שיפוץ דירה להשכרה

מרבית הדירות הנרכשות למטרות השקעה / השכרה, נלקחות כמובנות מאליהן. נעשה בהן שימוש אגרסיבי, במטרה לסחוט מהן את טיפת הדם האחרונה, בניסיון "לעשות" מהן כסף מבלי להשקיע דבר. כמו כל דבר בחיים, גם לדירות יש בלאי ויש לתחזקן באופן קבוע, ומדי פעם, כן, יש גם צורך בהשקעה בשיפוץ גדול, והכל במטרה לאפשר להן להמשיך להניב, ולהבטיח לכם הכנסה נאותה לאורך זמן.

מראה הדירה, הוא בעצם כלי השיווק, והפנים שלך, המשקיע. על פי מראה זה, ייקבע אופייך כבעל נכס, ויחסך לזולת ולשוכרים שלך. באותה מידה, מראה הדירה הוא המשווק האולטימטיבי שלך, למצוא דייר שישכור אותה, ולמחיר אותו יהיה מוכן הדייר לשלם בעבורה.

 

המלצות לפני שיפוץ דירה להשכרה

כדאי לבדוק את מצב הדירה אחת לתקופה או כשהחוזה מתחדש / דייר מתחלף. הדירה, סובלת אף היא מפגעי הזמן, וזקוקה מפעם לפעם לטיפול קוסמטי, אם בהחלקת קמטים, כמו, סתימת חורים, עבודות טיח, ואם בצביעת שיער, כמו, צביעת קירות, פוליש רצפות וכו'. במידה והדירה מוזנחת לגמרי, רצוי כמובן להשקיע בשיפוץ מסיבי, מתוך הבנה כי הנכס מניב יותר, כאשר הוא ללא דופי. ולפעמים, השקעה בשיפוץ דירה להשכרה, מחזירה את עצמה הרבה יותר מהר, כאשר מחיר השכירות יעלה בעקבותיו.

 

על מה כדאי לתת את הדעת?

תחזוקה שוטפת של הדירה, איננה רק טיפול קוסמטי, כי אם עשויה לחסוך בעלויות גבוהות יותר, כתוצאה מהזנחה ואי התחזוק. למרבה הצער, גם בדירה להשכרה , לא עובד הפתגם "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו", והקנקן הוא בהחלט זה הגורם לקליק הראשוני של הדייר הפוטנציאלי.

הקליק הראשוני, הוא זה שיקבע אם תהיה בכלל הסתכלות לעומק. הסיכון בלא לסייע לקליק הזה להתרחש, עשוי להיות בעל השלכות כלכליות משמעותיות, ואובדן אפשרות לדיירים איכותיים. בהסכמה כי הבגד כן עושה את האדם, יש לקחת החלטה, ולתפור כסות חדשה לדירה, ש"תעשה עיניים" לכל אחד ואחת שיבואו להציץ בה.

 

בעיות אינסטלציה

דירות ישנות, סובלות לעיתים מדליפות ורטיבויות, בשל צנרת ישנה. הזנחה עשויה אף להביא למקרים חמורים של עובש וטחב, המהווים סכנה בריאותית של ממש וחשיפה לתביעה. הדייר אינו מחוייב לשמור אמונים לדירה בכל מחיר, יתרה מכך, הוא אף מגובה בחוזה הסטנדרטי, ורשאי לעזוב את הדירה ללא כל מתן הודעה או פיצוי, כאשר הדירה אינה מטופלת למרות ועל אף ההתראות שנתן, ואתה כבעל נכס תהיה חשוף למתן פיצוי בגין כך. במקרים כאלה, חייב להיות שיפוץ מקיף של הצנרת בדירה, ואף רצוי להשקיע בכך, כל כמה שנים. לאחר שיפוץ שכזה, יש לבצע עבודות טיח וצבע.

 

בעיות חשמל

עבודות חשמל הן בדרך כלל השקעה של  שיפוץ דירה להשכרה בסגנון "זבנג" וגמרנו. כאשר חשמלאי מוסמך מבצע את עבודת החשמל בצורה מקצועית, אין שם סיבה שבעולם, לשוב ולהקלע לאותן בעיות, פעם נוספת. אז אם יש צורך בהגדלת ארון חשמל, כתוצאה מהפסקות חשמל בשל עומס, כדאי מאוד להשקיע בכך. יש לוודא שיש ממסר פחת, למניעת סכנת התחשמלות. יש לחווט חוטי חשמל כהלכה, ולאטום היטב חוטי חשמל חשופים.

 

עבודות עץ

ההתייחסות בעבודת עץ, היא לרוב מכוונת להחלפת מטבח ו/או ארונות אמבטיה. כמו כל רהיט שמחליפים מדי פעם, גם מטבח וארונות אמבטיה, משמשים על תקן של "בר חלוף".

לאחר שנים של עשיית שימוש, יתגלו בארונות אי אלו רקבונות, יווצרו חורים, הדלתות ייפלו, המגירות לא ייסגרו, הצבע ידעך, ובכלל, המראה הכללי, יהיה "לא משהו" בלשון המעטה. לרוב, הדיירת הנקבה, עיניה יימשכו דווקא לפרטים הללו. בהחלט כדאי להחליף מטבח אחת לעשור, לקבלת מראה רענן של הבית, ועמידה בעיצובי התקופה.

 

כילים סניטריים

הנטייה של כילים סניטריים להשחק ולהתבלות עם הזמן, היא עובדה מוגמרת. לא נעים בעין לראות קרמיקה חלודה, אסלה מעופשת, שלרוב יתלווה אליה ריח באף, אמבט מתקלף וחסר ברק, ומקלחון מטפטף, שרצפתו ירוקה מעובש.

כלל הדברים הללו, הם ברי תיקון, והשדרוג שלהם, בהחלט יכול לעשות את ההבדל, כי בכל הקשור להיגיינת הגוף, אף אחד מהדיירים שאותם אתה רוצה אצלך בבית, לא יסכים לעשות בהם שימוש.

 

אותה גברת בשינוי אדרת

הדירה למעשה, יכולה להיות משופצת בעשרות דרכים, עיצובים וסטייל, אך מה באמת חשוב? נכון. רובנו מעוניינים לנסוע במרצדס, אבל יש לנו תקציב לפיאט. האם אנחנו יכולים להפוך אותה למרצדס? לא ממש!

הדירה חייבת להיות פונקציונאלית. "הקלאסה" שלה לא יכולה לבוא על חשבון הקטנת חדרים, עד כדי שאין מקום לארון, או בניית נישות מגבס על חשבון פתיחת דלת, או הוספת אמבט ג'קוזי, על חשבון המקום לישיבה נוחה על האסלה.

כל אחד ואחת מאיתנו, רוצים להרגיש מרווח ואוויר לנשימה, ושאנו לא חיים בקופסת גפרורים. אנו רוצים דירה מוארת ולא אפלה, דירה מרווחת, הצבועה בצבעים בהירים, ונעדיף שבירות קירות למרחב גדול יותר, על פני בניית קירות להוספת חדרים. נעדיף להשקיע במרצפות איכותיות, בדלתות פנים וחוץ.

כל הטיפים הללו ועוד, ליווי ותכנון, הצעת מחיר שיפוץ דירה להשכרה, ושימוש בצוותים המקצועיים שלנו, אנא צרו קשר עם חברת "טולבוקס" 6810* או 03-6862278.

תחומי שירות והתמחות

עבודות צבע

עבודות צבע מכל סוג ובכל צורך
צביעת דירות ומשרדים

עבודות גבס

הקמה ותיקון של קירות גבס
מחיצות, הנמכות תקרה ותקרה אקוסטית

תוספות בניה

תוספות בניה, סגירת מרפסות
בניה קלה, פנאלים מבודדים, בניית מחסנים

השבחת נכסים

שיפוץ ושדרוג נכסים קיימים
השבחת דירות בתים לפני ואחרי מכירה

שיפוץ חדרי מקלחת

שיפוץ חלקי ואו מלא של חדרי מקלחת
חידוש קווי צנרת, אריחים וכלים סניטריים

ריצוף ופרקטים

החלפה, חידוש ותיקון ריצוף ופרקטים
פתרונות פנים וחוץ

גלריית תמונות

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן