מוקד טולבוקס – נווה עופרים – שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מוקד טולבוקס – נווה עופרים מכיר בחשיבות של תחזוקת הבית והמשרד. בין אם מדובר בחלל הבית, בו אתם נחים, נטענים באנרגיות מחודשות וממבקשים מפלט ורוגע ובין אם מדובר במשרד או בעסק, אליו מגיעים לקוחות ועובדים, ומתנהלות בו פגישות עסקים עם קולגות, שותפים עסקיים וכדו', חשוב שהמבנה יתוחזק כראוי, ויעניק ויושביו תחושה נעימה, סביבה נקייה והגיינית ללא תקלות מביכות או בעיות שעלולות לשבש את שיגרת היום יום ואת לוח הזמנים.

מוקד טולבוקס – נווה עופרים – שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

לאור הצורך שזיהינו בשוק, בחרנו להעניק גם שירותי אחזקה, שמטפלים במגוון תקלות ובעיות, החל מנורה שרופה, דרך נקודת חשמל שמקצרת או סתימה בשירותים ועד לשמירה על הסדר והנקיון. אנו מתחייבים לעניק שירותים אלו באחריות ובמקצועיות תוך מינימום הפרעה לשיגרת העבודה או ההתנהלות בבית, לתת מענה נהיר, יסודי ודיסקרטי ולסייע בכל שניתן על מנת להעניק לכם שקט נפשי.

חוסכים לכם

אתם כבר לא צריכים להזמין כמה אנשי מקצוע. עם מוקד טולבוקס תקבלו אינסטלטור, מתקין וחשמלאי בטלפון אחד. עבור התיקונים הקטנים לא צריך לקחת כמה ימי חופשה, כיוון שאנו נדאג לשלוח את הצוות המתאים לדרישותיכם בפעם אחת ולסגור לכם את כל הפינות, לפתור את התקלות ולתת מענה מקיף בקריאה אחת.

עבודה שוטפת עם שירותי התחזוקה שלנו מעניקה לכם מגוון יתרונות נוספים, הכוללים איכות חיים גבוהה יותר, סביבת עבודה בריאה יותר, תדמית חיובית מול העובדים והלקוחות, פתרון מהיר, יעיל ואיכותי לכל תקלה ובעיה ואחריות מלאה על העבודה שנבצע.

חוסכים לכם זמן וכסף בטלפון אחד.

הכי בטוח איש מקצוע

אנו וותיקים בשוק, ומבינים את צורכי הלקוחות. ביכולתנו להעניק לכם עבודה איכותית בכל הקשור לשירותי אחזקה. שירותי האחזקה שלנו ניתנים לאורך כל ימות השבוע כל השנה, ומגיעים לכל רחבי הארץ.

באפשרותכם לקבל מאיתנו שירות חד פעמי או שירות קבוע מידי שבוע או חודש או בהתאם לצורך. אנו מתחייבים לשמור לכם על הנכס וסביבת המגורים או העבודה, במטרה להעניק לכם פטור מכל עבודות התחזוקה ולשמר את ערכו.

אתם מוזמנים להכיר את מגוון השירותים המשלימים שלנו, שכוללים עבודות צבע, חשמל, אינסטלציה, התקנות אביזרים ומסכים, שיפוצים ועוד.

פרסומים באתר

כלים סניטריים
שיפוץ מקלחות

כלים סניטריים

כלים סניטריים כמו כיורים, אסלות וברזים הם חלק מהמוצרים החשובים ביותר, בהם אתם נוהגים להשתמש באופן יומיומי, ולכן חשוב במיוחד להקפיד על שילוב בין מוצרים

קרא עוד »
שיפוצים ומחיצות

מימון לשיפוץ הדירה

הגיע הרגע והחלטתם שאתם רוצים לשפץ את הבית. שיפוץ דירה זה רגע משמעותי בחיי משפחה והוא כרוך במחשבה רבה והתרגשות עצומה, לצד ההבנה כי מדובר

קרא עוד »

שיתוף מהיר בערוצים נבחרים…

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן