שיפוץ שירותים

 

אם אנחנו מדברים על אחד החללים המרכזיים והחשובים ביותר בבית אנו מדברים על חלל השירותים, שיפוץ ועיצוב שירותים הם בגדר מלאכת מחשבת של ממש ויש להתייחס אליהם בצורה מקצועית. אם הגעתם לכאן סימן שאתם מעוניינים לשפץ את חדר השירותים שלכם, אנשי המקצוע של טולבוקס החליטו לעשות לכם מעט סדר בבלאגן ולדבר איתכם מעט על מה עומד מאחוריי שיפוץ שירותים.

 

שיפוץ שירותים: אין ספור פעולות בחלל אחד קטן

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ שירותים אנו מדברים על שילוב של אין ספור פעולות שיפוציות ועיצוביות בחלל אחד קטן, כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ שירותים אנו מדברים על: התאמת החלל אל דיירי הבית תוך כדי עיצוב בהתאמה אישית, התקנה ו/או החלפה של אסלה, חיפוי חדר שירותים בצורה מקצועית, ריצוף חדר השירותים בהתאמה אישית ובצורה פונקציונאלית בהתאם לחלל, צביעת חדר השירותים ובמקרים מסוימים אף דאגה לטוטאל לוק הסופי יחד עם אביזרים נלווים.

 

תכנון וביצוע של חדרי אמבטיה: עיצוב בהתאמה אישית

אחד הדברים הראשונים אשר אותם עלינו לעשות טרם תחילת השיפוץ הוא תכנון נכון של החלל מבחינה עיצובית ומקצועית. חלל השירותים נחשב לאחד החללים הפעילים ביותר בבית ולחלל מאוד מסובך מבחינה פונקציונאלית מאחר ומדובר בחלל הדורש ריצוף ובידוד איכותי אל מול נזקי לחות ומים. חדרי האמבטיה והשירותים נחשבים ללב ליבו הפועם של הבית ולא מעט אדריכלים ומעצבי פנים מגדירים אותו כחלל המרכזי יחד עם סלון הבית. מאחר וחלל השירותים לרוב לא יהיה גדול כמו הסלון ניתן להפוך את החלל לפנינה יחד עם ריצוף איכותי, אסלות פונקציונאליות, חיפוי מקצועי והתאמה אישית מלאה.

 

אסלה: פריט קטן, נוכחות גדולה

למעשה אי אפשר להגדיר את החלל כחלל שירותים ללא אסלה ייעודית, בלא מעט מן המקרים אנו עדים ללקוחות אשר מעוניינים להחליף את האסלה שלהם ובאותה נשימה כבר לעשות שיפוצון בכלל חלל השירותים. כיום כאשר אנחנו מדברים על עולם האסלות אנו רואים מספר אסלות שונות – אסלה תלויה, אסלת מונובלוק ואסלת P – לכל אחת יש יתרונות וחסרונות עיצוביים ופונקציונאליים.

  • אסלת מונובלוק – אסלה זו היא למעשה אסלת חרס אשר מחוברת בצורה ייעודית אל מיכל הדחה העשוי גם הוא מחרס.
  • אסלת P – אסלה זו היא האסלה המסורתית ביותר, אסלה המחוברת יחד עם מעמד ייעודי לרצפה ומתחברת אל מיכל הדחה העשוי פלסטיק.
  • אסלה תלויה – אסלה תלויה היא אסלה אשר איננה מחוברת לרצפה כלל, תלויה ישירות על הקיר ומחוברת למיכל הדחה סמוי(אשר לא ניתן לראותו), אסלה זו נחשבת לאסלה המודרנית ביותר ויש לה לא מעט יתרונות בכל הקשור לעיצוב וניקיון החלל.

 

חיפוי חדר שירותים

כאשר אנחנו מדברים על חיפוי חדר שירותים אנו מדברים על אחד הפעולות החשובות ביותר בהליך השיפוץ, כאשר אנחנו מדברים על חיפוי חדר שירותים אנו מדברים על הצורך לערבב בין עיצוביות והתכתבות עם שאר חלל הבית לבין פונקציונאליות. למעשה ניתן לחפות את חדר השירותים בהתאמה אישית יחד עם אין ספור אפשרויות – בריקים, עץ, גרניט פורצלן, שיש והרשימה כמובן עוד ארוכה. יחד עם זאת, כאשר אנחנו בוחרים חיפוי עלינו לוודא כי רמת העמידות של אותו חומר גלם היא גבוהה ובעל יכולת לעמוד בפני רטיבות ולחות המאופיינים בחלל.

 

ריצוף חדר שירותים

כאשר אנחנו מדברים על ריצוף חדר שירותים אנו מדברים על מלאכה חשובה אשר צריכה להיעשות בצורה מדויקת ביותר. כאשר אנחנו בוחרים ריצוף אנו צריכים לקחת בחשבון מספר פרמטרים: פונקציונאליות, עמידות, חומרים המתנגדים בצורה מושלמת להחלקה, בעלי יכולת ספיגת כתמים ולכלוכים, ניקיון מהיר ויעיל, חומר חזק נגד שריטות. כמו כן, כאשר אנחנו בוחרים ריצוף עלינו לוודא כי הריצוף עומד בתווי התקן הישראליים, כמו כן בתו התקן להנחת ריצוף. ריצוף יכול להיעשות באמצעות אין ספור חומרים שונים בהתאמה אישית לחלל ובהתאם לרצונו של הלקוח.

 

שיפוץ שירותים: אך ורק עם בעל מקצוע

חלל השירותים והאמבטיה שלנו נחשב לאחד החללים הרגישים ביותר בבית, לכן יש חשיבות גבוהה בכל הנעשה בחלל. חדר האמבטיה שלכם הוא למעשה הפנינה של הבית וכך אתם גם צריכים להשאיר אותו. בעת שיפוץ שירותים אנו מציעים לכם ליצור קשר אך ורק עם בעל מקצוע מנוסה בתחום אשר עומד בשלושה קריטריונים:

  • בעל ניסיון בתחום – על בעל המקצוע להיות בעל ניסיון ומוניטין בתחום, ככל שבעל המקצוע יותר זמן בתחום כך הוא ידע להתמודד עם בעיות מורכבות בצורה טובה יותר.
  • המלצות – אנו מאמינים כי המלצות הם הדרך שלכם לשמוע על בעל המקצוע מלקוחות אחרים, בדקו ו/או בקשו מבעל המקצוע לדבר עם אחד מן לקוחותיו על מנת לקבל מעט אינדיקציה לגבי כל התהליך.
  • כיסוי ביטוחי – אף אחד לא רוצה להזמין בעל מקצוע ולגלות שהוא צריך לשלם לא מעט כסף על תיקונים ו/או חלילה על תיקונים לצד ג' כתוצאה מעבודה רשלנית. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת כיסוי ביטוחי מלא כולל צד ג' לכל העבודה.

 

שיפוץ שירותים: טולבוקס – הבחירה הטבעית עבורכם

אם הגעתם לפה סביר להניח שאתם לא מוכנים להתפשר על החלל שלכם, אתם מאמינים ויודעים שמגיע לכם ולחדר השירותים שלכם את הטוב ביותר. חברת טולבוקס מתמחה בכל הקשור לעולם השיפוצים ונחשבת לחברת בת של נווה עופרים חברת הבנייה הוותיקה. חברת טולבוקס הוקמה על מנת לתת מענה איכותי ומקיף בשוק הפרטי תוך כדי מתן מעטפת 360 משלב האפיון והרעיון ועד שלב הגמר. כמו כן, כל הפרויקטים שלנו מכוסים בכיסוי ביטוחי עם צד ג' יחד עם אחריות לכל הנעשה בזמן השיפוץ עד לסיום הפרויקט ושביעות רצונם של הלקוחות.

אנו מזמינים אתכם לבחור נכון – בחרו טול בוקס. מחכים לשיחה!

תחומי שירות והתמחות

עבודות צבע

עבודות צבע מכל סוג ובכל צורך
צביעת דירות ומשרדים

עבודות גבס

הקמה ותיקון של קירות גבס
מחיצות, הנמכות תקרה ותקרה אקוסטית

תוספות בניה

תוספות בניה, סגירת מרפסות
בניה קלה, פנאלים מבודדים, בניית מחסנים

השבחת נכסים

שיפוץ ושדרוג נכסים קיימים
השבחת דירות בתים לפני ואחרי מכירה

שיפוץ חדרי מקלחת

שיפוץ חלקי ואו מלא של חדרי מקלחת
חידוש קווי צנרת, אריחים וכלים סניטריים

ריצוף ופרקטים

החלפה, חידוש ותיקון ריצוף ופרקטים
פתרונות פנים וחוץ

אנחנו כאן לשירותכם !
שירות בעלי מקצוע בפריסה ארצית

מלאו את הפרטים מטה, ואנו מתחייבים למענה מהיר במיוחד 

טולבוקס – כאן לשירותכם

להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, כאן שלומי מאתר טולבוקס.
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן