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן